هدی قطب نما و نامزدش Joel Schiffman در حال بحث در مورد تعویق انداختن عروسی خود را

با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر امروز نشان می دهد لنگر هدی قطب نما و نامزدش Joel Schiffman در حال بحث در مورد عقب هل دادن تاریخ عروسی خود را. این جفت ارز امیدوار بود برای یک بازی ساده اما زیبا, ساحل, عروسی در تابستان امسال اما با توجه به یک نیاز اجتماعی فاصله که نگاه نمی کند مانند آن را به اتفاق می افتد با توجه به امروز.

55 ساله میزبان تلویزیونی و نامزدش در حال حاضر برداشت این تاریخ برای عروسی خود را و همه چیز را بدست راه اندازی قبل از زمانی که این بیماری همه گیر در نیروی کامل است. در مورد آنها به ارسال ذخیره تاریخ کارت به دوستان و خانواده خود را اما در حال حاضر مردد به انجام این کار در معرض خطر است که همه چیز می تواند لغو شود.

“ما به معنای واقعی کلمه در مورد به فشار دکمه را در ذخیره تاریخ فقط به خاطر…ما به نوعی از ما رزرو ما می دانیم آنچه که ما می خواهیم انجام دهیم اما چه کسی می دانم که اگر آن را برای رفتن به نیاز به تاخیر? بنابراین جوئل و من شده اند بحث در مورد آن” قطب نما گفت: در مصاحبه اخیر است.

در حالی که بسیاری از مردم خواهد بود به احتمال زیاد دل شکسته پس از یادگیری است که روز های خاص خود را به احتمال زیاد نمی تواند در راه آنها برنامه ریزی شده بود, قطب نما است یکی را به شکایت.

او توضیح داد که پتانسیل لغو به عنوان تنها “سیب زمینی کوچک” در مقایسه با مسائل جدی دیگر مردم در برخورد با سراسر جهان در حال حاضر در میان coronavirus بحران است. به عنوان یک خبرنگار که به کار ادامه داد در طول این مصیبت قطب نما شنیده داستان های بی شماری از ریزش و شکستگی آورده COVD-19. بنابر این او است که به سادگی سپاسگزار برای سلامت ادامه داد: از خودش و خانواده اش.

“دوست من به من گفتن که او در یک زوم مراسم تشییع جنازه روز دیگر و من تقریبا درگذشت داخل. من گفتم: “آه خدای من.’ بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی یک جشن و شما تعجب کنید که زمانی که آن را باید فقط به بخت و اقبال شما باید یک جشن به طرح,” او گفت:.

قطب نما شده است که ازدواج و طلاق یک بار قبل از مشغول شدم به Schiffman در ماه نوامبر گذشته در طول یک شام رمانتیک در ساحل. این جفت ارز با هم بوده است از سال 2013 و به اشتراک گذاری دو فرزند به تصویب رسید با هم.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده قطب نما و Schiffman می خواهید به نگه داشتن عروسی خود را کوچک تنها با دوستان نزدیک و خانواده است. قطب نما را در پیوند با خانواده اش است که به خصوص برای او مهم است و او حتی اجازه مادر او را انتخاب کنید لباس عروسی خود را برای او. قطب نما دختران امید و هیلی انتظار می رود به بازی برخی از مرتب کردن بر اساس نقش در این مراسم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>