هایدی کلوم می شود ‘اجتماعی فاصله نکات مهم در ارتباط و خنده دار Instagram پست

در یک نگاه سکسی و خنده دار Instagram پست در روز سه شنبه نماد مد و مدل سابق هایدی کلوم ثابت کرد که وجود دارد امن است اما آسان نیست, راه برای برجسته در طول coronavirus بیماری همه گیر. در تصویر او را با او به اشتراک گذاشته 7.4 میلیون پیروان کلوم بود موهای او انجام می شود توسط سبک حرفه ای خود را لورنزو مارتین. اما او قطعا نبود در یک سالن و آنها قطعا پوشیده نیست معمولی مو انتصاب لباس.

مارتین و کلوم خارج شد در یک سنگ ایوان مشرف به منظره حیاط خلوت. کلوم نشسته بر یک ساده, سیاه, صندلی, نشستن روی چند حوله. کلوم تن نحیف, سیاه, لباس شنای زنانه دوتکه رشته بالا با توری لهجه. او همچنین عینک پورنو, تور ماهیگیری, جوراب ساق بلند بودند که کشیده تا به کمر. پاهای او عبور شد و پس از آن غیر ممکن بود به بگویید که آیا او با پوشیدن شورت زیر fishnets هر چند یک خط سیاه از پارچه زیر کمر از ماهیگیری پیشنهاد کرد که او ممکن است با پوشیدن یک کوچک رشته.

نفسانی لباس در صدر بود با یک براق جفت سیاه و سفید stilettos.

کلوم نیز با پوشیدن یک ماسک به طوری که او می تواند پایبند به CDC توصیه های در مورد کوروناویروس ایمنی. او زرق و برق دار ورزش ها مو کاهش یافت و عاشق صورت و گردن با برخی از رشته های پیچیده شده در فویل.

کلوم سبک مارتین و نیز ورزشی, کاملا لباس های جالب. به جای سیاه smock که مدل مو معمولا پوشیدن مارتین بود با استفاده از باز کردن چتر برای محافظت از لباس خود را — و خودش — از مو رنگرزی روند و در تماس با کلوم. دو سوراخ قطع شد از چتر به طوری که او می تواند از طریق کار بر روی کلوم ،

مارتین همچنین پوشیدن دستکش های سیاه و سفید و شیک سیاه و سفید ماسک بنابراین او بیش از حد می تواند به دنبال پروتکل برای کاهش گسترش coronavirus. هر چند بسیاری از مارتین واقعی لباس دیده نمی شود خود را شیک شلوار جین لاغر و دلپذیری, سیاه, کفش ساخته شده بیانیه ای تمام خود را.

در زیرنویس کلوم پیروزمندانه اعلام کرد که او می خواهم که چگونه با خیال راحت به موهای خود را انجام داده و با ابراز محبت برای سبک خود را که مایل به رفتن به هر طول به او برجسته انجام می شود.

در عرض یک ساعت از ارسال تصویر انباشته شده بود بیش از 51000 دوست دارد و بیش از 500 نظرات.

یکی Instagram کاربر شوخی “می تواند به شما او را به من لطفا ؟ واقعا نیاز به کوتاه کردن مو.. با تشکر از شما در پیشبرد.”

برخی از طرفداران به سادگی اظهار نظر در مورد چگونه شگفت انگیز کلوم نگاه کرد و چقدر خنده دار عکس بود. یکی دیگر از تم های مشترک در نظرات بود کاربران tagging خود را مدل مو و درخواست اگر آنها را به مو انجام می شود این راه.

با توجه به ET, کلوم و شوهرش شده اند صرف وقت با کیفیت با هم در حالی که quarantining با هم. آنها باقی می ماند جدا برای یک بیت در آغاز خود را قرنطینه چرا که آنها هر دو تجربه coronavirus علائم مانند. خوشبختانه آنها هر دو تست منفی است.

تجلیل به کلوم برای پیدا کردن یک راه حل برای یک مشکل همه گیر است که تا به حال هر کس دیگری متوقف کرد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>