آموزان بالا را تکذیب کرد مراسم فارغ التحصیلی باید عاشق این Snapchat سالنامه

JR در نمایشگاه “JR: تواریخ” در موزه بروکلین در اکتبر 02, 2019. آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ

بسیاری از سنت های مختلف و طبیعی انسان شیوه شده اند طرح میتوانست توسط pandemic, گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند وجود شواهد کمی چپ جهان همه ما استفاده می شود به زندگی می کنند. این شرایط جدید شده است به خصوص در افراد جوان و در آستانه فارغ التحصیلی از دبیرستان که در سال تحصیلی سخت کار در حال کاهش و عدم وجود فیزیکی مراسم فارغ التحصیلی. با در نظر گرفتن این پنج شنبه, مارس 16 مختلفی ایستگاه های تلویزیونی خواهد شد پخش یک ویژه به نام فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس از سال 2020 است. ویژه شامل سهم از ده ها از افراد مشهور به عنوان به خوبی به عنوان جدید مشارکتی پروژه هنر خواب توسط جونیور هنرمند معاصر که به تازگی یک نمایشگاه انفرادی در موزه بروکلین.

همچنین نگاه کنید به: هنرمند فرانسوی جونیور جدید نقاشی دیواری امکانات 1,000 متوسط نیویورکی

JR و پروژه خود را در داخل خارج باید در همکاری با XQ موسسه برای ایجاد آنچه که تبلیغ به عنوان “بزرگترین-همیشه سالنامه دبیرستان” این در اصل یک فروشگاه آنلاین که در آن دانش آموزان فارغ التحصیل از سراسر کشور می توانند شخصی خود را از پرتره به رسمیت شناخته شود در طول این مناسبت اهمیت دارد. به منظور شامل دانش آموزان فقط باید برای استفاده از داخل به خارج فارغ التحصیل لنز در اسنپ چت را به عکس خود را و سپس آن را آپلود به وب سایت همراه با یک پیام را برای اعضای کلاس دبیرستان از سال 2020 است.

این نوع از جمعی مشارکتی و فراگیر هنر پروژه بسیار زیادی در خط با جونیور معمول خروجی که اغلب شامل بسیاری از “متوسط” چهره به منظور نشان دادن قدرت جامعه است. فقط چند ماه پیش, JR جدید پرده برداری دیواری در بروکلین دومینو Park به نام The Chronicles of New York, که شامل یک کولاژ از بیش از 1000 عکس از هنرمند گرفته بود از ساکنان شهر نیویورک از تمام پنج بخش نیویورک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>