هرمان قابیل بستری در آتلانتا با COVID-19 عفونت

سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری Herman Cain — که در نظر گرفته شد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای یک صندلی در هیئت مدیره فدرال رزرو در سال 2019 و همچنان یک حامی سرسخت دولت — در بیمارستان بستری شده است با COVID-19. 74 ساله بستری شدن در بیمارستان و عفونت کروناویروس اعلام شد از طریق حساب رسمی توییتر در روز پنج شنبه.

بیانیه ای که همراه با صدای جیر جیر گفت که قابیل علائم تبدیل شده بود به اندازه کافی جدی با 1 جولای که بستری شدن در بیمارستان لازم بود. آن را روشن ساخته شده بود و هر چند که قابیل بود و نه با استفاده از ماسک و که او بیدار هشدار و “استراحت به راحتی” در آتلانتا-منطقه بیمارستان.

آن را بیشتر اعلام کرده بود که هیچ راهی برای دانستن که در آن قابیل ممکن است قرارداد COVID-19.

ماه گذشته قابیل بود که در حضور و غیاب در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما, که در طی آن تعداد زیادی از شرکت کنندگان عکس شد نه با پوشیدن ماسک (از جمله قابیل خود را) و یا تمرین های اجتماعی فاصله. به عنوان به اشتراک گذاشته شده قبلا توسط Inquisitr, شش مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus عفونت پیش از رویداد و یک روزنامه نگار بود که در آنجا برای پوشش این تجمع بعد از آزمایش مثبت نیز هست.

در طول همه گیر قابیل به عنوان جدیت COVID-19 و همچنین مورد سوال برخی از اقدامات پیشگیرانه به جای قرار دادن در تلاش برای مبارزه با ویروس. در تاریخ از او تست مثبت — ژوئن 29 — او از کار اخراج کردن یک صدای جیر جیر opining که coronavirus وضعیت در فلوریدا بود “بهتر از آنچه شما گفته.”

او به رغم این واقعیت که فلوریدا یکی از کشورهای است که نمایشی سربازان ارتش در تایید موارد در روز های اخیر.

علاوه بر این در یک صدای جیر جیر توسط قابیل آمد که در همان روز خود را در بیمارستان از پذیرش او و ستایش از تصمیم داکوتای جنوبی فرماندار کریستی Noem برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و یا نیاز به ماسک در مغلوب ساختن پیشی جستن آینده Mount Rushmore رویداد در جولای 3.

“ماسک نخواهد بود و اجباری برای این رویداد خواهد بود که با حضور رئیس جمهور تهمت,” او نوشت. “مردم می خواهند!”

Former Republican presidential candidate Herman Cain attends a 2016 film festival.
  دانیل Boczarski / گتی ایماژ

قابیل که برای اولین بار به دست آورد معروفیت به عنوان مدیر عامل پدرخوانده پیتزا بود به طور خلاصه به عنوان یک سناتور در طول سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری پس از او برنده کلش سنجی از فلوریدا از حزب جمهوریخواه TeaCon و فدراسیون ملی حزب جمهوری خواه زنان کنوانسیون. او بعد از آن به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در پی اتهامات آزار و اذیت جنسی و زنا.

اخیرا او در نظر گرفته شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک موقعیت با فدرال رزرو مدیره قبل از انصراف او نام خود را از نظر به دلیل عدم کنگره برای حمایت از این حرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>