پدر او فوت کرد در یک سپتیک تانک. در اینجا این است که چگونه رسانه های اجتماعی پیوست و دست به او کمک

“اگر من موفق خواهد شد اختصاص داده شده به او. هیچ کس سزاوار مرگ راه پدر من بود و من می خواهم به مطمئن شوید که مردم در مورد آن می دانیم.”

On سپتامبر 27, 2007, Nagammal زندگی به حرکت آمد زمانی که او با دریافت این خبر غم انگیز از سه مرگ و میر—شوهرش Kannaiyan با عمه و عمو.

ارتقاء

سه مرد بودند محافظت از کارگران (صفایی karamcharis) و درگذشت در حالی که مشغول به کار در یک سپتیک تانک به علت قرار گرفتن در معرض گازهای سمی و مواد.

“من در شوک بود. من حتی نمی یاد داشته باشید که چگونه من سفر با بدن خود را به Pamuru روستای مادری خود در آندرا پرادش و چگونه خود را در آخرین مراسم انجام شد. او به سختی 34 در آن زمان و من 29 بود. من تا به حال گرفته شده و به بیمارستان که در آن من داده شد electroconvulsive therapy به حواس من و دیدن واقعیت در نهایت” به یاد می آورد 42-سال-جنگنده های قدیمی است که در حال مبارزه برای عدالت نه فقط برای خودش بلکه دیگر زنان را در موقعیت خود.

بازنمودی عکس

یک ماسون و حمال حرفه ای Kannaiyan بود از Adi Dravida Madiga جامعه و اعضای آن به طور سنتی به کار گرفته شده به عنوان دستی رفتگران.

در حالی که Kannaiyan یک ماسون و حمال حرفه ای او خواهد گاهی اوقات تمیز کردن مخازن سپتیک به عنوان یک کار پاره وقت. هنگامی که همسر خود را Nagammal متوجه شدم که او در فاضلاب او اعتراض کردند.

“من 18 وقتی که من ازدواج کردم به او. در آن زمان, من می دانستم که او مشغول به کار در ساخت و ساز خط به عنوان یک ماسون اما بعد متوجه شدم که او تمیز کردن مخازن سپتیک به عنوان به خوبی. که نگران من و من نمی خواهم او را به مخاطره می اندازد زندگی خود من مخالف آن است. اما او ادامه داد: بدون گفتن به من. که سرنوشت ساز صبح که خبر آمد من متوجه شدم که سه نفر از خانواده من مرده بودند چون از این کار و هیچ کس مسئول برگزار می شود. این قتل بود اما هیچ کس پاسخگو باشند. من حتی نمی دریافت هر گونه کمک و یا کمک از دولت یا مقامات. چگونه می تواند که باشد عادلانه است ؟ آیا زندگی ما مهم است ؟ ” او می افزاید.

Nagammal داستان است که از صدها نفر از زنان در هند که زندگی بوده است از هم پاشیده به دلیل تبعیض مبتنی بر طبقه اجتماعی و جهل.

پس از مرگ شوهرش او تا به حال به صورت جهنم هر مرحله از راه است. از تلاش برای پیدا کردن عدالت و گرفتن حق جبران خسارت باز کردن یک فروشگاه برای کسب درآمد و امرار معاش به آموزش فرزندان او همه چیز بوده و یک مبارزه است که او بدون ترس مواجه است.

“من می دانستم که در مورد بی عدالتی ما تا به حال برای تحمل و قدرت اما نمی دانم هر راه مبارزه با آن است. پس از آن بود که من دریافت کمک از صفایی Karmachari Andolan (SKA) در سال 2013 است. دیوان عالی کشور حکم کرده بود موظف به پرداخت غرامت برای خانواده ها از تمام کسانی که جان خود را از دست تمیز کردن فاضلاب در 2014, اما آن را هنوز هم زمان دو سال به آن اتفاق می افتد. با SKA حمایت من در نهایت قادر به دریافت غرامت از 10 تومان لاخ از شهرداری شرکت در نوامبر سال 2016. SKA مرا آگاه از حقوق من است که از اهمیت مطلق می گوید:” Nagammal که در حال حاضر با این نسخهها کار از نزدیک با SKA به کمک دیگر زنان در موقعیت های مشابه.

او معتقد است تنها از طریق آموزش و آگاهی که مردم جامعه واقعا می تواند غلبه بر اجتماعی و اقتصادی مبارزه است.

“پس از شوهر من گذشت من متوجه شدم که من تا به حال یکی دیگر از هدف های زندگی برای دختران من و گرفت تا یک شغل خانه داری که من متنفر بودم. پدر و مادر من بودند و همچنین محافظت از کارگران و من نمی خواهم که در آینده برای من و یا هر کس دیگری. هنگامی که من به دانستن در مورد حقوق من و در مورد زنان دیگر که از دست شریک زندگی در فاضلاب, من به طور داوطلبانه برای کمک به آنها را از غم و اندوه و پیدا کردن ثبات مالی. شخصا به عنوان خوب من ترک خانه داری و در زمان از یک وام برای شروع یک فروشگاه است.”

اما مبارزه خود را نه تنها درگیر خروج از خانه داری کار برای دریافت وام از 20 ، 000 تومان و راه اندازی یک فروشگاه در نزدیکی ایندیرا نگر چنای اما همچنین به آموزش هر دو دختر خود را.

ارتقاء

Anandhi (L) و Saila (R)

“من دو دختر Saila (21) و Anandhi (19) و امیدوارم که برای دیدن آنها را به انجام بهتر در زندگی و مستقل باشد. در حالی که Anandhi تکمیل مدرسه Saila تحصیل در دانشکده پرستاری و مامايی ، Sree Sastha دانشکده پرستاری در چنای است که نیاز به مقدار زیادی از پول چیزی است که یک مبارزه مداوم برای ما,” او سهام.

در این برهه بود که او ملاقات Kavitha Muralidharan, یک روزنامه نگار که رفت از راه خود را برای کمک به.

“من او را ملاقات کرد در سال 2018 بود و همچنین جزئیات در مورد مبارزه خود را در یک مقاله. او دختر Saila بسیار روشن و من می خواستم به او کمک کند. این است که زمانی که من هنوز توییتی در مورد آن به دست آورد توجه زیادی ارائه خانواده با مقدار مورد نیاز کمک مالی می گوید:” Kavitha.

Saila می افزاید که پست های رسانه های اجتماعی به آنها کمک کرد افزایش یک سال کالج, هزینه های است که به مقدار تقریبا تومان 1 لاخ.

Nagammal در فروشگاه

در این سال Kavitha نوشت: یکی دیگر از پست در توییتر

“من ساخته شده این درخواست در توییتر در سال گذشته به یک پاسخ قاطع. من آن را دوباره. Nagammal (به) بیوه یک دستی روبنده است که سخت در تلاش برای آموزش کودکان خود را. Shyla است که در سال گذشته از پرستاری دوره است و هنوز هم به پرداخت هزینه تومان 40,000 این ماه است. 1 لاک.”

با توجه به این که خانواده در حال حاضر دریافت 30000 تومان بود و به نحوی موفق به پرداخت 50,000 تومان. آنها نیاز به 20 ، 000 تومان بیشتر به مطمئن شوید Saila می شود آموزش و پرورش او سزاوار.

“پدرم از من خواست برای تبدیل شدن به یک دکتر. اما این آسان نیست برای انجام این کار بدون او. اگر چه من موفق به انجام این کار به خوبی در کلاس 12 و تنظیم یک رکورد در محل من علائم هنوز هم نیست به اندازه کافی بالا به دنبال پزشکی است. بنابراین من در زمان آینده بهترین گزینه پرستاری. هیچ کس در منطقه ما تا به حال انجام چیزی شبیه به این, پس اگر من موفق از آن خواهد شد برای من پدر است. من می خواهم برای کمک به مردم از طریق کار من بلکه آنها آموزش در مورد خانواده هایی مثل ما. هیچ کس سزاوار مرگ راه پدر من بود و من می خواهم به مطمئن شوید که مردم در مورد آن می دانیم” آمده Saila.

اگر شما می خواهید به گسترش یو اور کمک به Nagammal دختران و صندوق آموزش و پرورش خود را لطفا پیدا کردن اطلاعات بانکی خود زیر:

نام: Nagammal Y
شماره حساب: 64002005308
IFSC: SBIN0040250
کد شعبه: 40250


همچنین بخوانید: یک بار دستی, جاذب, Nagpur, زن و شوهر در حال حاضر ایجاد زندگی بهتر برای دیگران مانند آنها


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>