HBO است که سازندگان: یکی از برنامه & تغییر علامت تجاری دیگری برای پایان دادن به سردرگمی بیش از HBO حداکثر اندازی

HBO است که بسته شدن آن HBO Go جریان برنامه و تغییر علامت تجاری خود را HBO در حال حاضر برنامه برای کمک به محدود کردن سردرگمی ایجاد می شود پس از WarnerMedia راه اندازی جدید, جریان, خدمات, HBO Max TVLine روز جمعه گزارش داد.

با توجه به بیانیه ای از WarnerMedia, HBO Go خواهد بود توقیف و حذف از “اولیه سیستم عامل” در پایان ماه ژوئیه. فعلی HBO در حال حاضر برنامه خواهد بود تغییر نام به سادگی HBO. هر کسی که در حال حاضر مشترک به HBO در حال حاضر قادر خواهد بود به استفاده از rebranded برنامه.

دلیل اصلی این تغییر است معرفی HBO حداکثر یک نام تجاری جدید خدمات جریان به معنای رقابت در برابر دیگر عمده خدمات مانند Netflix و Hulu و دیزنی به علاوه. برادران وارنر ایجاد شده خود را در جریان برنامه به میزبان خود بسیاری از فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی مانند DC Comics توسعه یافته جهان دوستانو خیلی بیشتر.

“بسیاری از مشتریان که به طور سنتی استفاده می شود HBO GO به جریان HBO برنامه نویسی در حال حاضر قادر به انجام این کار از طریق HBO حداکثر ارائه می دهد که دسترسی به همه HBO هم خیلی بیشتر است.”

اما زمانی که HBO حداکثر راه اندازی در مه 27, آن را ناشی از برخی از سردرگمی از کاربران که مطمئن بودند چرا با وجود برنامه های متعدد با HBO نام متصل شده است.

برای بسیاری از مردم HBO در حال حاضر برنامه به طور خودکار به روز رسانی شد و HBO Max به هر کسی با یک HBO اشتراک با “انتخاب ارائه دهندگان کابل” و HBO در حال حاضر کاربران به طور خودکار با توجه به دسترسی به خدمات جریان جدید بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی.

کسانی که تصمیم به سعی کنید HBO Max بدون داشتن هر گونه اشتراک HBO تا به حال به پرداخت $14.99 هزینه ماهانه.

به عنوان TVLine گفت: HBO در حال حاضر “اساسا پیشرو به HBO Max” است که در آن مستقل خدمات است که به مصرف کنندگان امکان دسترسی به اصلی بسیاری از برنامه های ایجاد شده توسط بیمه خدمات کابل. برای اولین بار آن را راه اندازی در سال 2015.

در این مقاله آمده است که HBO Go اول آغاز شده و قبل از آن در سال 2010 و در ابتدا به منظور خدمت به عنوان یک راه برای “HBO مشترکین به جریان cabler محتوا در دستگاه های ثانویه است.”

قبل از این اعلام رسمی تغییر, چند نفر در زمان به رسانه های اجتماعی به صدای نگرانی های خود را با چند HBO خدمات و بحث در مورد ترس از شارژ شدن بیش از یک بار برای ردیف های مختلف از خدمات در کنار معرفی HBO حداکثر.

“HBO نیاز به دریافت خود را sh*t با هم. من دانلود HBO برو اما به معنای دانلود HBO در حال حاضر پس از آن زمانی که من در نهایت دریافت HBO در حال حاضر از آن قصور به HBO حداکثر که من حدس می زنم این است که جایگزینی HBO در حال حاضر ؟ همچنین بسیار مطمئن شوید که من پرداخت برای حساب های تکراری” نوشت کیسی Neistat.

Kevin Reilly, Content Officer of HBO Max and President of TNT, TBS, & TruTV, speaks onstage at HBO Max WarnerMedia Investor Day Presentation
  پریسلی ان / گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>