در اینجا چیزی است که چین بازگشایی سینما معنی خواهد بود که ایالات متحده

Chinese Movie Theaters Open June Box Office Hollywood

چینی, دانلود فیلم تئاتر بازگشایی در ماه ژوئن. آنچه که برای بازار آمریکا? Stefan ارواین/LightRocket via Getty Images

چین دومین جعبه دفتر منطقه در جهان پس از ایالات متحده آمریکا تولید $9.2 میلیارد دلار فروش بلیط در سال گذشته به صورت ملی جدید رکورد. عمده هالیوود فرانچایز مانند مارول و سریع و خشمگین, فیلم تکیه بر این کشور برای افزایش خارج از کشور بالغ. اما با تمام 70,000 تئاتر در پادشاهی میانه بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس جعبه دفتر درآمد کرد در سال 2020 است. اما در حالی که کسب و کار ممکن است به زودی از سر در چین و ایالات متحده آمریکا همچنان محزون می خوانی ،

روز چهارشنبه رئیس جمهوری چین فیلم دفتر و معاون جامعه و حزب و گروه تبلیغات وانگ Xiaohui گفت که داخل مکانهای تفریحی مانند سینما انتظار می رود برای باز کردن در اوایل ماه ژوئن به خبرنگار هالیوود. وانگ اشاره کرد که دولت “ارائه یک سری از سیاست های حمایت از صنعت فیلم” و این که “در هر منطقه ای فیلم اداره معرفی خواهد شد خود را در حمایت از سیاست به عنوان” هر خروجی. در حالی که آمریکا تئاتر شده اند و چشم دوخته اند اواخر ژوئن یا اوایل جولای دوباره باز جلوتر از کریستوفر نولان را شعار (17 جولای) چین مسیر ممکن است یک گزینه واقع بینانه برای شرکت کنندگان داخلی.

منحصر به فرد: ‘دونده پیچ و خم’ مدیر به انطباق اول پانزده زندگی هری اوت’

“من فکر می کنم چین بازگشایی سینما بدیهی است که یک نشانه مثبت برای بازار داخلی” جف باک ارشد دفتر جعبه تحلیلگر در غرفه روابط گفت: ناظر. “که گفت: ما بوده است در حدود دو تا سه ماه پس از چین در تمام طول بنابراین اوت/سپتامبر به نظر می رسد به احتمال زیاد بیشتر از ماه جولای برای آمریکای شمالی ارائه شده انتقال همه چیز را هموار. قطعا تمام جهان خواهد شد که چین به عنوان نزدیک که ممکن است به عنوان اقتصاد خود را به احتمال زیاد خواهد شد یک پنجره به جهان جدید است.”

چینی سینما بسته شده اند و از اواخر ماه ژانویه به دلیل COVID-19 بحران پاک کردن یک کلید تعطیلات کشش از moviegoing. اوایل ثابت برآورد اولیه خسارات در صدها میلیون اما در چهارشنبه وانگ برآورد صنعت فیلم چین دهکدهای از دست داد بیش از 4 میلیارد دلار به طور کلی با توجه به تعطیلی.

سال گذشته آمریکا box office تضعیف چهار درصد به $11.4 میلیارد دلار و در سال 2020 در حال حاضر آماده برای بدترین عملکرد در 25 سال. هر چند فرمانداران در گرجستان و تگزاس داده اند سینما اجازه بازگشایی عمده غرفه های زنجیره ای مانند AMC شاهوار و Cinemark تصمیم به انجام این کار به دلیل ادامه نگرانی در مورد بیماری همه گیر. این شرکت هنوز قصد برای اواسط تابستان بازگشایی. به طور مشابه, استودیوهای هالیوود همچنان به تاخیر در انتشار عمده فیلم های پرفروش و reroute فیلم های کوچکتر به جریان و تصویری بر روی تقاضا عامل است. شعار و دیزنی مولان (جولای 24) مجموعه برای اولین بار عمده tentpoles را برای ورود به فصل تابستان و تاریخ انتشار به سختی تضمین شده در این نقطه حساس. Dr. Anthony Fauci, یکی از آگهی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همه گیر نیروی کار هشدار داده است که موج دوم coronavirus است “اجتناب ناپذیر” در ایالات متحده, که در آن بیش از 1 میلیون آمریکایی مبتلا شده و حداقل 58,000 فوت کرده اند.

چین اعلام شد به عنوان یک شاخص که دولت معتقد است که شیوع کروناویروس شده است محدود در درون مرزهای آن. به عنوان پیشنهاد شده توسط AMC شاهوار و Cinemark عدم اقدام و همچنین در هالیوود با بی میلی شروع به ارائه مطالب جدید به تئاتر همان اعتماد به نفس است نه به اشتراک گذاشته شده در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>