محقر سهام چگونه به رشد خود درختان میوه از دانه ها را در آشپزخانه خود را

پاپایا mausambi انار و پرتقال — ناگپور را Manisha Kulkarni در حال رشد است همه آنها در خانه با دانه های از میوه ها بچه ها او را خوردند. او نمی نیاز به خرید یک دانه! #UrbanGarden

ارتقاء

تیاو COVID-19 همه گیر تا به معرفی برخی از لغات جدید به دیکشنری. اجتماعی فاصله مسطح منحنی مستند نهادی قرنطینه و خود قرنطینه, در میان دیگران. در انتهای دیگر این طیف هستند که از نظر مثبت معانی مانند quarancleaning قرنطینه پخت, قرنطینه, پخت و پز مورد علاقه من قرنطینه باغبانی.

منظورم این است که چه راه بهتری برای صرف مستند از سرمایه گذاری در یک سبزتر و آینده ای بهتر?

ناگپور مبتنی بر دوستان Manisha Kulkarni و Ankita Masurkar فکر می کردم همین. بنیانگذاران سبز هدیه – زینتی گیاهان مهد کودک خود را محدود به خانه های خود را در طول مستند. نه آنهایی که بیکار نشسته اواز یا موسیقی دو نفری تصمیم به استفاده از اوقات فراغت خود را در خانه در adorning خود را پشت حیاط verandahs و تراس با تازه شکوفه میوه ها و سبزیجات – همه رشد 100 درصد ارگانیک.

ارتقاء

“در حال حاضر من جلوی حیاط باغ و حیاط خلوت میوه گرو شکوفایی با سبزیجات و میوه ها و درختچه ها و دیگر محیط داخلی و گیاهان است. در همان زمان, Ankita تبدیل شده آپارتمان تراس به شهری پر رونق باغ می گوید:” Manisha در گفتگو با بهتر هند (TBI).

Manisha باغ گیاهان زینتی

کمک به تغییر هدیه عادات در Millennials

هر دو Manisha و Ankita به اشتراک گذاشته اند یک پیوند ویژه ای با گیاهان از دوران کودکی است. Manisha مثلا بزرگ شده در یک خانواده پر از گیاهان پس از پدرش در مهد کودک کسب و کار.

برای منابع انسانی حرفه ای, سوئیچ به تبدیل شدن به یک تمام وقت باغبان خانه/کارآفرین آمد به تدریج.

ارتقاء

کار در خواستار شرکت های بزرگ جهان, او همیشه در بر داشت آسایش در پرورش شکوفه و گیاهان در باغ کوچک. علاوه بر این به عنوان یک مادر doting به دو بچه او آرزو به درگیر در یک حرفه است که به او زمان کافی به دست مادر. او همچنین می خواست کار او را به چیزی که او واقعا دوست داشت.

جالب, Manisha همواره شناخته شده در محافل هدیه زیبا ترین ترتیبات گیاهی در موارد خاص است. “دوستان من می خواهم درخواست من برای سفارشی کردن این برای دکور خانه شخصی یا هدیه مقاصد. بنابراین من فکر تبدیل آن به یک شرکت.”

و این که چگونه او تصمیم گرفت به نوبه خود سبز سرگرمی برای کامل کسب و کار. Manisha فکر راه اندازی یک شرکت همراه با او دوست Ankita – روح قوم و خویشی که شور و شوق برای باغبانی بود شبیه به خود او. با هم اواز یا موسیقی دو نفری راه اندازی سبز هدیه در سال 2018 – یک توقف فروشگاه برای همه دوستدار محیط زیست هدیه و راه حل مانند یک پری باغ مینیاتوری, باغ, نمایشگاه جانوران خشکی بونسای قرار دادی سبز هدیه و غیره.

