رقصنده های کاشی پز پک و Amar Ramasar انجام در سال 2015. Hiroyuki Ito/گتی ایماژ

برادوی جدید احیای افسانه ای موسیقی داستان وست ساید حتی رسما لگد کردن و در عین حال (از آن باز می شود در فوریه 20) و در حال حاضر تولید تبدیل شده است موضوع اعتراض. این مقاومت مواجه است که با هدف بازیگران عضو Amar Ramasar یک اصل رقصنده در باله نیویورک که در سپتامبر سال 2018 کار اخراج شد او اتهام دست داشتن در یک رسوایی: رقصنده باله الکساندرا Waterbury بود واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا که رقصنده تعقیب Finlay به اشتراک گذاشته بود صریح و عکس و تصویری از او را در یک چت گروهی که Ramasar بود نیز شرکت کردند. با توجه به یک داستان جدید از کرکس, Ramasar به طور خاص به اشتراک گذاشته بود “یک شات از دیگر رقاصه, برهنه-chested, همراه با یک عکس از مهبل (واژن).”

همچنین نگاه کنید به: اینجا چرا بازیکنان فوتبال نگاه مانند کتاب های کمیک قهرمانان در سوپر باول گرافیک

پس از اخراج از نیویورک باله در 2018, Ramasar شد و در نهایت دوباره سال بعد پس از, اتحادیه اروپا, آمریکا, انجمن صنفی هنرمندان موسیقی مداخله و حرفه اش جان سالم به نقطه که در آن او بود و بعد بازیگران در داستان وست ساید. در حال حاضر Waterbury است که به طور فعال تشویق و شرکت در تظاهرات در برابر Ramasar ریخته گری. بیش از آخر هفته با توجه به Waterbury را Instagram حدود 40 نفر نشان داد تا در برادوی تئاتر در اعتراض به آخرین تولید از طرف غرب داستان حمل نشانه ها با پیام های چنین به عنوان “استعداد نمی تواند توجیه سوء استفاده” و “است #MeToo فقط برای هالیوود است؟”

“من بسیار هیجان زده هستم برای ادامه بالا بردن آگاهی در مورد این موارد نقض حقوق بشر و مبارزه برای عدالت” Waterbury نوشت: در Instagram عنوان. “از آن زمان به نگه داشتن مردم مسئول اعمال خود است.”

تا کنون تنها پاسخ رسمی از طرف غرب داستان تیم شده است از تولید اسکات رودین که به گفته نیویورک تایمز در بیانیه ای اعلام کرد که کل تولید ایستد پشت Ramasar که “بیش از به دست آورده” اعتماد خود را. پیچیده مسائل Ramasar فعلی است همچنین صحبت کردن در دفاع از خود گفت که اگر چه او یکی از رقصندگان که صریح و عکس های به اشتراک گذاشته شد و در سال 2018 چت گروهی او را ببخشند Ramasar خود را برای مشارکت و در نظر نمی خودش را به یک قربانی.

در insular باله جهان, رسوایی مانند این بازی در مهر و موم شده بسیار رقابتی در محیط های که در آن هر کس درگیر یک تن به از دست دادن. اگر Waterbury است که در ادامه به چوب این دور گردن او امیدوار و از عذاب آن می ایستد به همین دلیل است که او انجام این کار به دلیل آن را غیر ممکن خواهد بود برای او نه به دنبال عدالت است. که اعتقاد به ارزش توجه به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im