هلن اوون سنگ کوچک نارنجی, لباس شنای زنانه دوتکه نشان می دهد ناب در رجعت ساحل, عکس

هلن اوون مشترک یک ساحل حافظه با طرفداران خود را در یک پست جدید در Instagram در روز سه شنبه. این مدل اضافه شده یک سری از عکس ها را به او خوراک است که در آن او را لرزاند سینه نارنجی است که در سمت چپ کمی به تخیل او به عنوان مطرح شده در یک حوله ساحل. در زیرنویس هلن اشاره کرد که تصاویر جامعی در راز و ساحل منزوی در Byron Bay, استرالیا است.

این عکس نشان داد هلن lounging در آبی و سفید راه راه حوله ساحل در شن و ماسه. پشت سر او بزرگ صخره دیده می شود می تواند. در پس زمینه امواج می تواند دیده می شود نورد بر روی ساحل است. آن را به نظر می رسد نسبتا پوشیده از ابر هر روز کمی از خورشید آیا شستن بیش از هلن و برجسته قهوهای مایل به زرد پوست. ابری آب و هوا به نظر نمی رسد برای جلوگیری از کودک از لذت بردن از ساحل و در او شنا.

هلن نگاه شامل بالا سینه که او را در آغوش گرفت, سینه کلان, سینه نزدیک است. بالا برجسته پایین برش یقه است که اجازه هلن کافی رخ به نشت. علاوه بر بالا قطع فقط زیر سینه او بنابراین او تخت صدای زیر شکم در نشان می دهد.

هلن زوج بالا با تطبیق U شکل شلاق زدن. جلوی لباس شنای زنانه دوتکه باقی مانده پایین کمر خود را به او نشان دهد abs در حالی که به طرف در آمد بالای باسن خود و جلب توجه به شکل ساعت شنی. بالا کاهش نیز در معرض هلن بلند و لاغر و پرت derriere.

هلن لوازم و ساز و برگ با یک گردنبند طلا. او به نظر می رسد آرایش-رایگان برای, ساحل, روز, هر چند این مدل به سختی مورد نیاز هر یک با زیبایی های طبیعی خود را. هلن عینک بلند, سبزه, مو پایین در کثیف امواج که در نسیم وزیدن.

عکس اول نشان داد هلن تخمگذار در پشت خود را بر روی حوله با بدن او قوسی در راه است که نشان داد او را به شکل. او خم یک پا در زانو و با اشاره انگشتان خود را بر روی پای دیگر که بیشتر دراز او را پین. هلن مطرح سلاح های خود را بالای سر او و با لبخند در دوربین.

در عکس دوم مدل زده مشابه در برخواهد داشت هر چند در این زمان او محافظت چشم خود را از خورشید بالاتر از او است.

سومین عکس نشان داد هلن بدبختانه در کنار او به عنوان او بر روی یک آرنج و مطرح بازوی دیگر در هوا. او ظهور او را دور, کون کردن و شوخی گیر کردن زبان برای دوربین است.

این پست را به دست آورد بیش از 52,000 دوست دارد و نزدیک به 200 نظر در کمتر از یک روز به عنوان طرفداران باران هلن با سپاس.

“شما خیلی زیبا مرسی” یکی از طرفداران گفت.

“بدن و قهوهای مایل به زرد!” کاربر دیگری اضافه شده است.

هلن همیشه ممکن است در ساحل و به اشتراک گذاری عکس ها در خوراک, اما زمانی که او می کند او همیشه به نظر می رسد به ترک طرفداران او مایل بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>