هایدی کلوم به او طرفداران آشکار نگاهی به آنچه که او در زیر او amfAR Gala شب در یک بومرنگ تصویری.

بسیاری از مشاهیر ارائه طرفداران خود را با پشت صحنه به نظر می رسد در آماده سازی خود را برای رویدادهای فرش قرمز اما هایدی تصمیم به تلنگر اسکریپت با نشان دادن او Instagram followers چگونه او برهنه پس از amfAR Gala در شب چهارشنبه. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, the 46 ساله سوپر sported حجیم فلزی آبی ballgown به صورتی که مزایای مبارزه با ایدز. او لباس منجوق دوزی شده بود استفان رولان طراحی.

هایدی کمر-کمتر لباس شب ویژه بسته شدن نوعی در پشت و بور بمب بود که با پوشیدن آن کاملا باطل برای او بومرنگ تصویری. در ابتدای کوتاه, تکراری, کلیپ, هایدی نشان داده شد ایستاده در لباس زیر خود را با مچاله طراح لباس در فوت او. تنظیم ویدئو های او بود و نه تاریکی و سایه, اما او به نظر می رسد به پوشیدن یک جفت سفید کم افزایش بیکینی دادخواستها.

هایدی شد با استفاده از یک دست برای فیلم آینه عکاسی از خود ویدیو و او با استفاده از رایگان بازو به پوشش تا قفسه سینه خود را. او به ظاهر نیست با پوشیدن سینه بند زیر لباس او, اما او بازوی او را نگه داشته از نقض Instagram را برهنگی سیاست.

به عنوان یک لبخند هایدی ایستاده بود و با او چپ زانو مطرح شده در هوا لباس او به نظر می رسد به پرواز بر روی بدن او. آن کاهش یافت و به پایین به عنوان ویدیو کلیپ شروع به حلقه ارائه همان نگاه اجمالی از هایدی دلخواهی باب روز بارها و بارها. محل او تصویری به نظر می رسد به یک اتاق هتل.

این america’s Got Talent قاضی cheekily به نقل از Britney Spears آهنگ “اوه!… I Did It Again” در عنوان پست خود.

در طول چند ساعت هایدی 7 میلیون Instagram followers فشرده “مانند” را فشار دهید در پست خود بیش از 45,000 بار. آنها همچنین آب گرفتگی بخش نظرات با واکنش های خود را به لباس زیر خود را نشان می دهد.

“مانند یک شعبده باز” خواندن یک پاسخ به او ارسال.

“Oops I did it again lmao شما سو شدید مادر” نوشت: یکی دیگر از فن.

“چیزهای گرم. قطع که لباس” یک سوم دیدگاه توصیه می شود.

“رها کردن پرده……کاملا شبیه شما بودند با پوشیدن پرده” یک چهارم تحسین اشاره کرد.

هایدی بومرنگ تصویری نیست تنها آشکار رسانه های اجتماعی به روز رسانی است که او به تازگی به اشتراک گذاشته شده با طرفداران خود را. این مدل تصویر, نما, کاملا, برهنه, صرفه جویی برای یک جفت سیاه و سفید stilettos در هنری تصویر سیاه و سفید که او در Instagram ماه گذشته. او قابل توجه بود مشابه مطرح شده توسط پوشش تا سینه او با یک دست و دست او به عنوان مطرح شده از طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de