به تازگی با صدور دستورالعمل در پزشکی از راه دور بسیار مهم برای هند نبرد در برابر COVID-19. در اینجا به همین دلیل است.

منازت یک توسعه قابل توجه در هفته گذشته شورای حکام (باتلاق) از شورای پزشکی از هند (MCI) در همکاری با NITI Aayog صادر شده و حذف دستورالعمل تصویب استفاده از پزشکی از راه دور برای جلوگیری از انتقال Coronavirus (COVID-19) و کاهش خطرات برای هر دو گروه از بیماران و از همه مهمتر بهداشت و درمان کارگران است.

چگونه می توانم شما تعریف پزشکی از راه دور?

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در پزشکی از راه دور شامل “ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی که در آن فاصله یک فاکتور بسیار مهم با تمام مراقبت های بهداشتی حرفه ای با استفاده از اطلاعات و فن آوری ارتباطات برای تبادل اطلاعات معتبر برای تشخیص و درمان و پیشگیری از بیماری ها و آسیب های تحقیق و ارزیابی و آموزش مداوم از کارگران بهداشت و درمان با هدف پیشبرد سلامت افراد و جوامع است.”

زبان, به , بهتر, هند, دکتر الکساندر Kuruvilla ارشد استراتژی افسر در Practo دیجیتال, بهداشت و درمان, پلت فرم با بیش از 2 کرور کاربران توضیح می دهد که چگونه این دستورالعمل ها می تواند کمک کند و به همین دلیل پزشکی از راه دور یک ضرورت است.

“این یک گام بزرگ توسط مقامات به موضوع این دستورالعمل. اگر شما درخواست برای اجتماعی فاصله شما نمی توانید بيمارستان گرفتگی با مردم حمل انواع علائم این برد امکان انتقال جرم. در این شرایط غیر ضروری و اجتناب از قرار گرفتن در معرض افراد درگیر در تحویل بهداشت و درمان می تواند اجتناب شود با استفاده از پزشکی از راه دور و بیماران را می توان نمایش از راه دور. در این مقطع آنچه ما نیاز بیشتر شد قطعی دستورالعمل پاکسازی هوا در مورد قانونی بودن teleconsult و قرار دادن همه چیز با هم به عنوان یک ماده از سیاست می گوید:” Dr Kuruvilla.

Test
برای بازنمودی اهداف تنها. (منبع: Facebook)

به عنوان در هر مورد که به توصیه پزشک به جمعیت نسبت 1:1000 در حالی که ما در هند در حال حاضر در ایستاده 1:1700. بیمارستان ها شلوغ و روال بررسی کنید تا بازدیدکننده داشته است و تحقیقات مقدماتی باید اجتناب شود در حالی که ما تا دنده به آدرس COVID-19.

پزشکی از راه دور می توانید آدرس سرپایی نمایش داده شد اجازه می دهد بیمارستان ها برای رسیدگی به کسانی که علامتی و حیاتی هستند.

“Teleconsulting چیزی است که پزشکان می توانند با استفاده از به کنترل از راه دور صفحه نمایش بيماران بر اساس پروتکل صادر شده توسط مقامات محلی شناسایی شده است که بیماران نیاز به دریافت بیشتر تست شده است. دیگر مزیت بزرگ از telescreening است که در هر نقطه داده شده در زمان ما باید یک مقدار محدود از کیت های آزمایش. اگر همه اجرا می شود در به خود را تست و سپس وجود دارد ممکن است به اندازه کافی تست کیت برای تست که ممکن است به آن نیاز دارید بیشتر” می افزاید: Dr Kuruvilla.

به عنوان در هر دستورالعملپزشکان ممکن است هر گونه استفاده از پزشکی از راه دور ابزار مناسب برای انجام فن آوری مبتنی بر بیمار مشاوره. برای مثال, تلفن تصویری, دستگاه های متصل بیش از LAN, WAN, اینترنت, تلفن همراه و یا تلفن ثابت, چت, سیستم عامل مانند WhatsApp, Facebook Messenger و یا نرم افزار تلفن همراه و یا اینترنت مبتنی بر سیستم عامل های دیجیتال برای پزشکی از راه دور و یا سیستم های انتقال داده مانند اسکایپ/ ایمیل/ فکس و غیره.

“پزشکی از راه دور خدمات بايد اجتناب شود برای مراقبت اورژانس زمانی که جایگزین فرد مراقبت در دسترس است و پزشکی از راه دور, مشاوره باید محدود به کمک های اولیه زندگی-صرفه جویی در اندازه گیری مشاوره و مشاوره در ارجاع” دولت دستورالعمل.

Test
تصویر از دستورالعمل های رسمی صادر شده است.

“معقول معاینه بالینی انجام می شود از راه دور. همه که مورد نیاز است قابل اعتماد پهنای باند خوب و ارزان تصویری نرم افزار. تب و سرفه و تنگی نفس می شود ارزیابی از راه دور است. خوب مشعل در پایان از راه دور استفاده می شود برای روشن کردن گلو و بینی از یک تماس مشکوک. این می تواند به وضوح دیده می شود توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در هر کجا که او/او است. دیجیتال بلندگو می تواند انتقال ریه و قلب برای تلفن های موبایل به می رسند کارآمد تشخیص است. فایل صوتی می توانید یک شرح برای تلفن های موبایل با موقت تشخیص است که پزشک در انتهای دیگر می توانم تایید می کنند. فشار خون و ضربان قلب تعداد تنفس اکسیژن اشباع و درجه حرارت را می توان تحت نظارت از راه دور” می نویسد: استاد یک Ganapathyمدیر آپولو پزشکی از راه دور پایه و اساس بار از هند.

