زنبور عسل بهره برداری در بادام صنعت کشتار میلیاردها دلار هر سال

کالیفرنیا است 11 میلیارد دلار بادام صنعت است که متکی بر زنبور عسل گرده افشانی برای بقا است. به عنوان صنعت همچنان در حال رشد کشاورزان اجاره مستعمرات از زنبورداران به نگه دارید تا با تولید. بهره برداری از این زنبورها است که منجر به میلیاردها مرگ و میر خود را هر سال با توجه به نگهبان.

بادام باغ در دره مرکزی کالیفرنیا پوشش مقدار از زمین معادل ایالت دلاور. تولید 2.3 میلیارد پوند از بادام سالانه این صنعت را نشان نمی دهد نشانه ای از کاهش. بیش از پنج سال گذشته ایالات متحده شیر بادام فروش شده اند بیش از 250 درصد افزایش به $1.2 میلیارد دلار درآمد سالانه.

بادام تولید کنندگان تبدیل شده اند متکی به زنبورداران مهاجر به گرده افشانی خود بادام باغ. این زنبورداران حمل و نقل مستعمرات خود در سراسر کشور ترک جعبه های زنبور عسل در گرده افشانی سایت قبل از حرکت آنها را در کنار خود را به دیگری.

در حالی که زنبورها همیشه در معرض خطر مرگ به علت بیماری و شرایط آب و زنبورها که در حال ارسال به کالیفرنیا بادام زمینه در حال مرگ بوده اند در دور تعداد بیشتر است. این است که عمدتا به دلیل خوردن آفت کش ها که ریخته در بیشتر مقادیر مطلق در بادام و حبوبات بیش از هر چیز دیگری است. یکی از خاص آفت کش مورد استفاده در, بادام, علف کش glyphosate (شناخته شده در محاوره به عنوان خلاصه شده است) کشنده به زنبور عسل است.

A California billboard on the side of the road.
  ناتان Dumlao / Unsplash

دلیل دیگری برای زنبورها مرگ و میر است که بادام گرده افشانی است به خصوص خواهان در مستعمرات آنها باید از خواب بیدار شده از خواب زمستانی یک تا دو ماه قبل از آنها به طور طبیعی بیدار برای شروع این فصل است. علاوه بر این که دو سوم از این کشور زنبورها متمرکز در یک منطقه بیماری می توان به راحتی در میان جمعیت کشتن تعداد بیشتر است.

پرورش دهندهء زنبور عسل دنیس Arp که خود را دیده است زنبورها مرگ خاموش در تعداد رکورد پس از ارسال آنها را به مزارع تجاری در کالیفرنیا چگونه توصیف بیماری در حال گسترش در میان زنبورها.

“زنبور هستند در معرض انواع بیماری ها در کالیفرنیا است. وجود دارد می تواند صدها نفر از هزاران نفر از کهیر از چند زنبورداران در یک منطقه عملیات. مانند این است که اجازه زنبور عسل خود را به یک تک بار و سپس آنها رابطه جنسی محافظت نشده.”

Arp از دست می دهد 30 درصد یا بیشتر از زنبور عسل سالانه است.

تجاری زنبور عسل در نظر گرفته شده دام توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده با توجه به این حشرات را نقش مهمی در تولید مواد غذایی است. اما با توجه به شرایط و خطرات کار در بادام باغ بیشتر زنبورها می میرند هر سال در ایالات متحده بیش از همه حیوانات دیگر مطرح شده برای کشتار ترکیب شده است.

پاتریک Pynes آلی پرورش دهندهء زنبور عسل که او نیز می آموزد مطالعات زیست محیطی در دانشگاه آریزونای شمالی در فلگستفف می گوید که زنبورهای عسل را به شدت استثمار توجه به بادام میباشد.

“زنبورها در بادام باغ در حال بهره برداری و بی احترامی. آنها در افت شدید چون ما روابط انسانی به آنها تبدیل شده است به طوری مخرب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>