در اینجا برندگان 2020 SXSM جشنواره جوایز

sxsw film festival awards 2020

Festivalgoers حضور “بلوبرد” برتر در طول سال 2019 SXSW کنفرانس و جشنواره در تئاتر پارامونت در 14 مارس 2019 در Austin, Texas. Hutton Supancic/گتی ایماژ برای SXSW

در نور از COVID-19 شیوع, the 27th annual SXSW Film Festival (همراه با کمدی و موسیقی) به جای برنامه ریزی شده در Austin, تگزاس از مارس 13-22 لغو شد. این جشنواره SXSW در حال جشن خام استعداد و خلاق و نوآوری در کمدی, فن آوری, موسیقی فیلم و صنایع و خدمت به عنوان یک پریدن نقطه نقطه برای جدیدترین موج از استعداد در صنعت رسانه. خوشبختانه حتی اگر coronavirus لغو جشنواره آن فیلم در جوایز هنوز اعلام کرد.

امروز SXSW نشان داد داوران و جوایز ویژه برای سال 2020 SXSW Film Festival. “ما می دانیم که آن را هیچ جایگزینی برای واقعی جشنواره نشاط و شور و شوق و پتانسیل نتایج تعجب آور – و آن است که تنها به بخش کوچکی از برنامه های ما — اما ما امیدواریم که این کمک خواهد کرد که جلب برخی از خوبی سزاوار برای به رسمیت شناختن این آثار فوق العاده,” جشنواره, کارگردان فیلم جانت پيرسون گفت: در انتشار اخبار.

در اینجا برندگان:

2020 SXSW Film Festival داوران:

روایت از ویژگی های رقابت: ربکا کیگان, Rodrigo پرز کیم Yutani
مستند رقابت: Vulture, نائومی سرخ دینو راموس
روایت کوتاه برنامه: پنه لوپه Bartlett, مونیکا کاستیلو گرتا فوئنتس
مستند کوتاه: Marjon جوادی, آلیسون Willmore
انیمیشن کوتاه: کتی Krentz دهنی Shimizu, Asalle Tanha
نیمه شب کوتاه: Jonathan Barkan, Derek Kingongo بریتنی Klesic
موسیقی فیلم: Jason Baum Chaka و چی دادا
تگزاس شورت: دنیس هرناندز جنی ژاکوبی, Martin C. Jones
دبیرستان تگزاس شورت: Jonathan مورد Jazmyne مورنو بارتون Weiss
اپیزودیک خلبانان: میچ Hurwitz, امیلی نوسباوم Shelby سنگ
لوئیس سیاه “ستاره تنها”: کتی Blackwell, دیوید, ترس, ریچارد Whittaker
برتری در طراحی عنوان: Ryan Butterworth, الکس جانسون
برتری در طراحی پوستر: بکی Cloonan باراک Epstein, Kevin تانگ

2020 SXSW Film Festival Awards:

فیلم سینمایی هیئت منصفه جوایز

روایت از ویژگی های رقابت
برنده: Shithouse
مدیر: کوپر Raiff

ویژه هیات داوران برای به رسمیت شناختن کارگردانی: روسازه
مدیران: Celine برگزار شد لوگان جورج

ویژه هیات داوران به رسمیت شناختن برای اقدام: واقعا دوست دارم
مدیر: فرشته داگلاس ویلیامز
بازیگران: کوفی Siriboe, Yootha ونگ-Loi-Sing

مستند رقابت
برنده: یک فیل در اتاق
مدیر: Katrine مری

ویژه هیات داوران برای به رسمیت شناختن دستاورد در مستند داستان سرایی: دونات پادشاه
مدیر: آلیس Gu

ویژه هیات داوران به رسمیت شناختن برای دستیابی به موفقیت صدا: پیدا کردن Yingying
مدیر: Jiayan “جنی” Shi

فیلم کوتاه هیئت منصفه جوایز

روایت کوتاه
برنده: چشم سفید
مدیر: تومر Shushan

ویژه هیات داوران به رسمیت شناختن برای اقدام: کثیف
کارگردان: Matthew پوچینی
بازیگران: Morgan سالیوان مانی دونن

