HBO حداکثر 4 میلیارد دلار قمار برای WarnerMedia—آن کار خواهد کرد ؟

HBO Max Price Launch Content

رابرت ” Greenblatt رئیس WarnerMedia سرگرمی و مستقیم به مصرف کننده. پریسلی ان/گتی ایماژ برای WarnerMedia

AT&T صرف بیش از 85 میلیارد دلار برای به دست آوردن تایم وارنر و این بود که پس از این غول ارتباطات از راه دور در حال حاضر ساخته شده گران پیش بینی غلط از دستیابی به DirecTV در سال 2015. کنگلومرا اول منظور از کسب و کار هنگامی که این خرید جدید ساخته شده بود رسمی شد برای آماده سازی سرگرمی شرکت رسانه ای برای پاسخگویی به نیازهای به سرعت در حال نزدیک شدن به آینده. که به معنای pivoting سنتی استودیو تمرکز به طور مستقیم به مصرف کننده کسب و کار یعنی چند منظوره جریان پلت فرم برای توزیع WarnerMedia محتوا و افزایش بسته بندی به اشتراک AT&T wireless و خدمات داده. که بدون تلاش کوچک.

AT&T در حال سرمایه گذاری بیش از 4 میلیارد دلار را در آینده جریان سرویس HBO Max, راه اندازی, مارس 27 بیش از سه سال آینده آن را به عنوان آماده برای قفل کردن شاخ با Netflixes و دیزنی+s از جهان است. عظیم که برچسب قیمت شامل قربانی WarnerMedia درآمد حاصل از دوباره مسیریابی را نشان می دهد تلویزیون و فیلم به جریان پلت فرم انواع گزارش است. با توجه به این ماموت مقیاس این تعهد و WarnerMedia تاکید بر جریان (نه به ذکر است این سردرگمی تولید خود در میان HBO مشترکین), AT&T نیاز HBO حداکثر به کار می کنند. متاسفانه برخی از اولیه و غیر قابل اجتناب از موانع به رقابت با.

همچنین نگاه کنید به: چگونه رابرت پتینسون قصد دارد به حل پازل’ بتمن

میراث برنامه نویسی و یا از قبل موجود کتابخانه محتوا کمک می کند تا به نگه داشتن مشترکان در قلاب و جلوگیری از اونا. اما این اصلی است و برنامه نویسی منحصر به فرد است که درایوهای جدید اشتراک رشد در SVOD صنعت. در این جبهه HBO حداکثر اندازی خواهد شد پشت توپ بیش از 30 از پروژه های خود را مجبور به خاموش کردن تولید با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. Netflix بکشد در ضمن دارای رونق به عنوان یکی از تنها deliverers از مطالب جدید در این بیماری همه گیر در حالی که مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek به تازگی اعلام کرد که در فصل 2 از این Mandalorian نمی شود, تاخیر در دیزنی+. با توجه به تنوع‘s گزارش HBO حداکثر اصلی ارائه شده ممکن است باقی می ماند کمیاب از طریق اوایل بخشی از 2021.

“HBO صحبت می کند به برخی از مخاطبان و دموی اما وجود دارد مقدار زیادی از دموی آنها صحبت نمی کنم و به” باب ” Greenblatt رئیس WarnerMedia سرگرمی, گفت: خروجی. “کوین و سارا هم واقعا خوب کار تعریف مکس اصل باید باشد. آن را جوان تر و با یک زن بیشتر منحرف. ما در حال تمرکز بر پر کردن کودکان و نوجوانان و خانواده مخاطبان در یک راه بزرگ است.”

این سرویس هنوز هم خانه های بیش از 10 ، 000 ساعت از WarnerMedia برنامه نویسی از جمله کل HBO کتابخانه و همچنین سری و فیلم از برادران وارنر, TBS, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و بیشتر. اما عدم تیتر-تولید اصل در راه اندازی ممکن است محدود کردن خدمات کوتاه مدت سقف.

AT&T است که طرح 50 میلیون HBO حداکثر مشترکین در آمریکا تا سال 2025 و 75 میلیون به 90 میلیون نفر در سراسر جهان است. این سرویس در قیمت $14.99 در هر ماه نیاز به آمار کسانی که علائم به منظور شروع به تبدیل سود. تحلیلگران صنعت شده اند کمی کمتر صعودی با یک طرح پیش بینی 25 میلیون مشترک. اپل نشان داد رسمی شماره مشترک برای تلویزیون اپل+ که راه اندازی در اوایل ماه نوامبر اما اجماع عمومی در سراسر این صنعت است که این سرویس در حال رشد است به سرعت به عنوان امیدوار بود. دیزنی+ که راه اندازی در اواسط ماه نوامبر به مراتب فراتر از انتظارات با بیش از 54 میلیون مشترک در شش ماه. WarnerMedia به رخ کشیدن نیست کاملا مشابه جنگ قفسه سینه از نام تجاری آی پی دیزنی به عنوان هر چند آن را به خوبی مجهز برای هالیوود فیلمهای جنگ و دارای تنوع بیشتری از محتوا است.

در تابستان گذشته AT&T جمهور و COO جان Stankey پیشنهاد کرد که هدف لزوما به نفع جریان جنگ اما صرفا زنده ماندن آن است. HBO حداکثر هزینه قمار برای AT&T است که نیاز به یک برنده, اما یکی از سمت راست را با توجه به سرعت در حال تحول مصرف کننده بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>