رضایت از غذا خوردن خود را برداشت در غیر قابل باور و هنگامی که شما تجربه است که شما هرگز قادر خواهید بود به می گویند هیچ به کشاورزی” #MyGarden

Nasar ساکن Arukutti یک شهر در Alappuzha منطقه یک مهندس که همچنین دو برابر کردن به عنوان یک کشاورز.

از این بهتر, صفحه اصلی

صرف تنها 30 دقیقه در مزرعه خود یک قطعه زمین اندازه گیری 60 متر مربع در هر روز انسان ایجاد کرده است استادانه درست شده باغ آشپزخانه با 26 انواع سبزیجات با استفاده از ساده و تکنیک های.

همه چیز فقط در یک فضای کوچک!

“من در یک خانواده از کشاورزان و همیشه علاقه مند به دیدن روند—راست از کاشت تا برداشت. این علاقه هرگز درگذشت و گذشته از 21 سال من شده است کشت سبزیجات برای تمام اعضای خانواده من و نه خریداری یک واحد سبزی از بازار در دو دهه گذشته!” توضیح می دهد که Nasar.

Nasar را زمین های کشاورزی تقسیم شده است بخش های مختلف برای کوهنوردان خزنده و غده. با فقط به اندازه کافی فضا برای راه رفتن, مزرعه پر از سبزیجات مانند خیار تلخ کدو و هویج و زنجبیل و گوجه فرنگی, انواع فلفل و اسفناج و حتی گل کلم.

“فضای یک عامل نیست در همه. اگر شما برنامه ریزی منطقه خود را به درستی شما می توانید رشد تمام سبزیجات شما نیاز دارید. من باور دارم که هر خانه باید حداقل یک مینی باغ آشپزخانه. رضایت از غذا خوردن خود را برداشت در غیر قابل باور و هنگامی که شما تجربه است که شما هرگز قادر خواهید بود به می گویند هیچ به کشاورزی می گوید:” Nasar.

در اینجا برخی از راهنمایی از Nasar چگونه به رشد سبزیجات در 60 متر مربع فضا:

از این بهتر, صفحه اصلی

  1. شما باید قادر به جا 60 رشد کیسه های 60 متر مربع. 15 رشد کیسه نگهداری می شود باید در کنار لوبیا به طور انحصاری و بقیه برای دیگر هر روز سبزیجات.
  2. گیاهان قرار می گیرد باید با توجه به در دسترس بودن نور خورشید.
  3. در طول فصل بارانی تخمگذار, ورق ضد آب بر روی خاک می تواند به جلوگیری از علف های هرز و آفات از ورود به خاک این رشد ،
  4. رشد کیسه باید پر با مقدار مساوی از خشک کود پودر خاک و شن و ماسه و نهال باید کاشته شده در آن را به دقت.
  5. یک سیستم آبیاری قطره ای باید به دنبال در طول تابستان به طوری که گیاهان مقدار لازم از آب است.
  6. گیاهان باید آب بسیار دقت کنید. جلوگیری از دامن آنها را با آب به عنوان این می تواند به شدت آسیب سلامت خود را.
  7. سموم شیمیایی و کود باید در تمام هزینه های اجتناب.

به طور کامل آلی

“یک چیز من بسیار خاص در مورد کود استفاده می شود که. اگر شما انتخاب کردن برای یک کود شیمیایی و یا آفت کش ها وجود دارد مطلقا هیچ نقطه ای در کشاورزی, از آنجا که شما در حال آوردن تغییرات به روند طبیعی است. همیشه برای ایجاد یک کود آلی است که همچنین به شما یک عملکرد بهتر” توضیح می دهد که Nasar.

برای تمام گیاهان خود را Nasar با استفاده از یک کود آلی است که شامل 1-کیلو کود تازه, 1 کیلو شکر زرد, 1-کیلو بادام زمینی کیک پودر و 1/2 کیلوگرم موز مخلوط در 30 لیتر آب و چپ به خیس کردن به مدت هفت روز.

“مخلوط باید مخلوط شود حداقل یک بار در روز در طول این دوره است. در حالی که اضافه کردن آن به گیاهان این مخلوط باید استفاده شود در 1:8 نسبت با آب. این کود را می توان ذخیره می شود تا 45 روز” او اطلاع.

Nasar همچنین شیوه های کشت مخلوط در 1 هکتار زمین که در آن او بیشتر رشد می کند میوه mangosteen هسته میوه جات sapota و همچنین درختان نارگیل.

در حال حاضر دبیر کل آلی کرالا خیریه اعتماد Nasar الهام بخش بسیاری از روستاییان و دریافت جوایز از بسیاری از کمیته های محلی خود را منحصر به فرد و دقیق تکنیک های کشت.

ما امیدواریم که شما نیز سعی کنید از Nasar را کشت تکنیک و اجازه دهید ما می دانیم اگر آنها کار را برای شما!


همچنین بخوانید: کرالا مرد سوار یک خودرو به رویاهای خود را بدست آورده دکترا برای تبدیل شدن به سخنران!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

از این بهتر, صفحه اصلی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im