خط تلفن در بالا می شود خواستار rasgulla ‘پان’, پیتزا, فوتبال

لکنو: نه روز به این مستند با توجه به coronavirus مردم در حال حاضر ولع مصرف برای مواد غذایی مورد علاقه خود را و برخی از آنها از رسیدن به پلیس تلفنی به سیر تمایل خود را.

پلیس تلفنی در لکنو در دوشنبه دریافت کرده است ‘فوری’ درخواست ‘rasgulla’ از سالمندان شهروند.

“شنیدن caller ما قابل درک است که این یک شوخی است. ما به خانه از تماس گیرنده رم چاندرا پراساد Kesari با شش rasgullas. ما در بر داشت که او به تنهایی در خانه و در یک وضعیت هیپوگلیسمی (قند بیماری). او دیابتی و چهره اش رنگ پریده بود. او نه می تواند حرکت کند. ما به او rasgullas و او خوردند چهار نفر از آنها پس از آن او به آرامی عادی” گفت: Santosh سینگ ایستگاه خانه افسر (شو), Hazratganj.

Kesari, مرد زن مرده, زندگی به تنهایی در تخت خود را و فرزندان خود زندگی می کنند در خارج از کشور. سهام خود را از شیرینی به پایان رسید در طول این مستند دوره است.

در رامپور (اوتار پرادش) در روز یکشنبه یک مرد فرستاده بود SOS به پلیس برای چهار سمبوسه ‘با ترشی’.

پس از او ساخته شده و تماس های مکرر پلیس او را با چهار سمبوسه اما به عنوان به زودی به عنوان او به پایان رسید با وعده منطقه قاضی از او پرسید برای تمیز کردن تخلیه به عنوان مجازات.

رامپور (اوتار پرادش) منطقه دادرس Aunjaneya کومار سینگ گفت که او تصمیم گرفته بود به شرم کسانی که سوء استفاده از تسهیلات ارائه شده در این مستند.

تمام کسانی که در انجام این کار ساخته شده برای رفت و برگشت جاده ها و تمیز کردن تخلیه.

“ما در حال دریافت چندین تماس ما و شماره تلفنی است که در آن مردم در حال پرسیدن برای پیتزا و سمبوسه. بنابراین ما تصمیم گرفته اند به مجازات چنین تماس گیرنده به منظور دلسرد کردن دیگران که با استفاده از وضعیت” اعلام کرد.

با این حال پلیس در حال مراقبت برای پاسخ به واقعی تماس گیرنده. یک زن حامله معلم ارائه شد مواد غذایی هنگامی که او به نام خط تلفن.

یک افسر پلیس در لکنو گفت که آنها شده اند تماس گرفتن برای ‘پان’, پیتزا و حتی مشروب.

“یک تماس گیرنده گفت که او جدی گرفتن علائم زیرا او خود را سهمیه بندی از مشروب. ما از او خواست به تماس دکتر به جای” افسر گفت.

برخی از کودکان نیز خواستار شده است تا خط تلفن درخواست برای, بستنی, شیرینی و حتی فوتبال.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>