در مصاحبه با خبرنگار هالیوود منتشر شده در جمعه, وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون پاره پاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که او برنده خواهد بود اگر او زد علیه او دوباره.

پرسید که آیا او را ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او در انتخابات ماه نوامبر کلینتون در پاسخ به يک “بله.”

“اما من فکر می کنم مردم بر این باورند که این یک همه پرسی در او” 2016 نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت و اشاره کرد که او قصد ندارد در حال اجرا برای رئیس جمهور در آینده است.

کلینتون همچنین ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به coronavirus همه گیر و گفت که او را به کار گرفته اند بحران بهتر از فرمانده.

“ما نمی خواهد قادر به متوقف کردن بیماری همه گیر در مرزهای ما راه را که تهمت و ادعا کرد که در آغاز کار است اما ما مطمئن انجام داده اند می تواند یک کار بهتر است صرفه جویی در زندگی, مدل سازی بهتر و بیشتر مسئول رفتار” کلینتون گفت: این استدلال که خسارت های اقتصادی ناشی از COVID-19 شده اند کاهش می یابد و اگر او رئیس جمهور است.

“بنابراین من می دانم که من انجام داده اند بهتر کار,” او اضافه شده است.

در هر تپهدر مصاحبه با فاکس کسب و کار در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن — که مورد انتقاد قرار گرفته خود را برای دست زدن به COVID-19 بیماری همه گیر — گفت که او انتظار دارد که این ویروس به “ناپدید” در برخی از نقطه. رئیس جمهور همچنین ابراز خوش بینی در مورد اقتصاد بیان کرد که این کشور به رهبری نسبت به یک V-شکل بازیابی.

مغلوب ساختن پیشی جستن این اظهارات را در بحبوحه نگرانی موج دوم coronavirus عفونت در کشورهای در سراسر کشور.

با توجه به بهداشت عمومی کارشناسان COVID-19 نمی خواهد ناپدید می شوند خود را در آن. در واقع دانشمندان و مقامات بهداشت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار داده اند که وجود دارد نمی تواند یک بازگشت به حالت عادی تا زمانی که یک واکسن موثر است به طور گسترده ای در دسترس است.

President Donald Trump speaks to journalists in the Brady Press Briefing Room at the White House.
  تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

در طول مصاحبه با خبرنگار هالیوود‘s اسکات فینبرگ Clinton مورد بحث او به تازگی منتشر شده مجموعه مستند های انتخابات ریاست جمهوری 2016 روسیه دخالت و امکان تهمت امتناع از ترک اگر او از دست می دهد انتخابات آینده.

کلینتون همچنین گفت که او هرگز ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن را “قفل کردن” مانند او وعده داده شده در سال 2016.

“اگر من تا به حال تا به حال انجام چیزی اشتباه او رفته اند پس از من. شما می دانید که من هرگز انجام هر چیزی اشتباه است. من, شما می دانید, به عنوان برخی از مردم می خواهم به می گویند ترین مورد بررسی تبرئه فرد در تاریخ معاصر است.”

در ماه نوامبر مغلوب ساختن پیشی جستن را در صورت خاموش در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن که به نظر می رسد بسیار قوی نامزد از کلینتون. با توجه به CNBC/تغییر پژوهشی نظرسنجی منتشر شده در اوایل این هفته بایدن است که ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در نوسان ایالت آریزونا و میشیگان و کارولینای شمالی فلوریدا و ویرجینیا و ویسکانسین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de