در اینجا این است که چگونه این مرتا دندانپزشک در حال رشد است هندوانه در کیسه های پارچه ای در تراس

“من شکست خورده و حتی در حال رشد گوجه فرنگی که ساده ترین است. هنگامی که من سعی کردم سیب زمینی در حال رشد است اما این کارخانه به پایان رسید تا به من فلفل می گوید:” Dr Shivani Kalra که در حال حاضر در حال رشد هندوانه و انواع دیگر سبزیجات در رشد کیسه مانند یک حرفه ای.

ارتقاء

یک زن و شوهر از سال پیش, مردم, اعتقاد نداشت,,,, Dr Shivani Kalra یک جراح دندان از مرتا, Uttar Pradesh, زمانی که او گفت که او می خواست برای رشد هندوانه در ظروف در تراس که اقدامات 13×10 متر مربع است.

در واقع یک معالی (باغبان) توصیه او در برابر این ایده توضیح داد که این گونه های گیاهی در حال تعمیر و نگهداری و نیاز به یک فضای بزرگ و آب و هوای گرم رشد.

امروز, Dr Kalra خوشحالم که او دلسرد توسط کسانی که نظرات خود صبح آغاز می شود و با آبیاری آماده برای برداشت محصول هندوانه در او شکوه سبز باغ.

نه فقط که همان فضای کوچک بود که پس از تمسخر برخی از در حال حاضر دارای چندین سبزیجات و میوه ها همه در حال رشد ارگانیک.

“درست است که هندوانه گیاهی خواسته های خاص شرایط رشد اما که نمی شود به هیچ وجه حاکی از آن است که غیر ممکن است برای ساکنان شهری به رشد آن را در تراس یا بالکن. آن را ممکن است چند شکست و صبر و شکیبایی برای به دست آوردن بهترین نتایج را اما هنگامی که شما شکستن فرمول وجود ندارد و به دنبال بازگشت” آغاز می شود Dr Kalra در گفتگو با بهتر هند.

چگونه به رشد هندوانه در ظروف

Dr Kalra تا به حال هیچ راهنمایی هنگامی که او شروع به رشد هندوانه به طوری که او تا به حال به از طریق چندین تلاش ناموفق قبل از پیدا کردن موفقیت است. او سهام یک زن و شوهر از چیزهایی که به خاطر داشته باشید قبل از شروع:

انتخاب یک منطقه می شود که کافی نور خورشید.

  • انتخاب هندوانه رقم دقت کنید. این ‘قند کودک’ و ‘پشت ترکیبی’ انواع نسبتا آسان به رشد می کنند. آنها همچنین باید یک نرخ زنده ماندن.
  • هندوانه یکی از زیباترین و “گرسنه” میوه ها. آنها مصرف مقدار زیادی کمپوست در رشد مروج و آب. مطمئن شوید که خاک همیشه مرطوب است.
  • پس از آن خطرناک است به رشد بر روی زمین (به دلیل حمله آفت) و یا در هوا, Dr Kalra توصیه استراحت آنها را بر روی برگ های خشک است که همچنین به عنوان یک آفت دافع.
  • هندوانه نیاز به چندین بار از گرده. برای همین او کاشته گل آفتابگردان که جذب زنبورها.
  • نمی توان در عجله برای برداشت. بررسی نشانه هایی مانند رنگ پوست و خشک پیچک یا توخالی صدا در هدف قرار دادن آن قبل از برداشت.

Dr Kalra با استفاده از رشد کیسه های ساخته شده از پارچه است که به راحتی در دسترس هستند در مهد کودک به کشت هندوانه. این یک گزینه خوب به عنوان آنها منافذ پوست است که اجازه می دهد تا آب به راحتی تخلیه کردن از خاک و جلوگیری از هر گونه عفونت است.

یکی از مهم ترین نیازهای تغذیه برای گیاهان است که تعیین نرخ رشد کیفیت و تا حدی سلیقه. برای این کار Dr Kalra می افزاید: یک مخلوط خشک برگ کوکوپيت کمپوست از زباله های آشپزخانه و مایع سیاه و سفید است که میگذرد و در طول کمپوست.

او همچنین با استفاده از خانه ساخته باغبانی هک برای نگه داشتن حشرات و عفونت در خلیج. “چریش روغن مخلوط سیر و زنجبیل پخته و راه حل دوغ مخلوط پیاز خرد شده و کود گاو به برخی از رفتن به روش های آلی. من هم با استفاده از jeevamrutham.”

اگر شما مبتدی شروع با گل یا پیاز

در علاوه بر این به هندوانه Dr Kalra تراس باغ دارای انواع سبزیجات و میوه ها مانند غذا خوردن, capsicums تلخ خربزه و جردس, بطری, سپاه پاسداران, گوجه فرنگی, فلفل, پیاز, سیب زمینی, لیمو, سیر, بامیه و نعناع.

اما موفقیت نمی آمد به آسانی به عنوان آن را در زمان چند آزمون و خطا است. این آزمایش به او کمک کرد تا درک شرایط آب و هوایی میزان pH آب و مواد مغذی مورد نیاز برای گیاهان و….

“من شکست خورده و حتی در حال رشد گوجه فرنگی که ظاهرا ساده ترین راه برای رشد” اذعان می کند Dr Kalra “هنگامی که من شروع به سیب زمینی در حال رشد است اما این کارخانه به پایان رسید تا به من فلفل است. توت فرنگی در آمد و پس از سه سال تلاش. من حقارت بود اما من نگه داشتم.”

برای مبتدیان, Dr Kalra توصیه می کند با شروع هر گیاه گل و گیاهان خوراکی, او نشان می دهد پیاز به عنوان آنها در زیر زمین هستند و نیاز به مطلقا هیچ فضایی. نعناع یکی دیگر از گزینه قابل دوام.

ارتقاء

Dr Kalra یکی از بسیاری از شهری باغبان که بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که ممکن است به رشد مواد غذایی در خانه. همه را یک نیاز است کمی تلاش و وقت و صبر و شکیبایی است.

“من شروع به سفر باغبانی روز من تصمیم گرفتم که من و خانواده ام نیاز به مصرف مواد شیمیایی-مواد غذایی رایگان. تا زمانی که شما تبدیل شدن به یک بخشی از فرآیند آن بسیار چالش برانگیز است برای اطمینان از این است. رشد سبزیجات و ما همچنین می تواند به حفظ گونه های نادر از سبزیجات که در غیر این صورت به سرعت در حال مرگ” او امضا کردن.

دنبال Dr Kalra باغبانی فعالیت در اینجا

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>