HBO حداکثر این است که در اینجا. ارزشش را دارد ؟

HBO Max Review AT&T WarnerMedia Netflix

آیا HBO حداکثر حک کردن تو رفتگی در دیوار خود را در جریان جنگ? HBO Max

حتی اگر من یک سرگرمی خبرنگار, من می خواهم هنوز هم می تواند یک فرهنگ پاپ وسواسی feverishly بلعیدن مطالب جدید مانند گرسنه گرسنه کرگدن. که به ویژه برای خودخوانده جریان جنگ که من رفته ام در ثبت به عنوان توصیف به عنوان تنها-مهم توسعه در کل صنعت سرگرمی است. می گویند من شیفته مستقیم به مصرف کننده سیستم عامل مانند گفت: Elmer Fudd یک علاقه عبور در اشکالات اسم حیوان دست اموز. از طریق یک معنی است و یا یکی دیگر, من در حال حاضر دسترسی به (نفس عمیق): Netflix, HBO Go, آمازون نخست تصویری دیزنی+ Hulu تلویزیون اپل+ CBS همه دسترسی زنجیر و تلویزیون ESPN+. بنابراین شما با خیال راحت می توانید فرض کنیم که مدتها در انتظار راه اندازی HBO حداکثر بود و علاقه زیادی به من.

صبح روز چهارشنبه AT&T و WarnerMedia تحویل خود را نوپای جریان خدمات به توده ها اعلام حضور خود را در جریان جنگ و آینده اولویت خود را از امپراطوری رسانه ای در این فرآیند است. به عنوان کسی که صرف بی اندازه از مقدار زمان درگیر شدن با جریان خدمات آن کار من (و لذت) به بررسی پلت فرم جدید. هدف من این است که برای پاسخ به این سوال ساده است: شما باید اشتراک HBO حداکثر? بیایید نگاهی به آنچه این سرویس می کند و درست و نادرست است.

HBO Max برنامه نویسی در روز 1

HBO حداکثر وعده داده شده بیش از 10 ، 000 ساعت از محتوا در راه اندازی و بررسی دقیق از طریق کتابخانه—به نظر می رسد مانند آن را تحویل داده است. برای مقایسه Netflix خانه حدود 36,000 ساعت از محتوا اما وجود دارد بحث شود که حجم گسترده شده است و یک مانع در برابر. کاربر شکایات به طور مداوم نشان می دهد که Netflix بکشد کتابخانه پر مصرفی عناوین و متوسط برنامه نویسی خارج از قابل توجه ترین فهرستی که منجر به تصمیم گیری فلج هنگامی که در تلاش برای ایجاد یک انتخاب است.

HBO حداکثر تساوی برنامه نویسی از برادران وارنر, جدید, خط, DC, CNN, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, TBS, truTV, Turner Classic Movies, کارتون شبکه Adult Swim, Crunchyroll, خروس دندان Looney Tunes و دارای مجوز از محتوای Comedy Central, The CW, و غیره. همچنین خانه های شش سری اصلی برای شروع به رهبری آنا کندریک لذت بخش رام-com عشق زندگی. ساختمان بنیادی بلوک از پلت فرم است که کل HBO کتابخانه است که به سادگی [سرآشپز بوسه]. قابل توجه دیگر مجموعه عبارتند از: The Big Bang Theory, South Park, Rick and Morty و البته گوهر تاج هزاره sitcoms دوستان است.

HBO حداکثر همچنین خانه های مورد 18,000 فیلم از جمله کل هری پاتر حق رای دادن که در اصل دارای مجوز به NBCUniversal از طریق 2025 و بسیاری از فاکس فیلم با تشکر از یک معامله است که اجرا می شود از طریق 2022. شما نیز از biggies مانند ماتریس سه گانه های ارباب حلقه ها و فیلم های استودیو Ghibli کتابخانه متحرک طرفداران.

WarnerMedia همیشه چشمگیر تولید عمق محتوای متنوع زد که این طیف از نوع لحن و جمعیتی. در حال حاضر بسیاری از آن قرار دارد در HBO Max که ممکن است یک نام تجاری هویت کاملا رتبهدهی نشده است, اما لازم کتابخانه به رقابت بلافاصله منهای باید ببینید اصل. در این معنا, آن را ضد تلویزیون اپل+ است که فاقد کتابخانه محتوا (در حال حاضر) و بر اصل.

