هالی San Francisco News کردن مخروط Abs در یک نحیف Crop Top & Daisy Dukes

هالی san francisco news گرفت و به او Instagram حساب در صبح روز جمعه به اشتراک دیگری با مزه, عکس با طرفداران عاشقانه. فاکس ورزشی میزبان فلش منحنی او در حالی که خدمت به یک نگاه سکسی برای دوربین است.

در این خیره کننده ضربه محکم و ناگهانی به هالی نگاه کرد سیگار کشیدن او به عنوان sported به سختی وجود دارد صورتی زراعت و اصلاح نباتات بالا. پیراهن ویژه بدون آستین به منظور به رخ کشیدن او باب روز بازوها و شانه ها. آن نیز افتخار پایین برش یقه که او را در معرض رخ. پوشاک آنه او شکم صاف و بدون abs به عنوان به خوبی.

او همچنین لرزاند یک جفت نحیف Daisy Dukes. کوچک شلوارک جین مناسب به صورت چسبیده در اطراف او ریزه اندام دور کمر و لگن در حالی که برجسته او دور ، طرفداران همچنین یک زیرچشمی نگاه کردن در او بلند و لاغر ، او لوازم سبک با یک کلاه صورتی در بالای سر او برخی از گوشواره طلا و آویزان bellybutton حلقه.

هالی ایستاده بود در مقابل تن از شاخ و برگ سبز به عنوان او مطرح شده با هر دو دست خود را برداشته با سر خود را. او برگزار شد و ماهوت در یک دست و زد انگشتان خود را از طریق یال او با دیگر. او تا به حال یک زانو خم شده و پشت او قوسی به عنوان او عینک اغوا کننده بیان در چهره او.

هالی او را بلند و موهای بور پنهان در زیر کلاه. او مدل دهید طلایی قفل در راست رشته که آبشاری پایین خود را به عقب.

او همچنین لرزاند یک بمب آرایش نگاه در شات. این نرم افزار به نظر می رسد تشکیل شده است از ریمل مژه و ابرو-تحت پوشش مژه و خط چشم سیاه و همچنین تعریف ابرو.

او نگاه به چهره او درخشش گرم با استفاده از سنگین صورتی سرخ در استخوان های گونه و سوسو زننده هایلایت روی بینی و چانه و زیر چشم. او به نظر می رسید برای تکمیل نگاه گلم با رنگ صورتی براق روی لب ها کامل.

هالی 475,000-plus پیروان آیا دریغ نکنید برای به اشتراک گذاشتن و قدردانی خود را برای ارسال. عکس دست آورد بیش از 2,200 دوست دارد در اولین ساعت پس از آن مشترک به او غذا. طرفداران هم به بخش نظرات به ترک بیش از 50 اظهارات در عکس.

“گفت: من فقط یک قسم کلمه را با صدای بلند. آماده نیست برای این عکس!” یکی پیرو اعلام کرد.

“کمر خود را کاملا شگفت آور” دیگر نوشت.

“عکس زرق و برق دار! عاشق موهای بلوند” یک سوم نظر به عنوان خوانده شده.

“من خدا هالی شما نگاه شگفت انگیز است. براوو در داشتن نظم و انضباط به قرار دادن در کار به یک بدن و حرفه ای که شما ایجاد کرده” یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر بوده.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, هالی هم خوشحال طرفداران او در اوایل این هفته هنگامی که او را لرزاند قرمز لباس شنای زنانه دوتکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>