محقر تبدیل کارآفرین با مینیاتور هنر رس برنده جهانی طرفداران

داشتن دوباره 100+ ظروف با خاک رس طبیعی Sudha می شود نزدیک به 150 سفارشات یک ماه از سراسر هند و حتی کشورهایی مانند سنگاپور و مالزی و ایالات متحده آمریکا! #WomenEntrepreneurs

ارتقاء

من باید این عادت نگاه کردن به تصاویر مواد غذایی که ناگهان موج هوس بازدید من. این اتفاق می افتد اغلب در اواخر شب زمانی که من می توانید انجام دهید هیچ چیز به دریافت بیش از این خود ناشی از چنگال گرسنگی.

به عنوان من از طریق Instagram, من در سراسر یک تصویر کاملا پخته شده کاغذ-نازک سرگرمی dosasبا یک طرف نارگیل ترشی و sambarبا پیاز هانه در بالا.

پس از بازرسی بیشتر (و پس از فرسوده عینک من) من می بینم که مواد غذایی شده است تولیدات از خاک رس در مینیاتور فرم! رنگ و بافت از هر یک از اجزای مینیاتور صفحه بسیار واقع بینانه.

یک جشن از خاک رس مواد غذایی, مینیاتور

این مواد غذایی مینیاتور ایجاد شده توسط چنای بر اساس مادر و دختر اواز یا موسیقی دو Sudha و Neha Chandranarayan. آنها را به ایجاد بیش از 100+ طرح است.

دو سال پیش وقتی که نیها بود جشن تولد هجدهم خود را, مادر او تصمیم گرفت به او یک dosa مینیاتوری ساخته شده از خاک رس. Neha هیجان زده بود و نشان داد این آثار هنری زیبا را به دوستان خود.

پس از آن نیها دوستان درخواست طرح های مشابه و Sudha با خوشحالی ساخته شده از خاک رس مینیاتور از maggi, pani پوری, vada pavو pav bhajiیا به عنوان آهن ربا یخچال و یا کلید های زنجیره ای. دریافت کنندگان خواهد بود نشئه در دریافت آنها.

“مادر من در حال کار با خاک رس و هنر برای حدود 15 سال است و خود آموخته miniaturist. دیدن پاسخ از خانواده و دوستان من از او پرسید که اگر ما می تواند ما را مینیاتور در دسترس دیگران فراتر از دایره ما نزدیک” لبخند 20 ساله دانشجوی علوم کامپیوتر.

Sudha Chandranarayan هنرمند و کارآفرین

در فوریه این سال این دو آغاز شده و فروش خود را از خاک رس مواد غذایی, مینیاتور تحت CN هنر مینیاتور ” از طریق وب سایت خود را. بسته به ظروف اندازه بین 3 و 11 سانتی متر.

در حال حاضر که نزدیک به 150 سفارشات یک ماه از سراسر کشور و حتی خارج از کشور به سنگاپور و مالزی و آمریکا!

یک هنرمند در قلب و محقر با انتخاب

“از آنجایی که من یک کودک بود من دوست داشتم dabbling در هنر است. من می خواهم رنگ, حجاری, انجام, صنایع دستی; آن منبع از شادی می گوید:” 50 سال Sudha. او پرورش این استعداد در نیها نیز هست.

پانزده سال پیش زمانی که در خانواده زندگی می کردند در بمبئی Sudha دنبال یک دوره کوتاه در هنر رس.

“من ساخته شده جواهرات و اشیای قیمتی, زندگی, اندازه, گل بونسای و succulents با استفاده از خاک رس و تزئین خانه ما با این قطعه و یا استعداد آنها می گوید:” Sudha.

Dosaیکی از اولین خشت مواد غذایی, مینیاتور گردد توسط Sudha

در سال 2013 پس از نقل مکان خانواده به Chennai Sudha راه اندازی یک کارگاه کوچک در خانه خود را. هر چه مهارت های هنری او آموخته بود در طول سال از آن زمان به آن را به اشتراک با دیگران است.

