هولوکاست مرکز افزایش زنگ بر فروش برنز نازی عقاب به ارزش 26 میلیون دلار

نازی عقاب در حال تخلیه در یک هتل در مونته ویدئو در سال 2006. میگوئل ROJO/خبرگزاری گتی ایماژ

در این میان در سراسر جهان گفت و گو در مورد مجسمه ها و آنچه که آنها نشان دهنده یک آمریکایی هولوکاست مرکز تحقیقات شدیدا نشان می دهد که به خصوص از لحاظ تاریخی-شارژ شی فروخته شده باید به یک موزه به طوری که آن را نمی وزش نسیم تا در اختیار سفید supremacists. جسم در سوال یک عقاب برنز تحمل یک صلیب شکسته در چنگال خود را که کشف شد در سواحل اروگوئه در سال 2006 در مورد به حراج گذاشته شده و می تواند بنا به گزارش ها به ارزش حدود 26 میلیون نفر است. جایی که عقاب به پایان خواهد رسید به خصوص سوال فوری با توجه به این واقعیت است که حیات نمایشگاه راست منجر به جهانی چشم انداز مثبت در سود فروش نازی یادگاری.

در بیانیه منتشر شده در وب سایت خود سیمون ویزنتال مرکز تاکید کرد که بدون اولویت بندی برای موسسات یا افرادی که می خواهید به استفاده از عقاب برای مفید, آموزشی, وسیله, یک حراج عمومی به راحتی می تواند ربوده شده توسط سفید supremacist هواداران. “هر دو مقامات آلمانی و مرکز ویزنتال گرفته اند موقعیت که چنین شی ء نمی تواند در خدمت رشد راست افراطی در بازار و سفید supremacists و یا حتی یک بیمار قاچاق به عنوان یک پیشنهاد به نمایش صلیب شکسته عقاب در جام جهانی در دوحه قطر” دکتر شیمون ساموئلز, مدیر روابط بین الملل در مرکز ویزنتال در بیانیه ای گفت:. “ما مصرانه از مقامات اروگوئه به اطمینان حاصل شود که صفحه نمایش از این نمادها به عنوان یک هشدار به نسل های آینده از آنچه که هرگز نباید تکرار شود.”

همچنین نگاه کنید به: مجسمه از زندگی موضوع معترض جن رید گرفته شده را در بریستول

عقاب مصنوع در سوال های گرفته شده از عرشه کشتی دریاسالار Graf Spee جنگی که غرق در مونته ویدئو هاربر در دسامبر 1939. علاوه بر این زمانی که عقاب در نهایت به فروش می رسد, این سوال خواهد شد که سود حاصل از آن حل و فصل شد اروگوئه دیوان عالی کشور در سال 2014: سود سهام تقسیم خواهد شد. میان این شرکت که سالم جسم و اروگوئه دولت است. با توجه به این که اروگوئه می ایستد به طور مستقیم بهره مند از فروش نازی پیکرنگاری آن دولت پس از آن یک مسئولیت بزرگ برای اطمینان از آن را به دست اشتباه می گیرند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>