یک نمای خارجی هرتز اجاره اتومبیل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در 23 سال 2020 در شهر نیویورک است. سیندی Ord/گتی ایماژ

ادامه coronavirus همه گیر است wreaked ویران کردن در ایالات متحده آمریکا اقتصاد با اجباری خاموش شدن ناگهانی و کاهش تقاضای مصرف کننده و در نتیجه بیش از 36 میلیون نفر تشکیل پرونده برای بیکاری (و بسیاری از میلیون ها نفر بیکار اما قادر به ادعا می کنند منافع). در بسیاری از موارد کارگران که قادر به چسبیدن به شغل خود مجبور به کاهش دستمزد. برخی از مدیران عامل و مدیران اجرایی نشان داده اند اندکی از همبستگی با کاهش خود حقوق اما در بسیاری از موارد مدیران باید در واقع نقد در خرابه.

روز دوشنبه وال استریت ژورنال گزارش داد که کرایه ماشین های غول پیکر هرتز پرداخت بیش از 16 میلیون دلار پاداش به 340 کارکنان در هفته گذشته, مدت کوتاهی قبل از پر کردن برای ورشکستگی حمایت می کند. این شرکت که دیده می شود کسب و کار خود را ویران توسط stay-at-home سفارشات از چند ماه گذشته اعطا $700,000 پاداش به مدیر عامل جدید پل سنگ و $600,00 به آن CFO Jamere جکسون. در مارس هرتز گذاشته 10,00 از آن حدود 38,000 کارکنان; باقی مانده 28,000 کارکنان آینده است که در حال حاضر در شک با توجه به ورشکستگی.

هرتز را سخاوتمندانه در آستانۀ ورشکستگی است به دور از بی سابقه است. در اوایل این ماه, خرده فروش, JCPenney پرداخت $7.5 میلیون نفر به آن چهار مدیران ارشد فقط جلوتر از تشکیل پرونده برای ورشکستگی با توجه به قابل کنترل بدهی زیاد و ویرانی است که آمار خرده فروشی میباشد. اجرایی پرداخت شامل 4.5 میلیون دلار پرداخت به مدیر عامل شرکت جیل زواتاو ساخته شده است که 16 میلیون دلار در سال 2018 پس از فقط سه ماه در کار است.

همچنین نگاه کنید به: Uber می دهد تا خود را به اینده رویاهای خود در مبارزه برای زنده ماندن Coronavirus

در یک ظالمانه جالب و تاب و MGM اقامتگاههای تفریحی به 32 میلیون دلار پرداخت به آن خروجی مدیر عامل جیم Murren به عنوان او در سمت چپ این شرکت منجر به یک نیروی کار دست زدن به شیوع کروناویروس. Murren شد و با توجه به ترک این شرکت در پایان سال اما شتاب خروج خود را با توجه به شرایط خود قرارداد تصریح شده است که او نمی خواهد خود را 32 میلیون دلار پرداخت اگر او به طور داوطلبانه به سمت چپ در اوایل اما MGM نادیده گرفت که بند.

Murren خود چتر نجات طلایی روز پس از MGM شروع حول هزاران نفر از کارگران کردن حقوق و دستمزد به عنوان یک نتیجه از مجازی shutdown از کازینو و اوقات فراغت میباشد. این شرکت هشدار داد در اوایل ممکن است که آن را ممکن است باد تا تخمگذار کردن به 63,000 کارگران اگر شرایط نه به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

در بسیاری از موارد مدیران در گذشته حقوق خود را به عنوان نشانه ای از حسن نیت و همبستگی اما غالبا در مورد شرکت های بزرگ پایه حقوق و دستمزد است و تنها سهم کوچکی از کل خود را جبران کند.

با توجه به وال استریت ژورنالحداقل 366 شرکت را تنظیم و اجرایی پرداخت در طول این بیماری همه گیر. اما به عنوان نشریه روشن می سازد که مدیران اجرائی از بزرگترین شرکت های نه تکیه بر حقوق و دستمزد خود را که فقط بخشی از خود را به طور کلی جبران کند. یک مثال: کریستوفر Nassetta مدیر عامل شرکت هیلتون در سراسر جهان داد تا حقوق و دستمزد خود را, اما آن را تنها تا 6.3 درصد خود را به صفحه اصلی پرداخت. این شرکت furloughed ده ها هزار نفر از هتل کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im