که آیا شما باید تست شده یا نه بر اساس تاریخ مناسب مصرف بیمار و درک روشنی از علائم.

برای مثال اگر یک بیمار گلو بدتر از روز 1 تا روز 3, و آنها را, درد بدن, خشک, سرفه, سردرد, و غیره. گفت: بیمار خواسته است برای رفتن برای یک آزمون. اگر از آن می آید و مثبت درمان شیفت به دست یک بیمارستان می رود که بسیار فراتر از حیطه teleconsulting.

که می توانید انجام teleconsult?

تنها یک ثبت نام پزشک (RMP) ثبت نام کرده در دولت های پزشکی ثبت نام کنید یا هندی پزشکی ثبت نام تحت هندی نظام پزشکی عمل 1956. وجود دارد یک نکته اضافی اعلام شده در دستورالعمل.

“همه RMPs قصد ارائه مشاوره آنلاین نیاز به تکمیل اجباری دوره آنلاین ظرف سه سال از آن اطلاع رسانی است. در دوره موقت اصول ذکر شده در این دستورالعمل باید به دنبال. پس از آن تحت مقدماتی و یک دوره به عنوان تجویز خواهد شد ضروری قبل از عمل, پزشکی از راه دور” آن را می گوید.

Test
برای بازنمودی اهداف تنها. (منبع: Facebook)

یک نکته اساسی اظهار داشت: در این دستورالعمل است که نه بیمار و نه پزشک می تواند به ناشناس باقی می ماند به هر یک از دیگر. یک RMP باید بررسی و تایید یک بیمار هویت نام, سن, آدرس, ایمیل, شماره تلفن, ثبت نام ID و یا هر گونه دیگر شناسایی به عنوان ممکن است تلقی می شود مناسب با توجه به دستورالعمل. به طور مشابه RMPs باید شروع به مشاوره با اطلاع رسانی به بیمار در مورد او/او نام و مدارک علاوه بر نمایش شماره ثبت گفته به او/او توسط دولت نظام پزشکی/MCI در نسخه الکترونیکی ارتباطات و رسید داده شده به بیماران

در موضوع پزشکی و نسخه RMPs می تواند موضوع آنها را برای داروهای خاص.

این مواد مخدر تعیین شده است به چهار دسته:

1) لیست O (برای شرایط معمول و بیش از شمارنده مانند پاراستامول اتاق عمل راه حل های سرفه, قرص, و غیره. یا داروهای لازم در شرایط اضطراری بهداشت عمومی

2) لیست (تجویز طی مشورت از جمله نسبتا امن دارو با کم پتانسیل سوء استفاده);

3) لیست B (برای یک بیمار تحت مشورت برای همان وضعیت پزشکی)

4) لیست ممنوع (RMPs نمی تجویز داروهای ذکر شده در برنامه X دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل می کنند و قوانین و یا هر گونه مواد مخدر و روانگردان ذکر شده در NDPS عمل, 1985)

“برای صدور نسخه, ثبت نام پزشک نیاز به صراحت بپرسید سن بیمار و در صورت وجود هر گونه شک به دنبال اثبات سن. که در آن بیمار جزئی است و پس از تایید سن راه دور اجازه داده می شود تنها در صورتی که جزئی است مشاور همراه-با یک فرد بزرگسال که هویت نیاز به صلاحيتدار” این دستورالعمل دولت است.

فراتر از همه فوق اظهار داشت: مزایای استفاده از پزشکی از راه دور وجود دارد احتمال بالاتر از تعمیر و نگهداری از سوابق و اسناد و مدارک. این حداقل احتمال از دست رفته مشاوره از دکتر.

آن وقت در RMPs به حفظ تمام اسناد و مدارک لازم و حفاظت از حریم خصوصی بیمار. RMPs را به طور کامل رعایت هندی, نظام پزشکی, مقررات, 2002. آنها می تواند مسئول برگزار می شود اگر مقررات نیست به دنبال.

برای نتیجه گیری, پزشکی از راه دور یکی از بهترین راه برای اطمینان از حداکثر پوشش و توجه به کسانی که در مواجهه با علائم مشابه به COVID-19 در حالی که تضمین حداقل گسترش ویروس. وجود دارد چند ارائه دهندگان خدمات شما می توانید رویکرد است.

آن است که اولین خط دفاعی قبل از مردم احساس می کنند لازم است برای آنها را به بازدید از بیمارستان. علاوه بر این راه دور خواهد مردم را از خود دارو که منجر به عوارض دیگر و همچنین می تواند منجر به نادیده گرفتن علائم مربوط به virus.


همچنین بخوانید: #CoronaWarrior: کرالا مرد اهدا کل 1.5 هکتار برداشت روزانه دستمزد کارگران


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im