در یک دوره بسیار کوتاه از زمان, بهشت, باغ کمک کرده است تبدیل 22,680 فوت مربع از زمین را به باغ در حالی که 33,600 فوت مربع از زمین در دست ساخت است!

منsn نیست زیبا بود احاطه شده توسط گیاهان سبز در دامان طبیعت ؟ به عنوان کسی که به تازگی ارتقا به وضعیت بودن گیاه پدر و مادر’ رفتن به خانه و به دنبال در گیاهان به من می دهد یک نوع لذت است که بسیار سخت به توضیح دهد. اطراف خود را با گیاهان نیز دارای تاثیر مثبت بر سلامت روانی نشان می دهد که انگلستان بر اساس پژوهش است. بنابراین آیا آن را نمی بزرگ اگر ما می تواند احاطه خودمان را با طبیعت بخشنده خوبی به خصوص در وسط جنگل های شهری ما در زندگی می کنند ؟

ارتقاء

نوزده ساله دانشجوی مهندسی Zuber محمد درک این شایستگی زندگی در میان سبزی از سن بسیار جوان است.

بهشت باغ را تبدیل فضای خالی در صفحه اصلی به یک باغ زیبا.

“ما نیاکان ما استفاده می شود که خانه های بزرگ با بزرگ فضاهای تعیین شده برای باغ. اما زمان تغییر کرده اند در حال حاضر به خصوص در فضاهای شهری که در آن مردم در تلاش برای پیدا کردن حتی یک به اندازه کافی بزرگ ، با افزایش ساخت و ساز در فضاهای سبز نیز در کاهش کاملا به سرعت در حال” متحده Zuber ماده factly.

زندگی در concretised شهرستانها وجود دارد بسیاری از کسانی که به خود فراگیر با آرامش سبز و در عین حال کمبود زمان و محدودیت های خود را در صنعت. همچنین, از آن آسان است برای پیدا کردن مردم در ارائه خدمات شهری باغبانی در فضاهای کوچک است.

شاهد شکاف در آنچه که مردم می خواستند و عدم وجود چنین خدمات Zuber رسما تاسیس باغ بهشت در ماه جولای سال 2019. این بوپال مبتنی بر باغ شهری راه اندازی مجموعه باغ برای مشتریان که در طلب برای فضای سبز.

در یک دوره بسیار کوتاه از زمان راه اندازی تا به حال رشد فوق العاده ای. تا کنون آنها صعود حدود 100 پروژه در بوپال. در مجموع آنها کمک کرده اند تبدیل 22,680 sq. پا از زمین به باغ در حالی که 33,600 فوت مربع از زمین در دست ساخت است!

تولد یک کارآفرین جوان

Zuber اول توسعه علاقه به باغبانی در سال 2015 زمانی که او مشغول به تحصیل شد در 10 استاندارد است.

“یکی از دوستان من به دنبال مردم است که می تواند تبدیل به یک منطقه و در خانه خود را به باغ شهری وجود دارد اما یکی بود که در ارائه خدمات است. زمانی که من متوجه شدم که این می تواند یک ایده کسب و کار موفق در بوپال” به یاد می آورد Zuber.

سوخت با تعداد زیادی از شور و شوق Zuber آغاز شده و حتی یک Facebook صفحه برای همین و در مورد این ایده با پدر و مادر خود را.

نوزده ساله Zuber بنیانگذار باغ بهشت.

“به من گفت: پدر و مادر من در مورد ایده های من, اما آنها مرتب کردن بر اساس من به ارمغان آورد به واقعیت است. من هنوز در مدرسه و نمی توانست قادر به مدیریت یک کسب و کار است. در بالا از آن من نیست که هر طرح کسب و کار و نه من می دانم که خیلی در مورد باغبانی است. بنابراین من قرار دادن این ایده در پشت رایتر با این امید که من کار بر روی آن یک روز” سهام Zuber.

اما یک چیز Zuber بود و مطمئن بود که او نمی خواست برای همیشه برای 9 تا 5 است. هنگامی که او به پایان رسید او 12th مدیره امتحانات او راه اندازی یک کسب و کار کوچک در سال 2017, که به نام ‘Bhopali مواد غذایی’— آنلاین تحویل مواد غذایی سیستم مدیریت.

