هالیوود Coronavirus مشکلات را کشش به 2021 (و فراتر از آن)

Coronavirus Box office 2021 Movie Delays

چگونه COVID-19 کشش است به 2021. چاک Zlotnick – © 2015 – Universal Pictures

Coronavirus’ تاثیر بر صنعت فیلم است دو برابر شده است. در آینده نزدیک, نگرانی بیش از COVID-19 همه گیر را تعطیل سینما در مناطق با خطر بالا مانند چین و ایالات متحده دو تا از بزرگترین جعبه دفتر مناطق در جهان است. در دیگر جدول زمانی وقوع نیز متوقف تولید در فیلم های بزرگ است که مجموعه ای به آمار تئاتر در سال 2021. این وضعیت روی حیله و تزویر برای شهر نقده. هالیوود در حال حاضر باید بفهمند که چگونه به درستی قیف با تاخیر 2020 فیلم های پرفروش دوباره به تئاتر نیز در حالی که اطمینان حاصل کرد که تولید تعلیق نیست و ترک خود را آزاد برنامه کاملا بی ثمر برای 2021.

در مقابل عمده tentpoles شده اند که یا حذف و از انتشار برنامه و یا با تاخیر به تاریخ بعد شامل یک محل آرام بخش دوم, مولان, هیچ وقت به مرگ, F9, بیوه سیاه, Minions 2: The Rise of Gru مارپیچ: از کتاب را دیدم و در تعجبم که زن 1984. انتظار این است که بیشتر به دنبال خواهد داشت باید تئاتر بسته شدن گسترش به تابستان است. در حالی که استودیو در حال دوباره مسیریابی یک تعداد انگشت شماری از فیلم های کوچکتر مانند جهانی را مرد نامرئی و برادران وارنر’ راه بازگشت به VOD و جریان, سیستم عامل, فیلم های پرفروش این قدر انتظار نمی رود به دنبال کت و شلوار. آن را به سادگی نمی توان احساس های مالی برای این استودیو به انتشار یک زن تعجب 1984 از طریق در-صفحه اصلی سیستم عامل است. به این ترتیب studios روبرو هستند به شدت فشرده انتشار برنامه در حالت دوم نیمی از سال 2020 (با فرض تئاتر re-open). وجود دارد به سادگی ممکن است به اندازه کافی اتاق در تقویم برای هر فیلم به علت آن.

همچنین نگاه کنید به: چگونه خونین جدید “Rick and Morty’ سامورایی فیلم کوتاه ساخته شده

نگاه به آینده عمده 2021 tentpoles که مجبور شده اند به حالت تعلیق تولید شامل Jurassic World: Dominion, ماتریکس 4, ماموریت غیر ممکن 7, بتمن, دکتر, عجیب و غریب در چندجهانی از جنون و Shang-چی و افسانه ده حلقه. اینها مسلما بزرگترین فیلم سال آینده متشکل از عمده مارول و DC فیلم میراث دنباله و اکشن, فیلم های پرفروش. در این لحظه این امکان وجود دارد که همه آنها را از دست اصلی خود را از تاریخ انتشار به عنوان یک نتیجه. ما می تواند به دنبال در کوتاه مدت پشت سر هم تاخیر فیلم به دنبال یک قابل توجهی آرامش.

جهانی به نظر می رسد برای بدست جلوتر از این موضوع به میزان بلافاصله به تأخیر انداختن F9 نزدیک به 12 ماه تا مارس سال 2021 از مارس سال 2020 است. این اجازه می دهد تا استودیو برای جلوگیری از خط تیره دیوانه برای در دسترس تقویم فضا در pile-up که امدن پس از coronavirus فروکش. آن را نیز فراهم می کند و آنها را با یک احتمالی باید خود را 2021 فیلم های پرفروش نیاز به تاخیر نیز هست. شاید رقیب studios آغاز خواهد شد به اتخاذ رویکرد و اکثر قواره را به سادگی به عقب رانده شود در سال است.

در ضمن اکثر فیلم گیر در برزخ به عنوان studios امیدوارم که تئاتر را بازگشایی (لا در تعجبم که زن بودن تحت فشار قرار دادند به اوت) اما هیچ ایده بتن. با چین بسته شدن آن تئاتر یک بار دیگر پس از مختصر دوباره باز تمام باقی مانده خوشبینی در هالیوود ممکن است له. وجود دارد یک نگرانی رو به رشد است که سینما را نیاز به زمان برای تنظیم مجدد یک بار آن را امن تلقی برای از سرگیری زندگی عادی. به عبارت دیگر یکی دیگر از سناریو ترسناک است که دیزنی منتشر شده بیوه سیاه در ماه نوامبر اما بلیط-خریداران هنوز راحت بیرون رفتن در فیلم بمب در دفتر جعبه را.

مارس-آوریل فیلم فصل شده است محو شده توسط COVID-19 و برنامه ریزی tentpoles از 2021 روبرو هستند بسیار تهدید واقعی با توجه به توقف کار. هالیوود در حال حاضر می یابد خود را در موقعیت بی دست و پا از تلاش برای دوباره برنامه اصلی فیلم است که به تعویق افتاده اند و محافظت از سال آینده انتشار برنامه به عنوان یک تعداد انگشت شماری از بسیار پیش بینی منتشر شده مجبور به تخلیه خود را برنامه ریزی شده آغاز بکار. اضافه کردن در افزایش جریان در طول این جهانی قرنطینه است و طوفان کامل از عوارض برای تلفن های موبایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>