صندوق های تامینی مغول لایحه Ackman دفاع خود را بدنام Coronavirus ‘احتکار’

لایحه Ackman, بنیانگذار Pershing میدان مدیریت سرمایه. آدریان ادواردز/GC تصاویر

حدود سه ماه پیش صندوق های تامینی میلیاردر لایحه Ackman هم زده تا موجی از جنجال برای ساخت نزدیک به 10 ، 000 درصد افزایش در سرمایه گذاری هوشمندانه او قرار داده شده درست قبل از coronavirus سقوط بازار سهام است. در یک بلومبرگ مجازی رویداد این هفته سرمایه گذار با برچسب توسط برخی به عنوان یک سودجوی در پاسخ به انتقاد و توضیح داد که چرا کل معامله شد پیچیده تر از ساخت یک 100 بار بازگشت تصادفی سرمایه گذاری.

در اینجا یک بیت از مقدمه: در اوایل ماه مارس Ackman را در صندوق های تامینی شرکت Pershing مربع و مدیریت سرمایه و نشان داد که آن را خریداری کرده بود $27 میلیون ارزش اعتباری سیاست های حفاظت در انواع اعتبار شاخص چند هفته زودتر به حد نمونه کارها از دست دادن یک حرکت بازتاب Ackman باور است که قابل توجه بازار در رکود بود و در آینده به عنوان COVID-19 موارد سر به فلک کشید در آمریکا

در روزهای, همه چیز بازی کردن درست مثل او می خواهم پیش بینی کرد با عمده شاخص های سهام nosediving در back-to-back رکورد روزانه زیان. در ضمن Ackman آغاز شد “کلاف خود هجز” با اعمال کسانی که اعتباری تماس با ما. در مارس 18, او تا به حال رسید $2.6 میلیارد دلار درآمد حاصل از ضبط تقریبا 100 برابر بازگشت سرمایه گذاری اولیه خود را.

“آنچه ما شرط می بندم که گسترش اعتباری [اندازه گیری ریسک بازار] گسترش خواهد که من فکر می کردم بسیار بسیار کم خطر شرط رفتن به آنچه که من فکر کردم می تواند بسیار جدی بحران اقتصادی” Ackman گفت: در مصاحبه با خصوصی حقوق صاحبان سهام سرمایه دار خیلی مهم-تبدیل-تلویزیون میزبان دیوید روبنشتاین در بلومبرگ سرمایه گذاری کنفرانس در روز دوشنبه. “اگر ما در اشتباه بودند ما را پرداخت نسبتا متوسط میزان حق بیمه. پس از آن بود بسیار نامتقارن شرط می بندم. متاسفانه همه چیز بازی خارج راه ما انتظار می رود.

“این کمی اغراق بگویم که ما 100 بار در یک سرمایه گذاری” Ackman گفت: رفتن به توضیح دهید که چگونه یک اعتباری حمایت بیمه کار می کند. “راه که شرط وارد شد این بود که شما متعهد به پرداخت 500 میلیون دلار در هر سال برای مدت پنج سال. دیگر شما آن را نگه دارید در بیشتر [به احتمال زیاد شما کسب سود]. آن را کمی متفاوت تر از کسی است که هم می تواند خراش $10,000 و افزایش آن را 100 بار.”

Ackman را آشکارسازی مصون سازی موقعیت در اوایل ماه مارس همراه با هشدار صوتی در مورد آینده اقتصادی تعطیل در آن زمان اعتقاد بر این بود که نقش مهمی در متعاقب آن بازار بحران. اما او استدلال کرد که حتی اگر او می betted در کوتاه مدت بحران او در واقع صعودی در مورد بلند مدت چشم انداز اقتصاد ایالات متحده.

“من بسیار با اعتماد به نفس که دولت تعطیل کشور که پایکوبی رشد ویروس و به ما اجازه می دهد برای بازگشایی اقتصاد” گفت: Rubenstein. “به همین دلیل من به خرید سهام است. ما بسیار ریزشی تا مارس 12. و در تاریخ 12th, ما شروع به خرید سهام به شدت آغاز شده و انهدام ما هجز به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

Ackman شرکت متخصص در سرمایه گذاری در داد و ستد عمومی شرکت. این شرکت صاحب قابل توجهی سهام در لاو هیلتون و (تا همین اواخر) برکشایر هاتاوی, در میان دیگران. در ارائه در کوتاه مدت چشم انداز اقتصادی Ackman اذعان کرد که عمده وجود دارد قطع ارتباط بین پررونق بازار سهام و اقتصاد در رکود است.

“من فکر نمی کنم بازار به طور چشمگیری اشتباه” او گفت:. “هنگامی که مردم بحث در مورد بازار آنها در حال صحبت کردن در مورد هر دو داو جونز یا S&P 500. آنها کلاه-وزن شاخص ها ، بیشتر غالب بزرگ کلاه کسب و کار در حال رفتن به ذینفع بحران…بازار سهام است یک عکس فوری از یک بخش از اقتصاد است. اگر شما تا به حال یک شاخص کسب و کارهای کوچک در بازار خواهد بود پایین 50, 60, 70 یا حتی 80 درصد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>