سرگرمی لابی پرونده های حقوقی و پژوهشگر بازداشت افشای یک سمت تاریک از مطالعات کتاب مقدس

موزه مقدس در واشنگتن دی سی SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

سرگرمی لابی که تاسیس و بودجه موزه مقدس (MOTB) در واشنگتن دی سی است که در مشکل با مجموعه خود را از کتاب مقدس دوران اشیاء—دوباره.

در عین حال در این زمان کسانی که اشیاء ارائه شده از مبدا مشکوک به اوکلاهما شرکت دچار مشکل هستند بیش از حد. این خدمات عبارتند از حراج کریستی که سرگرمی لابی است تحت پیگرد برای تقلب و یک استاد برجسته کلاسیک در دانشگاه آکسفورد که به فروش می رسد شرکت اشیاء باستانی از مجموعه های خصوصی و خیریه.

همچنین نگاه کنید به: جعلی دریای مرده کتیبه یافت شده در موزه مقدس, ریخته گری, شک در آن مجموعه بزرگتر

خبر می آید به عنوان سرگرمی و لابی MOTB بنیانگذار استیون سبز همچنین اعلام کرد که او می تواند با ارسال بیش از 11,000 مقدس عصر اشیاء بازگشت به عراق و مصر است که این شرکت تا به حال به دست آورد بدون هیچ گونه قابل اثبات منشأ یا تاریخچه مالکیت. کارشناسان می گویند که سازمان ملل متحد provenanced اشیاء به احتمال زیاد به قاچاق شده به خارج از کشور است که ممنوعیت فروش و صادرات است.

چنین مورد دولت ایالات متحده می گوید با هدف آن کشف و ضبط سپتامبر گیلگامش رویای قرص 6-توسط-5-اینچ شی در رس از حدود قرن 16 قبل از میلاد که در آن خط میخی کتیبه های داستان یکی از قدیمیترین حماسه.

یک منشأ است که آماده شد برای تبلت 2014 خصوصی فروش در حراج کریستی لندن اظهار داشت که آن را در میان اقلام فروخته شده در کالیفرنیا خانه حراج در سال 1981 قبل از کنترل صادرات در محل اشیاء از عراق است. در واقع دولت می گوید این قرص به ایالات متحده ارسال شد توسط یک آمریکایی آثار باستانی فروشنده در سال 2003 که می شده اند غیر قانونی است.

مایکل مک کالو وکیل سرگرمی لابی گفت که در سال 2013 یکی دیگر از آثار باستانی فروشنده که به دست آورد تبلت هشدار داد رئیس کریستی آثار باستانی بخش در لندن که شک و تردید در مورد منشأ بدان معنی است که این تبلت خواهد بود برای فروش در یک حراج عمومی.

“اگر شما می شنوید که از فروشنده خریداری شده که این و آن را متعلق به آنها به شما گفتن که یک مشکل وجود دارد,” مک کالو گفت. “شما نمی تواند چشم پوشی است.”

کریستی لندن سازمان خصوصی “پیمان فروش” قرص برای سرگرمی لابی در سال 2014 برای $1,674,000.

“بر اساس آنچه دولت است گفت: کریستی به دروغ سرگرمی لابی” گفت: McCullough. “این بسیار روشن است آنچه در اینجا اتفاق افتاده است.”

سرگرمی لابی همکاری با دولت که در تصرف گیلگامش قرص در ماه سپتامبر مک کالو گفت. این شرکت تحت پیگرد کریستی او توضیح داد که برای بازیابی آنچه در آن پرداخت شده برای این تبلت که دیگر صاحب.

“که کریستی به دنبال از طریق تسهیل فروش گیلگامش قرص نشان می دهد که آنها هم نبودند صالح به اندازه کافی برای حفاری به فروشنده لرزان ادعا می کند در مورد منشأ و یا که آنها فقط نمی مراقبت” برنت Nongbri گفت: ناظر. Nongbri است یک کارشناس نسخ خطی در نروژی دانشکده الهیات در اسلو. Nongbri وبلاگ نوع خوانش آموزنده و ستیز منبع در کتاب مقدس تجارت است.

کریستی که یکی از کارشناسان آن ارائه تبلت به اوکلاهما پس سرگرمی لابی می تواند جلوگیری از پرداخت ایالت نیویورک فروش مالیات اختلافات سرگرمی لابی را به اتهام تقلب.

“این پرونده مربوط به اطلاعات جدید است که به نور مربوط به یک ناشناس فروشنده پذیرش مقامات دولتی که او به طور غیر قانونی وارد این آیتم سپس با جعل مدارک بیش از یک دهه پیش به منظور انجام یک فروش غیر قانونی و بهره برداری از بازار مشروع برای هنر باستانی” کریستی سخنگو در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر که ما مطلع هستند از این فعالیت های غیر قانونی قبل از آشنایی کریستی دخالت ما در حال بررسی تمام نمایندگی های ساخته شده به ما قبل از صاحبان و ذخیره خواهد شد حقوق ما در این زمینه است. هر گونه پیشنهاد که کریستی به حال دانش اصلی تقلب و یا واردات غیر قانونی بی اساس است.”

نه کریستی و نه سرگرمی لابی است که متهم به جرم و جنایت در این معاملات. اما در ماه مارس پلیس بریتانیا دستگیر خنجر Obbink آمریکایی متولد آکسفورد استاد کلاسیک در زمینههایی که او تا به حال به فروش می رسد سرگرمی لابی قطعاتی از 1 قرن انجیل که متعلق به یک خیریه جامعه است. Obbink هنگامی که ستاره میدان بود که یک فروشنده و پرداخت می شود مشاور سرگرمی لابی (سابق و یک گیرنده از یک مک آرتور “نابغه” کمک مالی برای تحقیقات خود را روی پاپیروس باستانی) در حال حاضر رایگان و در حالی که پلیس به بررسی آن فروش. Obbink می گوید اتهامات ساخته شد به آسیب شهرت خود را.

رنگارنگ قصه از فتنه در کتاب مقدس تجارت شامل Obbink در حال حاضر ضرب در رسانه های خبری و در روحیه وبلاگستان از محققان کتاب مقدس. برخی از گسل همسالان خود برای گرفتن بیش از حد نزدیک به جمع با پول نقد.

“امید من این است که دانشمندان را به یاد محتاط تر در جایی که آنها جای خود را به اعتماد گفت:” جوئل بادن متخصص در کتب پنجگانه عهد عتیق مطالعات در دانشگاه ییل الوهیت مدرسه و همکاری نویسنده از کتاب مقدس کشور: ایالات متحده سرگرمی لابی. “بسیاری از افرادی که با او درگیر شد سرگرمی لابی در آغاز پس دقیقا به این خاطر Obbink درگیر شد و او در نظر گرفته بکر.”

روبرتا Mazza که می آموزد Graeco-Roman فرهنگ مادی در دانشگاه منچستر (انگلستان) ها و وبلاگ ها در سایت Eidolon هنوز امیدواریم. “وجود دارد بسیار پایین است به هیچ اخلاق در بسیاری از بخش های تجاری,” او گفت:. “من معتقدم که شیوه و اخلاق در این زمینه بهره مند شوند از این رسوایی—این یک پارادوکس, من می دانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>