هایدی کلوم میگه شوهر او نیز بیمار احساس می کند زن و شوهر ماندن از هم جدا به عنوان آنها در انتظار Coronavirus نتایج آزمون

هایدی کلوم و شوهرش, Tom Kaulitz, 30, خود quarantining و جدا ماندن به عنوان آنها در انتظار نتایج coronavirus آزمون.

روز شنبه, هایدی, 46, زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی در او ترسناک مصیبت با طرفداران خود را. به گزارش Inquisitr, مدل و تلویزیون شخصیت قبلا به اطلاع طرفداران او که او در تلاش بود برای آزمایش برای COVID-19 اما او نمی تواند پیدا کردن یک دکتر که در اختیار هر آزمون. هایدی خیلی بد است که او قادر به فیلم او واقعیت مسابقه america’s Got Talent, این هفته است. او نشان داد تا نمایش مجموعه ای در روز سه شنبه اما تا به حال برای رفتن به خانه.

در به روز رسانی هایدی نشان داد که او در نهایت تست شده برای کوروناویروس. متاسفانه شوهر او نیز شروع به احساس ضعیف تا او نیز در انتظار نتایج آزمون. هایدی نوشته است که تام که گیتاریست برای توکیو هتل شروع به تجربه علائم ناشناخته بیماری پس از بازگشت به خانه از تور خود را چند روز پیش. هایدی نمی اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات در مورد علائم خود را, اما او شامل سرفه و تب و آبریزش بینی و لرز.

به در سمت امن است, هایدی و تام تصمیم گرفت که این امر می تواند بهترین راه حل برای آنها را از هم جدا ماندن تا زمانی که آنها یاد بگیرند که آیا یا نه آنها آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها همچنین اجتناب از افراد دیگر به طوری که آنها نمی خطر گسترش coronavirus به دیگران اگر معلوم شود علت علائم خود را.

هایدی را Instagram update شامل سیاه و سفید تصویری از آنچه خود قرنطینه به نظر می رسد برای زن و شوهر. او و تام از هم جدا شدند توسط یک پنجره و زل زده بود به یک دیگر. این زن و شوهر به اشتراک گذاشتن یک بوسه سریع از طریق شیشه ای و لبخند زد در هر یک از دیگر.

هایدی تشویق دیگران به عمل به اندازه خود فاصله به عنوان امکان پذیر است به خصوص اگر آنها احساس بیمار. او به پایان رسید پست خود یک نکته مثبت با نوشتن در مورد چگونه امیدوار آن ساخته شده او را احساس می کنید برای دیدن مردم در سراسر جهان با هم و کمک به یکدیگر را به عنوان کشنده coronavirus همچنان به گسترش است.

در طول هایدی عدم حضور در america’s Got Talent, بازیگر Eric Stonestreet به طور موقت پر از صندلی خود به عنوان قاضی. او پیوست و توسط خود خانواده مدرن costar Sofia Vergara, همراه با زمان طولانی قضات Howie Mandel and Simon Cowell. Howie گزارش نشان داد تا نمایش مجموعه ای در یک hazmat کت و شلوار در همان روز هایدی مریض شد و مجبور به ترک.

America’s Got Talent بود فیلمبرداری بدون مخاطبان استودیوی زنده در روز جمعه به عنوان یک احتیاط ایمنی و در حال حاضر TMZ گزارش شده است که تولید شده است به طور کامل تعطیل شده است ،

هایدی و نه تنها افراد مشهور, زن و شوهر که در حال حاضر خود جدا. تام هنکس و ریتا ویلسون انجام شده است همان بعد از آنها هر دو آزمایش مثبت برای coronavirus در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>