هاروارد, رئیس جمهور, همسر, تست مثبت برای COVID-19

دهلی نو: رئیس جمهور از دانشگاه هاروارد Lawrence S. Bacow گفت که او و همسرش را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

“آدل و من یاد گرفتم که ما آزمایش مثبت برای COVID-19. ما شروع به تجربه علائم در روز یکشنبه—اولین سرفه پس از آن تب و لرز و درد عضلانی—و تماس با پزشکان ما در روز دوشنبه. ما مورد آزمایش قرار گرفتند دیروز و فقط دریافت نتایج چند دقیقه پیش” Bacow در بیانیه ای گفت به دانشگاه هاروارد جامعه در روز سه شنبه.

Bacow گفت: آنها محدود بود تماس خود را پس از 14 مارس و “خبر خوب — در صورت وجود هر گونه بود — این است که مردم به مراتب کمتر عبور مسیر ما به تازگی از است که معمولا مورد.”

“ما خواهد بود با در نظر گرفتن زمان ما نیاز به استراحت و بهبودی یافتن در طول دو هفته انزوا در خانه. من خوش شانس با یک تیم بزرگ و بسیاری از همکاران من خواهد شد در نظر گرفتن در مسئولیت بیشتری در طول چند هفته آینده به عنوان آدل و من تمرکز بر روی فقط سالم” Bacow اضافه شده در این بیانیه است.

در اوایل این ماه در این دانشگاه توقیف کلاس ها و دستور داد تا دانش آموزان به حرکت در پردیس مسکن.

از روز شنبه وجود دارد حداقل 59,987 تایید موارد coronavirus در ایالات متحده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>