Hilde Osland قطره فک در پی ‘بمب ورزشی’

نروژی, زیبایی, Hilde Osland حیرت زده او 3.3 میلیون Instagram followers پس از ارسال جدی از تصاویر که در آن او عینک skintight athleisure مجموعه ای از مناسب نام تجاری بمب ورزشی.

تنظیمات برای آپلود شد و لوکس با بالکن شیشه ای نرده و نمای درخشان اقیانوس فراتر از آن. هر چند Osland اغلب طول می کشد تا تصاویر خارج از خانه در طبیعت مانند آن است که تاثیر گذار است و ماندن در خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

برای عکس Osland تصمیم گرفتند برای یک عدم تطابق گروه متشکل از یک سینه بند ورزشی و آبی شلوار یوگا. روشن رنگ از سینه بند ورزشی برجسته Osland طلایی قهوهای مایل به زرد. برش کلاسیک بود v-گردن با تسمه اسپاگتی که flaunted او اسلحه. در پشت تسمه تشکیل مرسوم x-شکل لهجه.

Osland همراه سینه بند ورزشی با یک جفت cerulean blue شلوار یوگا. اسپندکس طبیعت پارچه ماهرانه او را در آغوش گرفت معروف منحنی و بالا waisted برش خدمت به تاکید Osland را شکل ساعت شنی. از کون همچنین برجسته سه نوار افقی سفید بالای زانو هماهنگی با سفید, سینه بند ورزشی.

علاوه بر این رنگ شلوار اضافه خیره کننده پاپ رنگ به خصوص با نور مرجان کفش که Osland عینک برای تکمیل گروه.

تاثیر گذار دهید, خروس قفل به امواج ساحلی. او لوازم جانبی شامل تعدادی از انباشته گردنبند طلا, در علاوه بر این به تطبیق گوشواره طلا و braelet.

در اولین شش عکس Osland مطرح زاویه دار به دور از دوربین در حالی که لبخند به دنبال بیش از شانه خود را. دومین ویژه Osland نما راست در حالی که او mussed ،

سوم شات Osland تبدیل به اطراف, به طرفداران برای مشاهده کامل متن و از پشت او. بعد Osland alluringly تکیه بر بالکن و راه آهن در حالی که هل دادن به عقب ،

در پنجمین تصویر Osland تبدیل به اطراف یک بار دیگر در حالی که حول او بور قفل. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم شد و تصویر دیگری از پشت که نمایش شکل است.

طرفداران وحشی رفت و بیش از عکس های جدید, به روز رسانی بیش از 23,000 دوست دارد و بیش از 400 نظر در کمتر از یک ساعت.

“این باور نکردنی است. هر بار که او نوشته های من بود…. او حتی واقعی??” یکی از طرفداران raved با آتش و قلب و چشم از emoji.

“عکس های زیبا از شما” توافق یک ثانیه با دو چشم و لب های قرمز و صورتی قلب emoji.

“من فکر می کنم من در عشق” بوده یک سوم است.

“زیبا مثل همیشه” به این نتیجه رسیدند یک چهارم با شعله و ماشین آلات کشاورزی نمادها.

تصاویر آمده روز پس از Osland بود floored طرفداران او پس از هدایت درونی او واچ توسط مدل سازی یک لباس شنای زنانه دوتکه قرمز همانطور که قبلا تحت پوشش Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>