در اینجا این است که چگونه این MP IAS اطمینان است او منطقه کافی ماسک Sanitisers

“اگر وجود دارد این است که بیشتر تقاضا برای این ماسک و یا اگر هر کس دیگری خارج از منطقه می خواهد این ماسک ما خواهد بود بیش از شاد به عرضه می گوید:” جمع آوری.

Madhya پرادش گزارش اول خود را تایید موارد Coronavirus در اوایل هفته گذشته است. چهار نفر که به تازگی از دبی و آلمان آزمایش مثبت در جبلپر. تعداد کل موارد مثبت در دولت به عنوان 23 مارس شش است.

به عنوان یک نتیجه در نزدیکی ولسوالی ساغر ramped تا بتن و آماده سازی مقدمات برای مدیریت این رمان COVID-19 بیماری همه گیر. در حالی که بسیاری از نقاط کشور در حال مبارزه با کمبود در ماسک و دست sanitisers منطقه جمع آوری Preeti Maithil نایاک در حال حاضر اطمینان وجود دارد که هیچ گونه کمبود در ساغر منطقه.

“ما تا به حال صادر کشت سفارشات به شدت فرستاده عمومی مشاوره در شستن دست و اجتماعی فاصله علاوه بر این پس از تمام پروتکل های صادر شده توسط دولت هند می گوید:” Preeti نایاک در گفتگو با بهتر هند.

اما در تعاملات خود با عموم مردم بیش از یک هفته پیش, استاندارد شکایت او دریافت کرده بود عدم ماسک و دست sanitisers زیرا بسیاری خریداری کرده بود آنها را در پیشبرد. بنابراین او کارگردانی زندانبانان در منطقه مرکزی که دارای یک ساخته شده در handloom مرکز فروش تازی, ساری و دیگر اقلام لباس به زندانیان برای تولید پارچه ماسک.

حدود یک هفته پیش, 55 زندانی از زندان مرکزی نشستن در یک فاصله مناسب از یکدیگر شروع به ساخت قابل شستشو و قابل استفاده مجدد و دو لایه پارچه ماسک های اندازه گیری 8 3 اینچ است. تا کنون آنها را ساخته اند و نزدیک به 10 ، 000 ماسک و تنظیم, تولید, تا 1000 ماسک در روز است. دولت های محلی است که خرید این ماسک از محلی صلیب سرخ شعبه 10 تومان یک قطعه.

Masks
زندان کارگران در زندان مرکزی ساخت ماسک صورت.

این ماسک ها در حال توزیع بر اساس اولویت به خط مقدم سلامت کارگران پزشکان و پلیس به صورت رایگان. عموم در ضمن می توانید خرید این ماسک در مغازه های محلی برای 10 تومان یک قطعه نسبت به قیمت فعلی بازار که محدوده هر نقطه از 50 تومان به 80 تومان.

“اگر وجود دارد این است که بیشتر تقاضا برای این ماسک و یا اگر هر کس دیگری خارج از منطقه می خواهد این ماسک ما خواهد بود بیش از شاد به سطح شیب دار بالا تولید” جمع می افزاید.

این زندانیان آموزش دیده در عامل handloom. قبل از COVID-19 شیوع آنها تولید البسه bedsheets و تازی که پس از آن فروخته شده در بازار محلی است. تمام پول ساخته شده از فروش این لباس ها این است که میان آنها توزیع شده است.

به طور مشابه یک زنان در گروه خود کمک در دئوری تحت نظارت مقامات دولتی مشغول به کار تحت برنامه ملی راه سازی روستایی امرار معاش ماموریت (NRLM) شروع به ساخت این ماسک از 10 روز پیش در درخواست از دولت های منطقه است. خریداری شده در 10 تومان یک قطعه بیش از 10000 ماسک ساخته شده توسط این 25 روت craftswomen با توجه به جمع آوری.

Masks
زنان SHG کارگران ساخت ماسک صورت.

این ماسک در حال حاضر فروخته شده در مغازه های محلی و داروخانه ها. آنها شده اند ساخت بیش از 800 ماسک در روز است.

در نهایت برای دست sanitisers منطقه دولت رسیده به صاحب یک رسومات محلی در ساغر که توافق برای تولید مقادیر زیاد به صورت رایگان تحت مقررات مسئولیت اجتماعی شرکت ها.

منطقه افسر ارشد پزشکی است که نظارت بر آماده سازی از دست sanitiser طبق مواد تجویز شده توسط سازمان بهداشت جهانی است که شامل پراکسید هیدروژن و الکل و گلیسیرین, در میان دیگران.


همچنین بخوانید: دولت کلاه قیمت ماسک Sanitisers: در اینجا این است که چگونه به شکایت علیه Overpricing


تا کنون کارخانه یا محل تقطیر آماده کرده 300 لیتر بود که فرستاده شده در قوطی های در دسترس ساخته شده توسط درمانگاه های محلی به جداسازی بخش های بیمارستان خط مقدم سلامت کارگران و پلیس.

“ما در بیمارستان ها از جمله بیمارستان ارتش به خوبی مواجه نگردند با sanitiser. از آنجا که ما نمی پرداخت برای دست sanitiser ما آن را به فروش نیست. ما عرضه آن به زودی از طریق مالیات مغازه ها که در آن عموم مردم می توانید آن را در یک یارانه رای دادن. در حال حاضر ما در حال دادن آن به بیمارستان ارتش در مرکز پزشکی است و همچنین راه اندازی یک جداسازی بخش و پلیس محلی و همچنین” به اطلاع جمع آوری.

Masks
DC Preeti نایاک نظارت بر آماده سازی.

در همین حال دولت های محلی در حال حاضر کمک به سهام تا بیمارستان های محلی در مواد ضد عفونی کننده و تنظیم اضافی تخت بیمارستان و همچنین در صورت بیماری همه گیر خوشه.

برای هم بودن منطقه به نظر می رسد به خوبی آماده برای COVID-19 و آنها را مورد استفاده عمومی منابع در اختیار خود را به مدیریت هر یک ممکن است شیوع بیماری در منطقه است.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>