هدی قطب نما باز می شود تا در مورد از دست رفته مادر مسن در قرنطینه

روز چهارشنبه امروز نشان می دهد هدی قطب نما را باز کرد تا در مورد او چقدر از دست رفته است مادر مسن سامی است که در حال حاضر در قرنطینه. در حالی که سامی ندارد coronavirus در این مرحله سن او باعث می شود او بیشتر مستعد که به معنی اجتماعی فاصله حتی از اعضای خانواده ضروری است. در حالی که هدی مشتاق برای جدایی خود را به بیش از او می داند این است که آنچه که بهترین است برای مادر خود را در حال حاضر با توجه به امروز.

مسطح منحنی است انجام جسمی فاصله خود حتی از کسانی که آنها را دوست دارم برای حفاظت از خود را دارند. در حالی که این مهم است که برای ایمنی از همه و به خصوص اعضای آسیب پذیر جامعه, جدایی می تواند عمده تلفات عاطفی.

“مادر من است که چنین بخش مهمی از زندگی ما است. این تأکید در این لحظه” هدی گفت: از او و مادرش زمان غیبت در زندگی او است.

هدی پدر فوت کرد زمانی که او در کالج بنابراین سامی است که همه به تنهایی در قرنطینه. با این وجود او این است که نگه داشتن یک چشم انداز مثبت در زندگی و لذت بردن از چیزهای ساده در زندگی هدی توضیح داد.

“من فقط فکر کردن در مورد افرادی که همه توسط خود را دارند. من به شما بگویم مادر من است ماندن بسیار مثبت است. او خودش را در خانه اما او مانند ‘هی نگاه من در خارج از آب!’ مانند او توسط خودش در نظر گرفتن عکس های سلفی و هیچ کس در اطراف او. او در مورد چگونه زیبا آب است. او می گوید: او به ارمغان می آورد قهوه در لیوان من به او و او شما را یک عکس از آن است.”

تا آنجا که هدی بخواهد مادر او می تواند با او و او را دو دختر جوان هیلی شادی و امید کاترین در فرد آنها را با انجام مکرر در تماس های Facetime. او را تشویق دیگر مردم را به انجام همان به خصوص کسانی که ممکن است در بررسی بر روی پدر و مادر خود را اغلب. او تاکید کرد که اکنون زمان آن است که به ویژه مهم برای رسیدن به اعضای خانواده particurally کسانی که ممکن است به تنهایی و یا در گیر و انزوا.

“مثل ما رو به مطمئن شوید که ما همیشه در لمس” او گفت:.

امروز نشان می دهد بینندگان را دیده اند عاطفی تلفات این بیماری همه گیر شده هدی بیش از چند هفته گذشته است. روز جمعه او در اشک را شکست در هوا پس از یک عاطفی مصاحبه با Drew Brees در مورد چقدر سخت مورد علاقه او زادگاه نیواورلئان شده بود آمار coronavirus. به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Brees اهدا $5 میلیون دلار به ایالت لوئیزیانا برای کمک به مبارزه با گسترش این ویروس مرگبار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>