در اینجا چیزی است که منتقدان می گویند در مورد ‘Mulan’

Mulan Reviews Rotten Tomatoes

چه منتقدان می گویند در مورد مولان? دیزنی

اگر ما کمی بازی سریع و سست با تعریف و سپس دیزنی منتشر کرده است 16 live-action بازسازی از انیمیشن های کلاسیک. برخی از این بوده است سطوح مختلف از لذت بخش در حالی که دیگران رسیده اند کاملا خنده دار. در حالی که تقریبا همه از این منتشر شده ثابت کرده اند که عظیم moneymakers برای دیزنی آنها به ندرت اندازه گیری اصلی خود پیشینیان از نظر کیفیت.

متوسط گوجه فرنگی فاسد نمره برای یک Disney live-action بازسازی آن در کمتر از 60 درصد به سختی به یک نتیجه ایده آل برای یک محتوا-اولین کنگلومرا مانند خانه ماوس. در سال گذشته دیزنی منتشر شد چهار live-action بازسازی نمایشی و در حالی که آنها تولید بیش از 3 میلیارد دلار در جهانی box office ترکیب نه تنها یکی تایید شد تازه. اخ.

همچنین نگاه کنید به: ‘معرض خطر’ و ‘چرخ از فورچون’ فیلم مخاطب-رایگان با توجه به کروناویروس

همه از این است که یک نفس راه گفت که فشار بر مولان. آینده فیلمهای کارگردانی شده توسط Niki Caro و بازیگران Yifei Liu کمتر مستقیم بازسازی از سال 1998 انیمیشن اصلی و بیشتر از یک بازگویی از قوم چینی افسانه هوآ مولان. با شیوع کروناویروس هنوز قفل کردن, چینی, سینما, مولان نیاز به یک واقعی جمعیت pleaser به کمک کند تا زمین را از دست داد. در $200 میلیون آن را نیز دیزنی گران ترین بازسازی تاریخ.

می توانید این فیلم تبدیل به دیزنی اولین live-action تئاتر بازسازی به نمره یک تازه گوجه فرنگی فاسد نمره پس از 2018 را کریستوفر رابین (73 درصد) ؟ اگر اولین واکنش از منتقدان هستند چیزی به توسط آن را به یک شروع قوی.

نه همه رسانه ها و منتقدان که به نمایش این فیلم بودند که مشتاق است. همانطور که با هر فیلم تا به حال برخی از خاص تردیدی. گزارش شده است که مولان به شدت تست شده و ویرایش شده به منظور اطمینان حاصل شود که آن تجدید نظر به مخاطبان که ممکن است نقش مهمی در واکنش های منفی. به طور کلی مخاطبان مطمئنا رفتن به از دست دادن آهنگ های کلاسیک به عنوان به خوبی.

شایان ذکر است که رسانه های اجتماعی واکنش های اغلب مثبت تر احتمالی بررسی برای یک فیلم است. اما با چند منتقدان ادعا می کنند که مولان بهترین live-action بازسازی از دیزنی در سال, آن را شرط بندی امن به آن را انتظار برای به دست آوردن یک تازه گوجه فرنگی فاسد نمره کلی. هر چیزی بالاتر از 75 درصد باید در نظر گرفته شود یک پیروزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>