اگر ما واقعا می خواهید هند به, بهتر, همه ما نیاز به انجام بخشی از ما. اینجا این است که آسان برای رفع این مشکل!

ثانیهقبل از اینکه در بهتر هندوستان ما همواره در جستجوی راه هایی برای هند بهتر از طریق پلت فرم ما. ما شروع به این طریق داستان ما – پیدا کردن و نوشتن در مورد روزمره قهرمانان که الهام بخش میلیون ها نفر برای تغییر برای بهتر.

در سال 2020 ما تصمیم گرفت تا آن را یک گام بیشتر با این فکر که ساخت هند بهتر نیاز به آسان – بنابراین کار زیادی پیش رو به نظر می رسد یک ذره کمتر دشوار است.

را آب. شهری هندی خانوار آزادی 21.6 میلیارد لیتر آب آلوده به شیمیایی خشن, تمیز کردن تخلیه هر روز!

به طوری که مشکل این است ؟ همه ما به صداقت. همه ما نیاز به هوای تازه و تمیز – هر روز.

این کشور به عنوان یک کل نیست و باید منابع خود را افزایش دهیم درمان و فاضلاب ظرفیت بلافاصله. بنابراین ما به عنوان افراد می توانند بدون شک کاهش مواد شیمیایی مضر را منتشر میکنیم که به بدن آب از خانه های ما.

“هر خانوار در مصرف مواد شوینده رختشویی و ظرفشویی مایع یا نوار و کف و پاک کننده توالت به صورت روزانه. فقط یک تغییر کوچک به کشورهای عضو اکو دوستانه محصولات تمیز کردن می تواند تاثیر گسترده ای بر روی نه تنها سلامت انسان است اما منابع ما بیش از حد” Anuradha Parekh از بنیانگذاران بهتر است هند و Karnival سهام.

اگر چیزی به عنوان ساده به عنوان پاک کننده توالت و ظرف صابون را به ارمغان می آورد در مورد تفاوت تعداد ما در!

از TBI با عشق به سیاره:

better home subscribe

پس چرا باید خود را به شما تغییر موجود پاک کننده? برای شروع با آنها مضر هستند و نه فقط به این سیاره اما همچنین به شما!

در اینجا بخوانید, چگونه خود را, توالت, تمیز کننده مرزی سمی و اینجا را کلیک کنید برای سموم در کف پاک کننده.

ظرف صابون های نه چندان دور در پشت در های بالقوه خود را به شما آسیب برساند و اگر این کافی نیست بسیاری از مواد شوینده در هند نیز آزمایش مثبت برای Nonylphenol یک سرطان زا.

در این ماه ما فاقد بسته بندی ما ‘پاک’ پاک کننده – یک مجموعه با یک توالت تمیز کننده, مواد شوینده کف پاک کننده و صابون ظرف.

ساده در فکر و تاثیرگذار در شماره این خانه پاک کننده کشتن میکروب ها در خانه خود را اما نه این سیاره است.

“بهتر است خانه پاک کننده حاوی بیو مواد تشکیل دهنده فعال مانند” خوب میکروب ها و آنزیم ها که تسهیل تمیز کردن طبیعی عمل به جای زور از درجه صنعتی مواد شیمیایی. این محصولات عاری از عوامل سمی ساخت آنها به طور کامل امن برای نوزادان و حیوانات خانگی. حتی مصرف آب تولید شده از این محصولات را می توان با استفاده از مولد برای مثال به گیاهان آب. زمانی که منتشر شد به سیستم های زهکشی آن تغییر نمی کند حیاتی و حساس زیست محیطی تعادل” سهام Dhimant Parekh از بنیانگذاران بهتر است هند و Karnival.

بنابراین در اینجا ارائه یک جعبه از پاک کننده ها که محافظت از خانه خود را و نهایی ما خانه – زمین!

چگونه پاک کننده های ما متفاوت است ؟

better home

ما با درس گرفتن از طبیعت و اطمینان ما به بازگشت به محیط زیست و بدون موجب آن هر گونه آسیب. توالت و کف پاک کننده حاوی خفته باکتری های جدا شده از طبیعت است. آنها تمیز کردن سطح و زمانی که اجازه دهید به یک آب بدن تجزیه های زیستی در عرض سه ماه.

حتی در این زمان کوتاه آنها تاثیر نمی گذارد حیوانات یا گیاهان را در هر راه. از مواد شوینده و صابون ظرف حاوی مشتق شده از آنزیم ها است که همچنین آیا آسیب رساندن به محیط زیست است.

“در حالی که ما شده ایم تغذیه این ایده که تمیز کردن و ضد عفونی به معنی شما می شود شگفت زده می دانیم که ما به طور منظم خانه لازم نیست چنین ضد عفونی کننده قوی. ما در واقع نیاز به باکتری های خوب کار را برای ما مصرف ما زباله. حتی در زهکشی و فاضلاب سیستم های خوب میکروب ادامه تمیز کردن عمل از طریق تجزیه طبیعی” می افزاید: Anuradha.

اینجا کلیک کنید برای سفارش این پاک کننده ها و نگه داشتن محیط اطراف خود را امن است.

تعهد ما خوشحال هستند به:

better home

هر هفته ما بین بردن باکتری ها بر ما طبقه و توالت تمیز اما ما زندگی می کنند با مواد شیمیایی مضر در این پاک کننده ها در هر روز است. آن است که زمان ما را آگاهانه تغییر به پاک کننده است که شما را امن نگه دارید.

بهتر است صفحه اصلی پاک کننده آمده در یک مدل اشتراک بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در هر زمان و منابع را اجرا کنید.

اولین مجموعه در می آید قابل استفاده مجدد بطری های پلاستیکی. ما می دانیم آن است که راه حل مناسبی است, اما آن است که هنوز هم بهتر از خرید یک بطری پلاستیکی در هر ماه است.

(اگر شما هر گونه مقیاس پذیر و مقرون به صرفه جایگزین ما خواهد بود خوشحال به مورد آنها را می دانیم. لطفا به ما ایمیل در contact@thebetterindia.com).

صرفه جویی در این بطری حتی پس از پاک کننده اجرا به دلیل زیر مجموعه خواهد آمد در بوکس. پور پاک کننده در بطری و بعد از این کیسه به ما. ما شامل یک پاکت مهر, بنابراین شما لازم نیست به صرف پول در بسته!

پایداری یک وظیفه است که ما باید دسته جمعی. بهتر است صفحه اصلی پاک کننده ها در حال آغاز است که ما را چند برابر بیشتر به سیاره پسند راه حل در طول زمان است. پیوستن به ما در این جنگ برای این سیاره است. کلیک برای عضویت اینجا را برای ما پاک پاک کننده در حال حاضر!


شما همچنین ممکن است مانند: گرگرفتگی های آینده ما: صفحه اصلی پاک کننده ها می تواند به دلیل یک دریاچه در حال سوختن است


(ویرایش شده توسط Vinayak Hegde)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de