صفحه اصلی وزیر بازرسی فرماندهی و کنترل مرکز در تپه Banjara

حیدرآباد: صفحه اصلی وزیر محمد محمود علی امروز بازرسی از سایت ساخت و ساز یکپارچه فرماندهی و کنترل مرکز در تپه Banjara همراه با DGP Mahender ردی شهرستان کمیسر پلیس Anjani کومار و مشترک C. P incharge DCP غرب منطقه A. R. Srinivas.

صحبت کردن با رسانه ها بعد, خانه وزیر گفت: پس از تشکیل Telangana, دولت, دولت تحت پویا و قادر رهبری وزیر K Chandrashekhar رائو گرفته است بسیاری از نوآوری و reformative اقدامات مردم پسند پلیس نوسازی اداره پلیس موثر نگهداری از قانون و نظم و Telangana امن و امن دولت در همه ابعاد به صورت کلی توسعه و پیشرفت سریع.

یکی از این پروژه های معتبر گرفته شده توسط اداره پلیس به عنوان هر ایده و مفهوم وزیر امور خارجه شد ساخت مجتمع پلیس فرمان و مرکز کنترل در هزینه بیش از 350 تومان کرور روپیه. “این یک ساختمان نمادین با G+19 و G+14 طبقه برج های دوقلو و تحویل پلیس خدمات از استانداردهای جهانی با تکنولوژی های کاربردی مانند تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو متصل به بیش از یک لاخ دوربین های مدار بسته لوله تصویری سالن ترافیک, مدیریت فن آوری, جرم, کنترل فرایند, کنترل, سنسور, شبکه, دستگاه, سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) و یکپارچه با شماره گیری 100 آتش آمبولانس تترا (زمینی رادیویی Trunked) و….

آن را نیز به کنفرانس های ویدئویی و صوتی مرکز دولتی و ملی در سطح ادارات و سازمان ها. این مرکز به تهیه کردن به نیازهای جرم تجزیه و تحلیل و نظارت بر مسکن ضد ترور تکاور تیم های واکنش سریع تیم های شهرستان در واکنش به این فاجعه واحد کنترل جمعیت با تیم های Helipad (Heli پایه) در بالای پشت بام ساختمان.

این ساختمان را مدرن و دولت از هنر و امکانات و کار به عنوان یک توقف مرکز مدیریت حادثه سیستم مانند واکنش به این فاجعه و مدیریت بحران تا حد زیادی مفید در شرایط اضطراری و بحران و برای بخش های دیگر مانند درآمد GHMC, راه و ساختمان, بهداشت و حمل و نقل بین المللی راجیو گاندی فرودگاه, GOC نیروهای مسلح اردوگاه جنوبی و مرکزی راه آهن و بسیاری از بیشتر. بنابراین آن را به عنوان کلاس جهانی چند آژانس مرکز عملیات و تکنولوژی Fusion Center, خانه وزیر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>