HBO Max Price Cost Shows Movies Content

HBO Max برنامه نویسی ما می توانیم انتظار می رود در آینده

کسانی که بحث که آیا یا نه به اشتراک HBO حداکثر طبعا تعجب آنچه که آنها به دنبال به جلو به. خوب WarnerMedia قصد دارد به انتشار 30-plus اصل در سال اول از HBO حداکثر به تنهایی. که شامل افسانه ای اسنایدر برش لیگ عدالت در برخی از نقطه در 2021. در حالی که تولید shutdown مجبور coronavirus قرار دادن یک آچار در HBO حداکثر اجرای برنامه های ما هنوز هم می تواند اجرا کردن لیست biggies.

ورود بعد از آن در سال 2020:

عذاب گشت فصل 2
Raised by Wolvesجدید, تلویزیون سری از ریدلی اسکات
پروازیک درام تلویزیونی بازیگران Kaley Cuoco
–قرنطینه پخت و پز سری با بازی سلنا گومز
جستجو, حزب, فصل 3
به اندازه کافی نزدیکیک فیلم گرا متحرک سریال کمدی
انتظار امییک docuseries از Amy Schumer در مورد انجام ایستاده در حالی که باردار
یک آمریکایی ترشی, Seth Rogen جدید فیلم در اصل مجموعه ای برای اکران

در افق:

ملیسا مک کارتی را Superintelligence
سه سری از J. J. Abrams’ ربات بد تولید شرکت: لیگ عدالت تاریک, چشم پوشی, گردگیر
Conan o’brien-میزبانی شوی ویژه و همچنین اوبراین تولید آمدن از سن داستان Gumshoe
آخرالزمان درام ایستگاه یازده
دو فصل از این Boondocks به عنوان به خوبی به عنوان یک ویژه
کمدی تاریک از Michael Schur و گسترده شهر آلوم Paul W. فراز لوسیا Aniello و جن Statsky بازیگران Jean Smart
عیسی Rae-تولید رپ Sh*t
Mindy Kaling را College Girls
چند Greg Berlanti-تولید کمیک DC مجموعه تلویزیونی از جمله فانوس سبز
جینا رودریگز بابی سو

صنعت justifiably هیبت زده نه رقم برچسب قیمت WarnerMedia پرداخت برای برخی از میراث سری اما خواب نیست در آینده اصل.

تولید کننده پاتریک سامرویل (باقی مانده) و مدیر هیرو Murai (آتلانتا) در حال پخت و پز تا 10 قسمت اقتباسی از آخرالزمانی رمان ایستگاه یازدهاست که مجزا بالا فاجعه مواد. The Boondocks خالق Aaron McGruder شده استخدام به ایجاد دو reimagined فصل شامل 24 قسمت 50 دقیقه ای ویژه دستور داده شده است برای streamer. یک زن متمرکز spinoff WB بزرگ-بودجه آینده تلماسه اقتباس شده است چراغ سبز داده می شود در حالی که ریدلی اسکات خود را در سریال تلویزیونی اولین دوربین با sci-fi, درام, فیلم Raised by Wolves.

این را در نظر بگیرید: HBO تولید به عنوان بسیاری از تجاری و انتقادی بازدید به عنوان Netflix بکشد اما این کار را با 80 درصد کمتر برنامه نویسی اصلی. تصور کنید یک چلپ چلوپ از کیفیت گزینش توانایی تزریق به HBO حداکثر DNA و شما رو گیری از جذاب خالق.

همکار تلویزیون معتادان وجود دارد برخی از چیزهای جذاب در مسیر و من می گویم که به عنوان یک افتخار سیب زمینی روی نیمکت و به عنوان یک بسیار پرمدعا گوجه فرنگی فاسد تایید منتقد.

HBO Max Price Cost Shows Movies Content Review

HBO حداکثر قابلیت استفاده به طور کلی

برای درک بهتر این رابط کاربری را نیاز به زمان بیشتر با نرم افزار. اما تا کنون خیلی خوب است. HBO حداکثر ممکن است به طور واضح تعریف هویت برند اما در نظر گرفتن یک صفحه از دیزنی+’ثانیه کتاب ترویج آن مارک های جلو و مرکز. پلت فرم تمبر هر صفحه مجزا هاب: HBO, DC, کارگاه آموزشی کنجد, Turner Classic Movies, Studio Ghibli, کارتون شبکه Adult Swim, Crunchyroll و آهنگ Looney. که اعتبار گسترده ای کمدی, فیلم های پرفروش, سرگرمی, محتوای منحصر به فرد و طاقچه ارائه همه در یک راحتی حرکت-قادر محل.

