به انفرادی 0.1′ همچنین دارای یک پنل خورشیدی (600W) مخزن آب (250 ltrs) و یک سالن فضا با سایه در تراس. بحث در مورد زندگی آسان در فضاهای کوچک!

While تحصیل در یک دانشکده معماری در چنای 23 ساله NG آرون Prabhu انجام برخی تحقیقات در زاغه مسکن و زده بود به فقرا استفاده از فضا در این ساختار. ساکنان را صرف جایی اطراف تومان 4-5 لاخ برای ساخت یک خانه است اما آن را نمی خواهد یک توالت.

ارتقاء

“من تحقیق زاغه مسکن در چنای و بمبئی و متوجه شدم که این فضاهای کوچک است که می توان با سازماندهی یک طراحی مناسب برای ایجاد توالت اتاق خواب و غیره. و خانه قابل سکونت می گوید:” آرون, زبان, به , بهتر, هندوستان.

آرون فارغ التحصیل شده در سال گذشته و پس از آن شده است در بالا بردن آگاهی در مورد در مقیاس کوچک معماری که مستلزم بهتر استفاده از فضا و مقرون به صرفه مسکن ساختمان حمل, خانه, در یک autorickshaw.

او صرف Rs 1 لاخ (به استثنای هزینه خودرو-ریکشا) این ساختمان 36-sq ft قابل حمل خانه بر روی چهار چرخ به نام ” انفرادی.O1′ که او معتقد است که می تواند نیازهای دو بزرگسالان است.

“هدف من این است که برای استفاده از مقیاس کوچک معماری و مردم نشان می دهد آنچه که ما می توانیم با چنین فضاهای کوچک. همچنین قابل حمل, مسکن می تواند الهام بخش بهتر موقت و مسکن برای ساخت و ساز کارگران و مسکن اضطراری در بلایای طبیعی” او انگلیسی دوبله.

For the story.
انفرادی .01 (منبع: آرون Prabhu)

کوچک و زیبا

متولد و بزرگ شده در تامیل نادو شهر تیرور که آن شناخته شده است کامیون های بدن سازی صنایع و مزارع مرغ, Arun رشد با شیفتگی از هنر و طراحی. اما چرا او را انتخاب کنید یک خودکار کالسکه خود را به عنوان پلت فرم برای ساخت یک خانه قابل حمل?

“این است که یک عملی طراحی جمع و جور 6 ‘x 6’ فضا به قابل حمل/انفصال مسکن در پشت یک سه چرخ خودرو-ریکشا که می تواند به جای یک فرد مانند یک هنرمند مسافر افراد بی خانمان و یا حتی در مقیاس کوچک فروشنده. این طراحی شده است نگه داشتن در ذهن مفهوم قیمت و شیوه زندگی عشایر و اجتماعی گروه های زیر خط فقر. سه چرخ ساختار فضایی با قابلیت دوگانه است که شامل اقامت و فضای تجاری می گوید:” آرون در یادداشتی خطاب به بهتر از هند است.

For the story.
یک خانه بر روی چهار چرخ. (منبع: آرون Prabhu)

“برنامه ریزی انجام شده با آشپزخانه و وان حمام و توالت سالن انتظار و منطقه زندگی می کنند در یک سطح و خواب در فضا, فضای کاری در نیم اشکوب در سطح 3.5 فوت ارتفاع است. نیز وجود دارد که از پانل های خورشیدی (600W) مخزن آب (250 لیتر) و یک سالن فضا با سایه در تراس. با ترکیب تمام ویژگی های این ساختار ممکن است انتظار می رود به طرف سنگین تر اما این است که به دور از آن. وزن توزیع شده است به همان اندازه است.”

ارتقاء

او در ماه اوت سال 2019 و آن را در زمان او پنج ماه برای ساخت کل خانه با استفاده از مواد قراضه.

چه انفرادی .01 می کند این است که گسترش طول عمر دور انداخته مواد مانند فلز قراضه دور انداخته شدن از اتوبوس بدن و تخریب سازه های. با اینحال آرون معتقد است که مجلس با دوام است بدون در نظر گرفتن توابع و بازسازی.

For the story.
داخلی, از خود راضی.01 . (منبع: آرون Prabhu)

با وجود هر فضایی کارآمد مورد استفاده در این ساختار است که به اندازه کافی تهویه مناسب در سراسر. در ضمن ساختار متصل به خودرو-کالسکه با فقط شش پیچ و مهره است که می تواند به راحتی unscrewed و قوی حمایت می ایستد.

“اگر آن را مناسب می تواند در بالای یک خودکار ریکشا می توان آن را ثابت در بالای هر خودرو می گوید:” آرون. این ساختار می تواند مورد استفاده زیادی به عنوان مسکن موقت برای افرادی مانند ساخت و ساز کارگران که در یک سایت خاص برای چند سال یا ماه تنها و عشایر علاوه بر اورژانس مسکن در طول هر فجایع طبیعی.

For the story.
NG آرون Prabhu

امروز آرون در حال کار بر روی چهار ایده های مشابه با خود شرکت معماری تابلوهای تبلیغاتی جمعی که او در آغاز در سال 2018 است. او همچنین کاربردی برای طراحی ثبت اختراع خود را قابل حمل ، با ثبت اختراع و دیگر برنامه به طور بالقوه طرح های ابتکاری او می تواند برخی از راه حل های واقعی برای شهرستانها هستند که در مواجهه با یک بحران مسکن و تلاش برای فضا است.

شما می توانید به دنبال او بر روی تابلوهای تبلیغاتی جمعی Instagram صفحه در اینجا.


همچنین بخوانید: هیچ AC یا فن مورد نیاز: این زن و شوهر در حال ساخت یک خانه گلی در وسط پونا!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im