Manisha و Ankita در مهد کودک

معرفی بچه های خود را به مستند باغبانی

ماهاراشترا یکی از بدترین COVID-19 مناطق آسیب دیده در هند و مستند محدودیت های تحمیل گردیده و با حداکثر نظارت. Manisha و Ankita تا به حال برای قرار دادن یک توقف به کسب و کار خود را به عنوان به خوبی. یک هفته به مستند آنها تصمیم به وقف تلاش های خود را به سمت سبز خود را در میان بگذارند.

“من باید مستقل ییلاقی با حدود 1000 فوت مربع از فضای باغبانی در دسترس در جلو و پشت حیاط. من در حال حاضر رو به رشد برخی از سبزیجات و گل ها وجود دارد اما من تصمیم به ارتقاء فضا در مستند می گوید:” Manisha.

پس از یافتن منابع دانه از فروشندگان بود از سوال او شروع به تهیه دانه از آشپزخانه خود. او جمع آوری شده و گوجه فرنگی و بادنجان, فلفل و فلفل دانه پس از پخت خشک و پاشیدند و آنها را در خاک است. نهال جوانه زده در هیچ زمان زیادی برای او لذت. “من فلفل در حال شکوفایی در حال حاضر” او خنده.

Manisha حیاط خلوت باغ

برای آلی بذر و نهال یک دوست در همان شهر که شیوه های کشاورزی ارگانیک آمد به Manisha کمک. به زودی, باغ او افتخار تازه نهال, کلم بروکلی, کلم, فلفل دلمه ای, بادمجان, گوجه فرنگی و غیره.

او همچنین خواسته بچه ها او را به پرتاب هر دانه میوه پس از غذا خوردن, اما آنها به جای. “به جز سیب و تمام دانه های کاشته شده توسط بچه های من بزرگ شده اند به گیاهان سالم در حال حاضر. آنها در ابر نه دیدن پاپایا انار Mausambi و نارنجی گیاهان در حال رشد به خوبی در آب و هوای گرمسیری از ناگپور.”

میوه نهال در حال رشد از دانه های کاشته شده توسط Manisha بچه

آماده آلی کمپوست & حشره کش ها در صفحه اصلی

عدم جمع آوری زباله در طول مستند ثابت می تواند یک مزیت برای Manisha باغ. او جمع آوری تمام برگ افتاده در باغ و ترکیب آن را با مرطوب زباله – نتیجه آماده بارور کمپوست و مالچ. او می افزاید: این آلی کمپوست در خانه برای تمام گیاهان از جمله گیاهان زینتی در مهد کودک.

برای حفظ گیاهان ایمن از آفات حملات Manisha اسپری خانگی عصاره آلی مایع صابون جوش شیرین و آب است.

Manisha حشره کش های آلی

برای کمتر مضر و آفات:

  • 2 قاشق غذاخوری صابون مایع ملایم
  • 1 قاشق غذا خوری جوش شیرین
  • 1 لیتر از آب

برای اطلاعات بیشتر و مداوم هجوم:

  • توتون و تنباکو خام در آب خیس یک شبه
  • عصاره رقیق شده در دیگر لیتری آب

Ankita Masurkar نیز اتخاذ شیوه های مشابه از خانه کمپوست و تهیه حشره کش های ارگانیک در خانه. او تراس باغ شامل بیشتر از گیاهان و درختچه ها گل. او حتی درگیر در پیوند لایه بندی جوانه زدن و کشت و زرع روش.

کلم بروکلی در Manisha آلی باغ

اواز یا موسیقی دو نفری از سر گرفته است و خود را مهد کودک خدمات در مقیاس کوچکتر از هفته اول ماه مه و پس از تمام sanitisation پروتکل های قبل از آماده سازی و تحویل سفارشات در سراسر ناگپور.

مانند Manisha و Ankita بسیاری از سرخپوستان در حال آزمایش خود را شست سبز در این مستند با درگیر شدن در قرنطینه باغبانی. می شود آن را یک جنگل شهری در یک آپارتمان استودیو یا گسترده باغ در حومه شهر املاک – هر آلی, باغ زیبایی خود را.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>