هاریانا اقتصاد در حال افزایش است می گوید سانتی متر منهر لعل

Chandigarh: وزیر منهر لعل خطار گفت: در روز جمعه که هاریانا اقتصاد در حال افزایش است.

“تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در حال رشد است. درآمد سرانه تقریبا دو برابر شده است که از همه-هند سطح کسری مالی شده است محدود به حدود 3 درصد از تولید ناخالص داخلی; صادرات پررونق و روند افزایش درآمد کسری معکوس شده است,” او گفت: در حالی که ارائه بودجه 2020-21.

وزیر گفت: هر پیشبرد برآورد 2019-20, Haryana تولید ناخالص داخلی خواهد بود Rs 8.31 لاخ کرور در ارزش فعلی که بدان معنی است که با وجود داشتن 1.34 درصد منطقه جغرافیایی و حسابداری برای 2.09 درصد از کل جمعیت این کشور هاریانا کمک 4 درصد به تولید ناخالص ملی.

“روشن است که اگر ما همچنان به راه رفتن در مسیر اصلاحات و انضباط مالی در این شیوه هاریانا را منحصر به فرد و مشارکت موثر در دستیابی به جناب نخست وزیر نارندرا هدف افزایش اندازه اقتصاد هند به $ 5 هزار میلیارد تومان یعنی 3,58,54,500 لاخ کرور خواهد شد که نوشته شده به حروف طلایی در کشور اقتصادی تاریخ است. من مطمئن هستم که امروز بودجه دولت را در این مسیر آسان و گسترده” او اضافه شده است.

وزیر گفت که او خوشحال بود که او موفق شده بود در تحقق حل و فصل خود را به بودجه دولت تنها پس از برگزاری جامع بحث و گفتگو با نمایندگان تمام بخش های جامعه نمایندگان سازمان های اقتصادی بخش از هاریانا و همچنین نمایندگان مجلس و MLAs مختلف ایدئولوژی های سیاسی بودند که منتخب مردم در انتخابات از 2019.

“برای دو ماه متوالی من برگزار شد و هشت قبل از بودجه جلسات مشاوره. از آن خواهد شد مناسب است که می گویند که برخی از پیشنهادات مشابه بودند و دیگران به ترتيب مربوط به کلی کار دولت است. به طور کلی بیش از 300 پیشنهادات مختلف به طور مستقیم مربوط به بودجه” او گفت:.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>