Harvey Weinstein محکوم به 23 سال زندان

Harvey Weinstein Sentence

Harvey Weinstein چهره زمان زندان برای دو اعتقادات. Jefferson Siegel-استخر/گتی ایماژ

روز سه شنبه این تیم حقوقی برای خوار Hollywood mogul Harvey Weinstein بستری بودن “عصبی” جلوتر از مشتری خود را رسمی صدور حکم صبح روز چهارشنبه. معلوم می شود آنها تا به حال هر حق بود. وارد خود را به نیویورک صدور حکم شنوایی در یک صندلی چرخدار و دستبند منهتن دیوان عالی کشور قاضی James Burke داد Weinstein, 67, 23 سال در, زندان, به گزارش خبرنگار هالیوود.

قبل از صدور حکم قاضی برک گفت: Weinstein که او مورد نیاز خواهد بود به طور رسمی ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی. Weinstein تیم حقوقی قصد دارد به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری.

در فوریه 4, Weinstein محکوم شد در دو تا از پنج اتهامات او رو در خود نیویورک شهرستان, تجاوز جنسی محاکمه جنایی تجاوز جنسی در درجه اول و تجاوز به عنف در درجه سوم است. در این قانون تجاوز جنسی به اعتقاد او رو بین پنج تا 25 سال است. برای سومین درجه تجاوز به اعتقاد او مواجه شد 18 ماه به مدت چهار سال. به عنوان چهارشنبه Weinstein بود و محکوم به پنج سال و 29 سال در زندان است.

او 20 سال در زندان به علاوه پنج سال تحت نظارت منتشر شد برای اولین بار-درجه جنایی عمل جنسی محکومیت. او سه سال در سوم درجه تجاوز اعتقاد.

سابق شهرستان Westchester دادستان Lisa A. Linsky در حال حاضر یک محاکمه شریک در McDermott خواهد & امری معتقد است که این جمله را می فرستد پیام های مختلف.

“اولین Weinstein را به طور موثر به حبس ابد,” او گفت: ناظر. دادند 67 سال و بنا به گزارش ها در سلامت فقیر و او به خوبی ممکن است زنده ماندن یک ایالت نیویورک در زندان بماند. “دوم قاضی برک حکم تایید شهادت ارائه شده توسط قربانیان در این مورد نشان می دهد که او در زمان به حساب داستان های بی شماری از زنانی که جلو آمد به گزارش دهه از سوء استفاده و خشونت و بی اعتنایی که Weinstein به نمایش گذاشته و به سمت آنها و دیگران است.”

Linsky ادامه داد: “سوم امروز حکم اجازه می دهد تا دیگر مشخصات بالا مجرم می دانیم که سیستم عدالت کیفری کار می کند و آنها باید بیش از حد انتظار بود پاسخگوی جنایات خود را. در نهایت با امروز جمله قربانیان و بازماندگان در سراسر کشور می تواند قلب را در دانستن است که داستان های خود را می توان گفت و اعتقاد داشت. این باید به دیگر قربانیان جرم و جنایت شجاعت به گزارش خود مجرم به طوری که عدالت ممکن است به دنبال.”

همچنین نگاه کنید به: اینجا چیزی است که منتقدان می گویند در مورد ‘Mulan’

Weinstein تیم حقوقی خواسته بود برک در نامه ای را برای حداقل پنج سال حبس, در حالی که دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi-Orbon به نام برای حداکثر یا نزدیک به حداکثر حکم روز چهارشنبه در سی ان ان.

میریام هیلی و جسیکا مان, زنان پشت این اتهامات که منجر به Weinstein را اعتقادات هر دو صحبت می کرد در این محکومیت در حالی که تمام شش زنانی که شهادت بر شهادت ایستاده بودند در آن حضور داشتند. Weinstein نیست شهادت در طول شنیدن اما می گویند از شاکیان در امروز شنیدن “من بزرگ ندامت برای همه شما. من بزرگ ندامت برای همه زنان است. من واقعا احساس ندامت برای این وضعیت است. من احساس می کنم آن را عمیقا در قلب من است.”

قبل از صدور Weinstein این گزارش گفت:”هزاران نفر از مردان در حال از دست دادن به علت روند. من نگران این کشور” آسوشیتد پرس گزارش.

دادند که رد تمام اتهامات “nonconsensual فعالیت جنسی” در طول این فرایند هنوز چهره به اتهام جنایت در لس آنجلس است که شامل زنای به عنف زنای دهان جماع جنسی با استفاده از زور و باتری جنسی با خویشتن داری. آنها انجام یک پتانسیل 28-سال حکم زندان.

در سال 2017, هر دو, به نیویورک تایمز و نیویورکر منتشر شده بمب گزارش می دهد که دقیق دهه از سوء رفتار جنسی اتهامات علیه Weinstein. این الهام گرفته از ده ها تن از زنان به جلو آمده و علنا با مشابه حساب و موجب #MeToo حرکت به پلت فرم ملی. او صدور حکم به ارمغان می آورد به نزدیک دو سال در فصل جاری حماسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>