ویژه هیات داوران به رسمیت شناختن: عزیزم
مدیر: سیم صادق

ویژه هیات داوران به رسمیت شناختن: تک
مدیر: اشلی Eakin

مستند کوتاه
برنده: بدون گریه سر میز شام
کارگردان: کارول Nguyen

ویژه هیات داوران به رسمیت شناختن: Mizuko
مدیران: Katelyn Rebelo, Kira, Dane

ویژه هیات داوران به رسمیت شناختن: Día de la Madre
مدیران: اشلی براندون دنیس Höhne

نیمه شب کوتاه
برنده: پشیمانی
کارگردان: Santiago Menghini

ویژه هیات داوران به رسمیت شناختن: لورا نشده خواب
مدیر: پارکر فین

ویژه هیات داوران برای به رسمیت شناختن مخلوق طراحی: گچ
مدیران: Janina Gavankar, روسیه شلینگ

انیمیشن کوتاه
برنده: همزیستی
مدیر: Nadja Andrasev

ویژه هیات داوران به رسمیت شناختن: هیچ من نمی خواهم به رقص!
کارگردان: Andrea Vinciguerra

ویژه هیات داوران به رسمیت شناختن: شال
مدیر: سارا Kiener

موسیقی فیلم
برنده: 070 لرزش – “به خوبی”
کارگردان: Noah لی

ویژه هیات داوران برای به رسمیت شناختن انیمیشن: Mitski – ‘مروارید’
مدیران: سعد Moosajee هنر کمپ

ویژه هیات داوران برای به رسمیت شناختن جهت: The Lumineers – ‘گلوریا’
کارگردان: کوین فیلیپس

تگزاس, کوتاه
برنده: فقط نگه
کارگردانان: Sam Davis, Rayka Zehtabchi

ویژه هیات داوران به رسمیت شناختن: Coup d’etat ریاضی
کارگردان: Sai Selvarajan

تگزاس دبیرستان, کوتاه
برنده: آرزو بر آدم برفی
مدیر: Miu Nakata

ویژه هیات داوران برای به رسمیت شناختن روایت: اولتیماتوم
مدیر: کای هاشیموتو

ویژه هیات داوران برای به رسمیت شناختن مستند: پرده برداری کرد
کارگردان: Sofia Bajwa

ویژه هیات داوران برای به رسمیت شناختن انیمیشن: باغ
کارگردان: Zeke فرانسوی

اپیزودیک رقابت خلبان

برنده: آغوش
کارگردان: Jessica ساندرز

ویژه هیات داوران برای به رسمیت شناختن درام: شیمی مغز
کارگردان: Kristian Håskjold

ویژه هیات داوران برای به رسمیت شناختن کمدی: تاج خروس
مدیر: Kati Skelton

فیلم جایزه طراحی

برتری در طراحی پوستر
برنده: لورا نشده خواب
طراح: Olivier کوربه

ویژه هیات داوران به رسمیت شناختن: دونات پادشاه
طراحان: اندرو سجاف چارلی لو

برتری در طراحی عنوان
برنده: دیدن
طراح: کارین Fong

ویژه هیات داوران به رسمیت شناختن: چرا ما نفرت
طراحان: آلیسون Brownmoore آنتونی Brownmoore

جوایز ویژه

آدم Yauch Hörnblowér جایزه
برنده: در و از خود
کارگردان: Frank Oz

Adobe ویرایش جایزه
برنده: شما نمی کشتن David Arquette
ویراستاران: پل راجرز اضافی ویرایش توسط دیوید Darg

پیش نویس نهایی فیلمنامه نویسان جایزه
برنده: بهترین تابستان تا کنون
فیلمنامه: Michael Parks Randa خواهد Halby ترا Mackintosh, اندرو Pilkington, لورن Smitelli

لوئیس سیاه “ستاره تنها” جایزه
برنده: خانم Juneteenth
مدیر: Channing گادفری مردم

ویژه هیات داوران برای به رسمیت شناختن عملکرد: گاو نر
مدیر: آنی سیلوراستاین
بازیگر: Rob مورگان

ویژه هیات داوران برای به رسمیت شناختن مستند: پسران دولت
مدیران: Amanda McBaine, Jesse Moss

Vimeo کارکنان میدارد جایزه
برنده: Vert
کارگردان: Kate Cox

زایس فیلمبرداری جایزه
برنده: پژواک نامرئی
کارگردان: Steve الکینز (آرکانزاس)

تبریک به برندگان امسال! امیدوارم 28 سالانه کنفرانس SXSW پیشرفت خواهد کرد به عنوان برنامه ریزی شده برای 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>