HBO حداکثر ناوبری نوار سمت نیز شامل کاربر پسند خرابی بین سری فیلم های اصل, به تازگی اضافه شده محتوای آخرین شانس به زودی و همه تصور ژانرهای. که در جاده به کوه در می رم از طریق کتابخانه توسط هر دو حالت عمومی و خاص معیارهای جستجو.

پدر و مادر مدیریت پروفایل برای بچه های خود را ممکن است پیدا کردن عقب و جلو-روشن نیست کمی خسته کننده اما نه distractingly ، قابلیت های کلی به نظر می رسد جامد هر چند آن هنوز زود است. نکته مهم در راه اندازی HBO حداکثر نمی آمد با گسترده زیرنویس پشتیبانی از چندین زبان چیزی بیشتر جریان خدمات در حال مبارزه با.

HBO Max Cost Price Shows Movies Content Review

HBO حداکثر بنگ برای جفتک انداختن خود را

در اینجا که در آن همه چیز خطرناک باشد. HBO حداکثر هزینه $14.99 در هر ماه است که در پایان حق بیمه از جریان طیف نسبت به Netflix محبوب ترین بسته ($12.99 قیمت در هر ماه) Hulu, محبوب ترین بسته ($5.99 در هر ماه) دیزنی+ ($6.99 در هر ماه) و یا تلویزیون اپل+ ($4.99 در هر ماه). بسیاری از مصرف کنندگان در حال رفتن برای دیدن که 15 دلار ماهانه شکل و طبعا.

اما با همان قیمت از HBO شما در حال دریافت یک کوه از محتوای اضافی. آن را در واقع ممکن است مخفیانه یک حرکت درخشان آن را به عنوان فشار های موجود بر روی pay-TV, HBO, توزیع کنندگان به ارائه HBO حداکثر تا مبادا آنها از دست دادن یک گروه از مشتریان موجود. به تاریخ WarnerMedia زده توزیع خلاق معاملات با Xfinity, Altice, ایالات متحده آمریکا, Cox Communications, مایکروسافت, ملی, تلویزیون کابلی تعاونی (NCTC), سامسونگ, سونی, سلامت, سرگرمی, Verizon, سیب, منشور, گوگل, Hulu و یوتیوب تلویزیون. اگر شما در حال حاضر یک HBO مشترک, شانس هستند که شما واجد شرایط برای دریافت HBO حداکثر در هیچ هزینه اضافی.

همانطور که در حال حاضر HBO حداکثر به رخ کشیدن نیست کتابخانه آنلاين-محتوای منحصر به فرد برای رقابت با پرچمدار سری مانند غریبه همه چیز (Netflix), این Mandalorian (دیزنی+), خدمتکار داستان (Hulu), موجود شگفت انگیزی خانم Maisel (آمازون نخست ویدیو) صبح نشان می دهد (تلویزیون اپل+) یا Star Trek: کشف (CBS همه دسترسی). اما کسانی که بودجه بزرگ و بلند پروازانه نوسانات در توسعه فعال هستند. اگر شما می خواهید به صبر کنید 6-12 ماه تا HBO حداکثر کتابخانه اصل است و بیشتر تاسیس شده است که عادلانه باشد. 15 دلار در هر ماه است تا حد زیادی به پرداخت به عنوان شما ممکن است در حال حاضر قبل از دیده می شود. اما در یک به اندازه کافی بلند گاهشمار HBO حداکثر در حال رفتن به باید خدمات. سرمایه گذار مطالعات نشان می دهد که متوسط مصرف کنندگان آمریکایی خواهد پرداخت بین سه تا پنج SVOD خدمات. بر اساس HBO کتابخانه WarnerMedia طولانی ایستاده سابقه چشمگیر محتوای تولید فیلمهای تجاری و IP و پلت فرم شناخته شده فهرستی از همکاران خلاق, HBO حداکثر شایسته است از یکی از این شکافها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>