زندگی سالم, بهداشت دست

حیدرآباد: Dr P. Vinay Kumar در ویدئویی خود را با عنوان زندگی سالم بر اهمیت بهداشت دست و نشان می دهد که چگونه برای شستن دست و صرفه جویی در آب.

او که یک جراح است به طور مداوم به شستن دست های خود را قبل از هر عمل جراحی است. اگر دست شسته به درستی جراح می تواند به انتقال عفونت به بیماران در طی عمل جراحی. می گوید دکتر کومار.

او می گوید: کف دست است و مهمترین منطقه آلوده به این دلیل ما نگه داشتن در لمس کردن بسیاری از چیزها است. بنابراین کف دست باید شسته شده و کاملا با مالش هر دو کف دست با صابون.

دومین منطقه آلوده است در زیر ناخن است که به نام بستر ناخن. او توصیه می کند به قطع ناخن به عنوان نزدیک به عنوان ممکن است به طوری که هیچ چیز می تواند تسلیم در زیر ناخن. این حاصلخیز ترین منطقه ای که در آن خاک و عفونت سپرده به راحتی.

سوم حساس ترین منطقه web — فضای بین دو انگشت. دکتر کومار می گوید: دو دلیل وب حساس ترین است. یک دلیل این است که در فضای وب یک منطقه بسته تا عفونت سپرده وجود دارد به راحتی. دلیل دیگر این است که این منطقه مرطوب است با توجه به رطوبت و عرق و باکتری ها یا ویروس ها و نژاد وجود دارد. بنابراین این سه حوزه باید به طور کامل شسته شود.

او همچنین به اهمیت به پشت دست و ساعد که همیشه در تماس با سطوح. بنابراین باید دست به دست شسته و به طور کامل تا به آرنج.

در صرفه جویی در مصرف آب در حالی که شستن دست او می گوید: لحظه ای که یک فرد دست خود را خیس می کند و شامل صابون به دست او باید نزدیک شیر بلافاصله با فشار دادن یا هل دادن ضربه با آرنج و اجتناب از انگشتان مرطوب که در حال حاضر آلوده.

“ما در حال آموزش افراد برای شستن دست برای مدت زمان طولانی تا 20-40 ثانیه به دلیل وجود خواهد داشت یک اتلاف آب در طول این زمان. اگر ما جمع آوری می کنیم که آب در یک سطل سپس ما متوجه خواهد شد چقدر آب هدر رفته بودن است. بنابراین جلوگیری از هدر رفتن آب است.” می گوید دکتر کومار.

او در ادامه می گوید که امروز coronavirus ممکن است تحت تاثیر قرار 5-30 درصد از جمعیت جهان است اما کمبود آب اثر خواهد شد 100 ٪ از جمعیت جهان است.
دکتر کومار تاکید بر این واقعیت است که جهان ممکن است خلاص شدن از شر این ویروس به زودی اما اگر ما با بحران آب, ممکن است ما هرگز قادر به غلبه بر این مشکل است. از این رو همه ما باید صرفه جویی در آب.

او می گوید به همین دلیل او مشاوره هر کس به نزدیک شیر با آرنج در حالی که شستن دست است زیرا اگر آب در حال اجرا است در حالی که شستن دست و روانی فرد خواهد بود در عجله برای بستن شیر است و ممکن است شستن دست های خود را به درستی.
اگر شیر بسته است با آرنج وجود خواهد داشت هیچ اتلاف آب و تمرکز بر شستن دست های خود را به درستی.

Dr Vinay Kumar جراحی گوارش, جراح لاپاروسکوپی در بیمارستان آپولو حیدرآباد و اجتماعی و سیاستمدار.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>