HBO در حال گردش است ‘تاریخ و زمان آخرین از ما” به تلویزیون نشان می دهد. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

the last of us tv show hbo

تاریخ و زمان آخرین از ما است اقتباس شده توسط Craig Mazin و Neil Druckmann به یک مجموعه تلویزیونی برای HBO. Naughty Dog/Sony سرگرمی های تعاملی

Coronavirus تغییر آب و هوا و کره شمالی وجود آخرالزمان است و در عین حال آمده است. مگر, البته, شما در حال بازی The Last of Us—پرفروشترین سونی پلی استیشن بازی های ویدئویی که در حال حاضر با اقتباس از تلویزیون, به گزارش خبرنگار هالیوود. در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد آخرین بازی-برای-صفحه نمایش سری.

همچنین نگاه کنید به: Netflix را “کسلوانیا” را برمی گرداند در یک خونخوار اما گیج کننده سرعت

آنچه که در گذشته از ما در مورد دقیقا ؟

بازی می گیرد در پس از آخرالزمان است ناشی از یک بیماری همه گیر تبدیل می شود که انسان به تهاجمی مانند زامبی جهش. آن را به پیروی از ماجراهای جوئل میانسال بازمانده که اعضای خانواده همه درگذشت و Ellie یک ایمنی بدن دختر نوجوان او smuggles از قرنطینه آنها به عنوان عبور از ایالات متحده و مبارزه برای بقا مجبور بازیکن کنترل Joel را به تصمیم گیری های دشوار در طول راه. در حال حاضر یک سری جدید مبتنی بر بازی در آثار در HBO.

که پشت HBO انطباق?

Craig Mazin, خالق گلدن گلوب و امی و برنده HBO سریال چرنوبیلرا گسترش تجربه خود را ایجاد احساسی غم انگیز, تلویزیون را نشان می دهد. در یک اتفاق نادر برای بازی های ویدئویی سازگاری Mazin خواهد شد کار با Neil Druckmann این بازی, نویسنده و مدیر خلاق برای نوشتن و اجرایی تولید سری جدید.

“Neil Druckmann بدون سوال بهترین قصه گو کار در این ویدئو بازی رسانه” گفت: Mazin در آزادی مطبوعات “و آخرین ما است magnum opus. گرفتن یک فرصت برای انطباق با این نفس کار هنری شده است رویای من و من افتخار آن را در همکاری با نیل.”

اجرایی دیگر تولید کنندگان خواهد شد عبارتند از کارولین اشتراوس یک تلویزیون های اجرایی است که مسئول راه اندازی سری مانند The Sopranos, محدود کردن شور و شوق خود را و جنس و شهرو Evan Wells رئیس Naughty Dog بازی های ویدئویی توسعه دهنده behind The Last of Us. سری خواهد بود co-produced by Sony Pictures Television و پلی استیشن تولیدات ساخت آن اولین سری تلویزیون به تولید دومی.

چه پیش بینی تاریخ انتشار نشان می دهد و وجود هر گونه تریلر ؟

ما هنوز نمی دانیم بر اساس مواد ارائه شده توسط HBO اما این شرکت انجام اذیت کردن, فیلم کوتاهی در آن کانال های رسانه های اجتماعی از آرم از بازی گفت این بود “به زودی.” این پست باعث شد طرفداران بلافاصله حدس و گمان و نشان می دهد بازیگران به بازیگران به عنوان Joel و Ellie از جمله Hugh Jackman, Nikolaj Coster-Waldau, Kaitlyn Dever و دیگران, اما هیچ اعضای بازیگران تایید شده است در این زمان.

تا چه حد خواهد بود نشان می دهد بر اساس این بازی ؟

این مجموعه را پوشش حوادث است که در این بازی با امکان اضافه کردن محتوا از بازی را عاقبت خواهد شد که در ماه مه منتشر شد 29. The Last of Us دوم برگزار خواهد شد و پنج سال پس از اولین بازی این بازیکن را کنترل Ellie.

آن را دشوار است به دانستن چگونه یک بازی ویدئویی ترجمه خواهد شد را به تلویزیون نشان می دهد; در توییتر, اما, Mazin قول داد به ماندن درست به تجاوز+ هویت نشان داده شده در بازی. نشان می دهد به نظر می رسد جالب — اجازه دهید فقط امیدوارم که در زندگی واقعی آخرالزمان نمی آید برای اولین بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>