اما موفقیت اولیه از این سرمایه گذاری petered به زودی با توجه به مسائل تدارکاتی و Zuber تا به حال برای قرار دادن کسب و کار.

“اگر چه ما می توانید تعداد زیادی از سفارشات در عین حال ما حق ندارد تدارکات در جای خود و ما را موفق به انجام تمام سفارشات. پس از بستن این سرمایه گذاری من متوجه شدم که من نیاز به یک طرح کسب و کار در جای خود برای موفقیت می گوید:” Zuber.

در ضمن او برای ثبت نام در رشته الکترونیک و مخابرات مهندسی از ساغر, گروه موسسات – SISTec. اما مایل به درستی شروع یک سرمایه گذاری کسب و کار در فضای باغ کمین هنوز هم در پشت ذهن خود را. بنابراین او یک سال تمام را صرف خواندن ضخیم دایره المعارف گیاهان و باغبانی.

“هیچ کس در خانواده من تا به حال جرأت به دنیای کسب و کار. اما من با اعتماد به نفس بود که اگر من تا به حال تمام دانش من می توانم اجرا یک کسب و کار موفق. زمانی که من مطمئن بود که من می دانستم که به اندازه کافی, من در زمان شیرجه رفتن و تاسیس باغ بهشت با تومان. 7000 که من ذخیره کرده بود از اول کارآفرینی سرمایه گذاری می گوید:” دانشجوی مهندسی.

آوردن بهشت به آستان خود را

یک بار Zuber تا به حال یک تیم کوچک از باغبان و سرپرستان در محل او شروع به بازاریابی خدمات خود را در سیستم عامل رسانه های اجتماعی قبل از اینکه رسما تاسیس راه اندازی.

باغبان مشغول به کار در یک مشتری طرح.

“تیم من آمد تا با یک وب سایت و قرار دادن یک فرم آنلاین و بسیاری از سوالات ریخت. است که هنگامی که ما متوجه است که چه شد ما شروع موفقیت آمیز خواهد بود” ایالات Zuber.

ارتقاء

کسانی که سوالات باید یکپارچه نقل مکان کرد و تبدیل به پروژه هایی که در بهشت باغ در حال کار بر روی. راه اندازی تیم رفع یک قرار ملاقات برای بازدید از سایت هنگامی که آنها دریافت یک پرس و جو توسط یک مشتری آینده نگر.

“ما بازرسی منطقه و بپرسید که چه نوع از راه اندازی آنها می خواهند. نوع گل و گیاهان, چمن, کمپوست و پایین به نوع گلدان و ما از آنها بخواهید همه چیز را قبل از رفتن به جلو با پروژه. بسته به این که ما قول قیمت” توضیح می دهد که Zuber.

راه اندازی می کند هر چیزی و همه چیز مربوط به گیاهان است. این ممکن است گلدهی گیاهان و درختان و گیاهان در محیط داخلی و یا حتی آشپزخانه باغ یا gazebos. آنها حتی کمک به مردم با بالکن تبدیل آنها به فضای سبز. آنها catered به مشتریان با فضاهای کوچک به عنوان 36 متر مربع. و در حال حاضر مردم در مجتمع های آپارتمانی را شروع کرده اند نزدیک شدن به آنها را برای کمک به راه اندازی آشپزخانه باغ.

Zuber هنوز هم به یاد اولین مشتری که برای او کار می کرد.

راه اندازی تضمین می کند آنها همه چیز را راست و شروع از نوع چمن به نوع گیاهان است.

“مشتری می خواستم برای تبدیل 800 متر مربع فضا در خانه خود را ترکیب را به یک باغ. وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر ما به انجام این کار هست. به نقل از ما قیمت تومان. 30,000 ساخته شده و فضای سبز با اضافه کردن چمن, چمن, بوته ها و حتی گیاهان گلدار. نیازی به گفتن ما اولین مشتری تحت تاثیر قرار گرفته بود و فوق العاده شاد که بیشتر به ما اعتماد به نفس ما مورد نیاز در آن نقطه” به اطلاع Zuber.

پس از آن وجود داشته است بسیاری از داستان های موفقیت و مشتریان خوشحال. Shahwar حسن یک مثال کامل است.

