اینجا چقدر Demi Lovato بزرگ حلقه نامزدی تخمین زده می شود ارزش

Demi Lovato تایید این اخبار هیجان انگیز است که او مشغول به دوست پسر بازیگر حداکثر Ehrich اوایل این هفته هنگامی که او ارسال شده تعدادی از خیره کننده عکس های دو نفره با هم در رسانه های اجتماعی — و در حال حاضر یک جواهر است آشکار متناوب مقدار بزرگ او حلقه الماس می تواند به ارزش.

افراد مشهور, طلا و جواهر جورج خلیفه, که همچنین به عنوان شناخته شده “جورج طلا و جواهر” را باز کرد تا در مورد سنگ چشمگیر Max ارائه شده به دمی در مصاحبه با هالیوود زندگی که در آن او تخمین زده است که این قطعه به طور بالقوه می تواند به ارزش یک 1 میلیون دلار یا بیشتر.

“بر اساس عکس این 3 سنگ حلقه. مرکز سنگ زمرد برش و به نظر می رسد بیش از 10 قیراط” جورج گفت: این سایت با اشاره به خیره کننده عکس های دمی به اشتراک گذاشته شده در Instagram حساب در ساعات اولیه جولای 23, آن شامل یک نگاه نزدیک در انجمن راک.

“کنار سنگ ذوزنقه برش و به نظر می رسد حدود 2.5 تا 3 قیراط” او ادامه داد.

او در ادامه به توجه داشته باشید که سنگ است که تقریبا “بی عیب و نقص” را به عنوان او به افکار خود را بر روی به طور بالقوه هفت رقم مجموع سابق جوان و بی قرار ستاره ممکن است پرداخت می شود.

“کیفیت مقیاس درجه بندی آن VS1 که نزدیک است, بی عیب و نقص و در مقیاس رنگ است که در اطراف یک F که به معنی نزدیکی بی رنگ” او به اشتراک گذاشته.

“این قطعه زیبا است که در حدود 1 میلیون یا بیشتر. او آن را سزاوار!”

دمی آپلود تعدادی از عکس های از جدید و خیره کننده طلا و جواهر در رسانه های اجتماعی به طرفداران خوب به آن نگاه کنید در رسمی اعلام نامزدی. او همچنین به او 88.7 میلیون پیرو یکی دیگر از زیرچشمی نگاه کردن آن را در یک پست در Instagram داستان است که نشان داد او با دست خود را بر دهان او.

قابل توجه Max کاملا چند اعتبارات اقدام پشت سر او است که اجازه می دهد او را به صرف برخی از پول نقد جدی بر روی همسر خود را به شود.

او با بازی شخصیت Fenmore بالدوین در بلند مدت در حال اجرا اپرا صابون جوان و بی قرار برای مدت سه سال بین سالهای 2012 و 2015 و همچنین لذت می برد نقش در تلویزیون نشان می دهد از جمله 100 چیزهایی که تا قبل از دبیرستان, زیر گنبدو آمریکایی شاهزاده خانم.

در این عنوان از او احساساتی اعلام نامزدی که شامل چندین رنگ و سیاه و سفید عکس از زن و شوهر به آنها را در آغوش ساحل دمی گفت شوهرش به شود که او “مفتخر به پذیرش [خود] دست در ازدواج” و ابراز هیجان در شروع یک خانواده با بازیگر.

زن و شوهر اول بودند شاعرانه مرتبط در ماه مارس و در میانهی شب خجالتی در مورد ابراز عشق خود را برای یکدیگر در رسانه های اجتماعی پس از. دمی حتی ارسال شده عکس های بسیار گرم از این دو خیلی نزدیک در یک استخر شنا در خرداد ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر