هیلاری داف در سالن استخر Floatie مورد بحث استرس در زندگی خود

بازیگر و خواننده هیلاری داف در زمان به Instagram روز سه شنبه, جولای 7, برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش لذت بردن از برخی از زمان استراحت در حالی که در استخر. 32-ساله-از-دو ذخیره کردن در یک استخر های رنگارنگ floatie صندلی با نام تجاری Funboy.

داف به نظر می رسد به صرف برخی از مقدار مورد نیاز زمان انهدام به عنوان او برگزار شد یک کتاب در هر دو دست با یک طلا قابل حمل نوشیدنی جام نشستن در یک نوشیدنی دارنده در کنار او. بازیگر عینک متوسط, سیاه و سفید دو تکه کت و شلوار حمام کردن است که نشان داد او نازک باب روز.

داف نگاه فوق العاده راحت در استخر floatie نگه داشتن یک پا جمع شده در زیر او را با دیگر کشیده شده است. او عینک مو بور او را گره خورده به عقب پشت سر خود را نگه داشتن چند سست رشته های حلق آویز در یک سمت از صورت خود را. او accessorized با یک جفت عینک آفتابی سفید که محافظت چشم از نور خورشید است. او به نظر می رسد به پوشیدن برخی از, حداقل, آرایش, از جمله برخی از نور رژ لب صورتی. او سر به ساقه ظریف لبخند در دوربین.

در عنوان, داف تاکید کرد چگونه نادر در یک لحظه خاص از آرامش شخصی مانند این است برای او. او در ادامه به بحث در مورد زندگی روزمره تاکید می کند که باید به طور معمول گرفتار او به تازگی از قبیل مسائل جهانی و حصول اطمینان از فرزندان او سالم هستند به خوبی تغذیه و درستی مراقبت گرفته شده است. او تاکید کرد که بدون این ثابت نگرانی او خواهد بود حتی آرام تر.

داف پست به سرعت انباشته دارد ، racking تا بیش از 200000 نفر از آنها را به نوشتن این مقاله است. او دارای یک مجموع از 15.3 میلیون پیروان در پلت فرم کلی و بسیاری از آنها را به بخش نظرات به تعریف او چقدر خوب او به نظر می رسد و به اشتراک گذاری برخی از آنها شخصی خود نگرانی بی سابقه ای در طول این زمان. دیگران نپرسید در مورد آنچه که او در حال حاضر در حال خواندن.

“این آرامش را به می دانم که شما نیز در برخورد با افکار مسابقه نگه داشتن در بالای ‘باید’ وظایف و پیدا کردن مشکل در گرفتن وقت برای خودتان. من احساس می کنم که هر روز و من حتی نمی باید کودکان! عشق زیاد” یکی از کاربران شبکههای اجتماعی نوشت.

“آنچه در کتاب شما در حال خواندن است ؟ من عاشق کتاب بیش از حد. این به نظر می رسد مانند بهشت خالص! اما حق با شما است…. این است که قطعا یک اتفاق نادر برای مادران” فرد دیگری نوشت.

داف ساخته شده است که او نگرانی در مورد COVID-19 بسیار خوبی شناخته شده است به تازگی, به عنوان Inquisitr قبلا گزارش شده است. این بازیگر به تازگی در زمان به رسانه های اجتماعی به تماس کسانی که در غفلت به پوشیدن ماسک صورت در حالی که با بهره گیری از تاریخ 4 ژوئیه جشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>