در اینجا به همین دلیل این رودخانه در یک روستا است خدا را شکر برای مستند

ما در حال صحبت کردن در مورد یک بار چندساله رودخانه که از طریق 40 روستا اما فروکش کرده به فاضلاب تخلیه. پیدا کردن آنچه در آن مانند به نظر می رسد در حال حاضر.

ارتقاء

Tدر اینجا یک دهکده کوچک به نام Bhavarpur در Bilkhar ایجاد کرد در اوتار پرادش را Banda منطقه. در سال های اخیر ساکنان این روستا مهاجرت کرده اند به شهر برای کار می کنند. کمبود آب و مستمر خشکسالی به کشاورزی ساخته شده تقریبا غیر ممکن است برای کوچک و حاشیه ای کشاورزان است. آنها ترجیح امید بستن برای دستمزد نیروی کار از طریق مهاجرت.

اما با توجه به این مستند برای محدود کردن گسترش coronavirus مهاجران شغل خود را از دست در شهرستانها. آنها مجبور به بازگشت به خود را ایجاد کرد.

اما حتی در این روستا بقای خود در معرض خطر بود.

بسیاری از آنها با نزدیک شدن به روستا Pradhan به دنبال شغل تحت MNREGA طرح. با وجود ادامه تلاش در بخشی خود را وجود دارد و به وضوح در مورد زمانی که آنها می تواند کار کند.

تنها راه باقی مانده برای آنها بود به بازسازی زندگی خود را با کشاورزی است. عمده سد کمبود منابع آب است. در این صورت از همه عدم قطعیت در طول یک بازی گاه به گاه جلسه تعداد کمی از آنها متوجه باشند که رودخانه قرار خواهد جریان از زمین های خود را در طول فصول بارانی و تا به حال خود را از دست داده ، این امر باعث کلی جاری شدن سیل در طول موسمی و کمبود آب در تابستان.

آب از قرار رودخانه سر از تپه های پانا و جریان از طریق Ajaygarh, Kartal, Banda در Madhya Pradesh و اوتار پرادش است. آن را یک بار در نظر گرفته می شود در میان چند ساله در رودخانه های منطقه است. آن استفاده می شود به جریان از طریق 40 روستا با کشاورزان به شدت با تکیه بر آن برای آبیاری.

در این دوره از ساخت و ساز از بررسی سدهای تجاوز از زمین های اطراف رودخانه و دیگر سهل انگاری با توجه به خطای انسانی بیش از سال های بسیاری از رودخانه فروکش کرده به فاضلاب تخلیه.

روستاییان از Bhavarpur نمی تواند تحت MNREGA و از دست رودخانه بود با فشار دادن یک موضوع است. نزدیک به 60 مردان و زنان گرد هم آمدند و شروع به کار نسبت به احیای Gharar by Shramdaan (داوطلبانه کار) در 10 ژوئن.

پس از چهار روز کار سخت آب آغاز شده ظاهر می شود. نزد آب افزایش انرژی و انگیزه بیشتر است. ژوئن 18, 2 کیلومتر از رودخانه پاک شد.

پس از آن به کار گرفته شده توسط دولت تحت MNREGA و کارگران بدهند. با این کار باقی مانده 3-متر دوره از رودخانه پاک شد تا پایان ماه ژوئن است.

هموار کردن راه به رودخانه را نجات روستا از آب گرفتگی در موسمی می گویند تعیین داوطلبان. بیشتر از آنها را به پیوستن به این کار با گذشت هر روز به عنوان ماموریت ایجاد کرده قهرمانانه موج در منطقه است.

Jairam یک کارگر مهاجر از Bhavarpur می گوید: “ما در حال تلاش برای صرفه جویی در روستای ما از جاری شدن سیل در طول موسمی. این جریان نیز مفید خواهد بود برای آبیاری در تابستان.”

روستاییان نیز تطابقی به shramdaanis. کسانی که بدون زمین ارائه شده است برخی از بخش های به طوری که آنها می تواند استفاده از آن را به مزرعه در طول این زمان دشوار است.

میرا یکی از Bhavarpur, مهاجرت به روستا همراه با خانواده اش از سالها پیش. او سهام “من خوشحال هستم که به رسمیت شناختن تلاش های ما و دیگران از روستا ارائه داده اند زمین های خود را به ما برای یک سال. با زمین و آب در حال حاضر در دسترس ما خواهد بود قادر به کشت محصولات زراعی است.”

داوطلبان و روستاییان شده اند کمپینگ در Bhavarpur ایجاد کرد. اردوگاه به نظر می رسد جشن با shramdaanis relishing در خدمت مواد غذایی با نزدیک روستاییان. مردان و زنان و کودکان آواز خواندن و رقص برای جشن تلاش خود را در حس رفاقت. آنها به نظر می رسد قدرت فراموش کردن تمام نگرانی ها و ابهامات در مورد بقا است.

(نوشته شده توسط Aarti Narayan و ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

ارتقاء


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر