هنری Waters می خواهد به نگه داشتن سوپرمن در اسنایدر برش و فراتر از

Henry Cavill Superman Snyder Cut Justice League

مسئولیت می آید که با بازی سوپرمن با توجه به هنری Waters. Warner Bros.

در مارس HBO Max اعلام کرد که افسانه ای اسنایدر برش لیگ عدالت خواهد بود منتشر شده در سال 2021. دقیقا یک هفته بعد از آن گزارش شد که هنری Waters بود در مذاکرات با برادران وارنر به عنوان بازگشت سوپرمن پس از دو طرف به ظاهر جدا از راه در سال 2018 است. در حال حاضر WarnerMedia. در حال برنامه ریزی یک, دیجیتال, روز, رویداد برای همه چیز DC در ماه اوت خواهد شد که از ویژگی های ظاهر از ستاره های بزرگ مانند دواین جانسون (سیاه آدم). اگر وجود داشت همیشه یک زمان اعلام اخبار مهم این خواهد بود آن است.

برای Waters است و امیدوار به بازگشت به نقش. او طول می کشد خاموش-صفحه نمایش مسئولیت از بازی نمادین ترین ابرقهرمان از همه به قلب است. به عنوان او توضیح داد که به سر پاتریک استوارت در انواع مختلف‘s “بازیگران در, بازیگران” سری:

“من همیشه از طرفداران سوپرمن” او گفت:. “با یک شخصیت که شما حمل گوشته با شما در تنظیم. و آن را تبدیل به بخشی از خود نمایندگی. هنگامی که شما ملاقات کودکان, کودکان لزوما ببینید من به عنوان هنری Waters. اما آنها ممکن است دیدن سوپرمن وجود دارد و یک مسئولیت است که همراه با آن است. به دلیل آن را مانند یک شخصیت فوق العاده, آن را در واقع یک مسئولیت من خوشحال اند و من امیدوارم که من را وادار به بازی بیشتر از سوپرمن در سال به آمده است.”

همچنین نگاه کنید به: Unscripted Streaming TV دمیده شده است تا در این بیماری همه گیر کوروناویروس

Waters سومین بازیگر نقش اول مرد در دوران مدرن به بازی سوپرمن بر روی صفحه نمایش بزرگ زیر کریستوفر ریو و Brandon Routh. هر چند Waters سه فیلم در نقش ثابت کرده پلاریزه در میان طرفداران و منتقدان و جعبه دفتر تحلیلگران تجسم خود را از ابرقهرمان افسانه ای و alter ego کلارک کنت است به طور کلی استقبال خوبی شده.

برادران وارنر است که اعتقاد بر این بود با دور زدن این سال virtual San Diego Comic Con سالانه متحرک سکوی پرتاب برای هر و همه کتاب های کمیک فیلمهای اطلاعیه ها به نفع خود “DC FanDome” در ماه اوت است. نه تنها خواهد بود که زمان ایده آل به طور رسمی تایید Waters بازگشت به عنوان مردی از فولاد اما همچنین نشان می دهد بیشتر در مورد طولانی-gestating اسنایدر را کاهش دهد. نسخه جدید خواهد رسید HBO حداکثر در اوایل تا اواسط 2021 در هزینه های بزرگ به WarnerMedia. آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اگر اسنایدر قطع خواهد بود یک مدت طولانی تمدید برش فیلم و یا اپیزودیک تحویل Waters می یابد تمدید فن علاقه اسنایدر نسخه قابل درک است.

“من فکر می کنم این مهم است برای یک فیلمساز و یک قصه گو به چشم انداز در نظر گرفته شده منتشر شد و نشان داده شده به جهان و من به دنبال به جلو به دیدن آن خودم. آن بوده است بسیار مصیبت,” او گفت:.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>