“ما در حال حاضر به حال یک باغ کوچک در خانه اما مادر من می خواستم برای ایجاد یک باغ در 400 فوت مربع مساحت که دراز کشیده بود بی ثمر. پس او را دوست دارد, گیاهان, آن را به من تحقیق که می تواند در ارائه این خدمات است. زمانی که من کشف کردم باغ بهشت حدود سه ماه به عقب” را به یاد می آورد 27 ساله در سفر بنیانگذار شرکت.

در آن زمان بهشت باغ فقط 12 روز به طور کامل وصله پینه کردن فضا! “من خیلی تحت تاثیر قرار با خدمات خود را. آنها بسیار حرفه ای و با من مشورت در هر مرحله. آنها رفت بالا و فراتر از آنچه به آنها وعده داده بود. من در حال حاضر توصیه می شود آنها را به بسیاری از من می دانم که می گوید:” هیجان زده Shahwar.

راه اندازی نیز فراهم می کند خدمات برای حفظ این باغ ها و اتهامات شروع از Rs. سال 2000 به بعد.

چمن همیشه سبز

باغبان از باغ بهشت در محل کار.

Zuber معمولا شروع روز خود را با مطالعه خود را از کتاب های مهندسی و پس از آن به سرعت تغییر چرخ دنده توسط به دنبال در دستور کار روز است. او همچنین می خواند تا کتاب در علم اقتصاد و مالیه به تجهیز خود را با دانش به طور موثر مقابله با عملیات کسب و کار. پس از آن او به دیدار چند سایت را برای نظارت در عملیات های زمینی.

“به عنوان یک bootstrapped راه اندازی یکی فکر می کنم شناور ماندن یک چالش مواجه هستیم. اما همانطور که در حال حاضر ما حاشیه سود واقعا خوب هستند. در واقع سرمایه گذاران را به ما نزدیک شد اما ما لازم نیست که نوع کمک در این لحظه” توضیح می دهد که Zuber.

وجود دارد کاملا چند چالش هایی که با آنها مواجه شده اند.

“یک چالش کلیدی هنگامی که ما آغاز شده بود و پیدا کردن حق مردم است که می خواهم به کار با ما بود در آن ناظران و یا باغبان. حتی آموزش این باغبان یک چالش بود که آنها تمایلی به تغییر رویکرد خود را به بسیاری از باغبانی شیوه های” ایالات Zuber. اما با در نظر گرفتن زمان خود و حق انتخاب مردم Zuber با موفقیت غلبه بر این چالش است.

جوان کارآفرین نیز چند pro راهنمایی برای دیگر صاحبان کسب و کار کوچک مانند او.

“هیچ کار کوچک است. وجود خواهد داشت بسیاری از مخالفت کارترین سایرس است که شما می خواهم در راه دیدار خواهد کرد اما به یاد داشته باشید برای همیشه کار سخت است. این ممکن است چند روز و ماه و حتی سال اما در پایان شما را همیشه موفق می شوند. شما نمی نیاز به مقدار زیادی از پول برای شروع چیزی جدید اما تعيين کلیدی است می گوید:” Zuber.

پس, چه آینده ای در انتظار برای جوان کارآفرین ؟

Zuber اطلاع TBI که در واقع وجود دارد بسیاری از پروژه های دولتی که او به دنبال به جلو به. در علاوه بر این به که آنها نیز برنامه ریزی به آمده تا با یک جامع تر فرم در وب سایت خود و سپس در نهایت یک برنامه. این کمک خواهد کرد آنها را درک فضا و نقل قول قیمت بدون نیاز به مراجعه به سایت شخصا در مرحله اولیه است.


همچنین بخوانید: زمان به جست و خیز سریع مد: پایدار با نام تجاری ‘بی’ طرح های توانمند سازی 100+ بافندگان!


“شهرستانها نیاز به سبز و ضروری است برای احیای آنچه که ما از دست داده اند و در طول سال به سریع شهرنشینی. سال آینده ما می خواهیم به مقیاس عملیات ما به 10 شهرستانها بیشتر. هدف نهایی ما این است که برای آوردن بیشتر سبزی بنابراین همه ما می تواند بهتر, زندگی سالم می گوید:” Zuber امضای کردن.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im