HM محمود علی اسپری های ضد عفونی کننده در Charminar

حیدرآباد: Telangana صفحه اصلی وزیر محمود علی در روز یکشنبه در بخشی از این آبپاش از مواد ضد عفونی کننده — هیپو کلریت سدیم — در Charminar.

ورزش انجام شده توسط Telangana دولت در واکنش به این فاجعه و آتش بخش خدمات به عنوان بخشی از یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19.

علی گفت: “هیپوکلریت سدیم بود اسپری در Charminar و دیگر مناطق توسط Telangana دولت در واکنش به این فاجعه زور و خدمات آتش نشانی بخش تیم است.”

با توجه به ماه رمضان و علی به دادگاه تجدید نظر به مسلمانان برای نماز از خانه های خود.

“با در نظر رمضان من درخواست تجدید نظر به همه مسلمانان به ارائه نماز و ‘تراویح’ نماز در خانه. COVID-19 نمی توان درمان توسط طب, اما در زیر, ساده, اقدامات پیشگیرانه,” او گفت:.

اظهار نظر در مورد وضعیت فعلی از COVID-19 در دولت و کشور گفت: این وضعیت بهتر است در هند بیش از دیگر کشورها است.

“COVID-19 بسیار کنترل شده در Telangana و در هند در مقایسه با وضعیت های مختلف در کشورهای دیگر,” او گفت:.

ضمن تشکر از پلیس خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس او گفت: “من خدا را شکر به پلیس برای سهم خود را. آنها خطر زندگی خود را نه برای خود بلکه برای افراد دیگر است.”

با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت و رفاه خانواده در Telangana, 844 مورد گزارش شده که از یکشنبه که 186 درمان شده است یا تخلیه شده و 18 نفر فوت کرده اند با توجه به این ویروس مرگبار است.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>