از این رو در سال 2015 او شروع به برگزاری کلاس برای افراد بین سنین 18 تا 80. در این سال در Neha اصرار او تصمیم گرفت تا دوباره خودش را به عنوان یک کارآفرین.

ساخت مواد غذایی, مینیاتور

به دلیل پیچیده جزئیات در مینیاتور هر جزء طول می کشد یک مقدار قابل توجهی از زمان.

“ما با استفاده از درجه خشک خاک رس طبیعی است که سازگار با محیط زیست نسبت به خاک رس پلیمر که شامل پی وی سی و تولید مصنوعی” ایالات Sudha.

این دو باعث می شود هر یک از این اجزاء به طور جداگانه و رفع آنها را به هم با چسب. پس از این آثار هنری, نقاشی, پوشش داده شده با یک درزگیر و از چپ به خشک.

خوشمزه خاک رس مواد غذایی گسترش

“ما را در هر جزء از سبزیجات به برنج دانه ها و حتی دانه خردل — در خود ما” صرفا Neha.

و هنرمندان همراه با foodies کمال کلیدی است برای مادر-دختر اواز یا موسیقی دو نفری. یک سرگرمی dosa, برای مثال طول می کشد حدود یک روز که در آن خاک رس باید خشک و رنگ شده. اما بازآفرینی cyrus از شمال و جنوب کشور که شامل تقریبا 15 ظروف طول می کشد حدود سه روز با حدود شش ساعت کار در هر روز. محصولات نهایی هستند و بر این اساس قیمت بین 400 تومان و تومان 1,500.

ترکیب مواد غذایی و هنر به ارائه شادی

ساخت واقع بینانه مواد غذایی, مینیاتور است سخت تر از آن به نظر می رسد. گرفتن شکل و رنگ و بافت مناسب است بزرگترین چالش اطلاع Neha. و از آنجا که هر یک از این قطعات دست ساز است, آنها می توانند تنها قبول محدود سفارشات در ماه است.

“گاهی اوقات مردم رویکرد ما سفارشات زیادی برای سفارشی مینیاتور و می خواهید آنها را به تحویل داده می شود به سرعت. آن را دشوار است برای ما برای تحقق این درخواست اما ما فشار خودمان را برای تکمیل سفارشات با کمال می گوید:” Neha.

ارتقاء

نیها و Sudha کار در کارگاه

کار سخت خود را و تعیین فرود آمد و آنها را برخی از سفارشات بزرگ از خارج از کشور! “ما منظور از 100 مینیاتوری dosa , آهن ربا یخچال از ما. مشتریان بودند سرخپوستان بودند که پرتاب یک حزب housewarming. آنها خوشحال بودند با محصولات نهایی می گوید:” Sudha.

Sudha این کارگاه ها بسیار محبوب هستند. کامالا Venkatesan یک زن خانه دار به طور منظم شرکت کننده حضور شش کارگاه های آموزشی. مشتاق craftsperson کامالا با استفاده از پارچه برای ساخت عروسک برای دوستان و خانواده.

او برای اولین بار در مورد آموخته Sudha در Facebook گروهی از عروسک علاقه مندان است. “Sudha به من آموخت که چگونه به قالب رس به شکل میوه ها و سبزیجات و تنقلات و شیرینی. او نیز با صبر و حوصله به ما آموخت هر مرحله از فرایند است. کارگاه یک تجربه لذت بخش و من مشتاقانه منتظر حضور بیشتر از این زمانی که شرایط بهبود می گوید:” 49 ساله.

در حال حاضر مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری همچنان به تمرین و کامل آثار هنری خود را. آنها همچنین می خواهید به آزمایش با ظروف از غذاهای مختلف.

یک vada pav کلید های زنجیره ای

“گر چه هنر زندگی من است. نه یک روز می رود و بدون ایجاد چیزی. پس از غذا چیزی است که می تواند شادی ما در حال دادن به مردم قطعه که می توانید آنها را گرامی داشتن. این باعث می شود ما احساس مانند یک بخشی از خود را جشن می گوید:” Sudha امضای کردن.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>