ضربه سخت توسط “جنگ نفت’ عمان جایگزین مهاجران با شهروندان

مسقط: عمان دستور داده است تا شرکت های دولتی به سرعت بخشیدن به روند جایگزینی خارجی کارکنان با عمان اتباع به خصوص در موقعیت های ارشد به ایجاد مشاغل بیشتر برای شهروندان است.

وزارت دارایی به بخش دولتی تا ژوئیه سال 2021 به تدوین جدول زمانی برای تعیین عمان در محل خارجی کارکنان از جمله در موقعیت های مدیریتی.

وزارت گفت: تعداد زیادی از مهاجران هنوز هم اشغال پست های مدیریتی در دولت اجرا شرکت.

خارجی ها را تا بیش از 40 درصد از عمان جمعیت 4.6 میلیون و نقش عمده ای در خلیج فارس دولت توسعه برای چند دهه.

حدود 25 میلیون اتباع خارجی عمدتا آسیایی ها, کار و زندگی در پادشاهی عرب خلیج فارس.

اما نفت خیز منطقه شده است ضربه توسط سقوط قیمت نفت پس از سال 2014 و دچار ضربه جدید با کروناویروس همه گیر و تاثیر آن بر بازارهای جهانی است.

در مواجهه با یک رکود اقتصادی و کاهش شدید درآمدهای نفتی عمان و دیگر شورای همکاری خلیج فارس (GCC) بیان شده است تلاش برای ایجاد شغل برای شهروندان خود.

شورای همکاری خلیج عمان, عربستان سعودی, امارات متحده عربی, کویت, قطر و بحرین به دنبال تنوع بخشیدن به اقتصاد خود و ادغام میلیون ها نفر از فارغ التحصیلان جدید به نیروی کار.

همه باید قانون را به اتباع اولویت بیش از خارجی ها در هر دو بخش دولتی و خصوصی.

منبع: خبرگزاری فرانسه


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>