کارشناسان بهداشت و اصرار زنان باردار به احتیاط اضافی در طول شیوع کروناویروس

زنان باردار به ویژه اضافی باید اقدامات خاص در طول این ترسناک زمان از شیوع کروناویروس به چند دلیل. یکی از این دلایل این است که در این زمان این ویروس هنوز هم بسیار جدید و شده اند وجود دارد چند تا گزارش از زنان باردار مبتلا به آن است که پزشکان به سادگی نمی دانم که این ویروس می تواند بر مادر و جنین با توجه به امروز.

آن را فقط به کروناویروس که زنان باردار باید نگران اما آنفولانزا و بیماری از همه نوع است که می تواند بالقوه تحت تاثیر پیشرفت بارداری و کودک متولد نشده خود را. آنها باید در عمل همه احتیاطی که بقیه جمعیت را تشویق به شرکت در. این واقعیت باقی می ماند که حتی اگر یک مادر باردار بودند به تست مثبت برای این ویروس وجود دارد که هنوز است نه یک واکسن در دسترس است که آنها می تواند به نوبه خود برای درمان.

دکتر Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت در ایران با دانش خاص در بیماری های عفونی را توضیح داد مخمصه.

“این سخت است به طور کامل می گویند دقیقا همان چیزی بالینی دوره خواهد بود برای یک زن باردار است. ما نمی دانیم در کل با عفونت های تنفسی است که زنان باردار در معرض خطر داشتن موارد شدید است. وجود دارد برخی از گزارش ها از زنانی که باردار هستند که منتشر شده اند اما آنها بسیار کوچک و اعداد. این یک ویروس است که آیا واکسن و یا هر نوع درمان پس بهترین حفاظت است که واقعا فقط حس مشترک بهداشت است که شما می توانید در طول فصل آنفولانزا به هر حال.”

مراحل برای جلوگیری از گسترش میکروب ها ممکن است به نظر می رسد تقریبا بیهوده در پی تا کنون تعداد فزاینده ای از کسانی که آلوده, اما آنها همچنان بهترین گزینه برای کسانی که مایل به جلوگیری از به طور تصادفی به این ویروس را به یک فوق العاده مستعد ابتلا فرد است.

اما زنان باردار به طور خاص باید فوق العاده مراقب باشید به شستن دست های خود را اغلب و به طور کامل در طول این زمان. کارشناسان توصیه می کنند از مصرف حداقل به مدت 20 ثانیه به درستی شستشو آنهایی که دست بودن مطمئن شوید که برای دریافت در بین انگشتان و زیر ناخن.

دکتر Adalja توضیح داد که زنان باردار لازم نیست برای خرید ماسک برای پوشیدن در عنوان این واقعا نمی خواهد به آنها کمک کند. پس از همه, این تنها کمک می کند تا کسانی که در حال حاضر بیمار به کمک به گسترش میکروب ها به افراد دیگر.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش آن را نیز محتاطانه برای جلوگیری از اماکن عمومی به عنوان یک احتیاط اضافی مانند رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>