قهرمان MotoCorp حرکت كارشناسي ارشد به دنبال مهلت تمدید کارشناسی-IV فروش

دهلی نو: دو چرخ اصلی قهرمان MotoCorp با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور به دنبال تمدید مهلت برای فروش و یا ثبت نام کارشناسی-IV خودرو تا سه ماه.

در یک interlocutory نرم افزار ثبت در بالا دادگاه این شرکت با اشاره به تحولات اخیر با توجه به شیوع کروناویروس و موثر aforce majeure’ بند برای درخواست به گسترش مارس 31 مهلت.

“در نظر به طور کامل پیش بینی نشده که تحولات بوجود آمده اند از غالب نیروی majeure وضعیت حساب Covid-19 ما دعا برای تمدید برای یک دوره سه ماه به عنوان این را مختل کرده است تمام جنبه های صنعت ما” این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده در روز جمعه.

“وزارت مالیه نیز اعلام کرد که COVID-19 باید در نظر گرفته شود به عنوان یک مورد از فاجعه طبیعی و فورس ماژور استناد” آن اضافه شده است.

نیروی majeure اشاره به بند گنجانده شده است که در قرارداد برای حذف مسئولیت طبیعی و اجتناب ناپذیر فجایع که قطع انتظار می رود دوره از وقایع و محدود کردن شرکت کنندگان از انجام تعهدات.

شرکت ها و فروشندگان مواجه شده اند مشکل در پاکسازی BS-IV سهام و شیوع کروناویروس وضعیت را بدتر کرده.

قهرمان MotoCorp حرکت در می آید روز پس از فدراسیون خودرو نمایندگی انجمن (فدا) ساخته شده مشابه درخواست در راس دادگاه.

فدا تا به حال در زمینه نرم افزار در دیوان عالی کشور زودتر و همچنین با درخواست تمدید ثبت نام کارشناسی-IV وسایل نقلیه در پی بزرگ unsold در آن زمان موجودی و کاهش فروش. که نرم افزار بود اما توسط دادگاه رد در فوریه 14.

جامعه هند تولید کنندگان خودرو (سیام) روز دوشنبه گفته است که با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور به دنبال دستورالعمل ها برای حصول اطمینان از فروش و ثبت نام کارشناسی-IV وسایل نقلیه مجاز هستند تا برش تاریخ 31 مارس سال 2020 است.

با توجه به سیام قطع خرما از محدوده فوریه 29 سال 2020 به 25 مارس سال 2020 از دولت به دولت هر چند BS-VI انتشار انطباق موظف است از 1 آوریل سال 2020 است.

دادگاه عالی کارگردانی کرده است که هیچ کارشناسی-IV خودرو فروخته خواهد شد و یا ثبت نام از 1 آوریل سال 2020 است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>