خشن فرمانده سخنرانی تحریک خشونت:پلیس دهلی در SC

دهلی نو: پلیس دهلی از طریق معاون کمیسر پلیس (DCP) [قانونی همراه] در روز چهارشنبه ظ استشهاد به دنبال اخراج فعال خشن فرمانده دادخواست نمونه هزینه ها و شروع تحقیر دادرسی علیه او.

فرمانده که به دنبال درخواست ثبت نام از دپو در برابر BJP رهبران Anurag Thakur, Kapil Mishra و Parvesh ورما برای ساخت سخنرانی که به اتهام تحریک به خشونت منجر به دهلی شورش مواجه مقابله با اتهامات ساخت اظهارات در برابر دادگاه راس.

یک ویدیو به این اثر آورده بود به توجه دادگاه عالی نیمکت متشکل از CJI SA Bobde BR Gavai جواد و Surya کانت J. که اصلی مهم در نظر گرفته شد. نیمکت پس از آن کاهش یافته است به شنیدن دادخواست خود را و مشاهده شده است که یک توضیح موجه بود. آنها در ادامه به درخواست پلیس دهلی به فایل استشهاد به تصدیق این بیانیه از فرمانده. مطابق با اين راستا پلیس ثبت شده است این استشهاد.

سخنرانی خود را نه تنها به تحریک خشونت است اما به طور جدی تحقیر به اظهارات موهن ساخته شده اند در برابر دیوان عالی کشور به جمع عظیمی از مردم مدعی پلیس. این ویدئو از 16 دسامبر 2019 شده است ضمیمه برای دادگاه را مطالعه کنید.

“سخت فرمانده ارائه یک سخنرانی است که نه تنها تحریک خشونت است اما همچنین به طور جدی تحقیر به عنوان آن را می سازد اظهارات موهن علیه Hon’ble دادگاه عالی هند به جمع عظیمی از مردم است.”

استشهاد می رود به متهم فرمانده بودن شناخته شده است به یک تحقیر ایستاده و آن را بی احترامی به موسسه (قوه قضائیه) به عنوان به خوبی به عنوان فردی قضات است. برای اثبات این استدلال این پلیس قرار می گیرد اتکا به دادگاه بالا را در یک مورد که در آن فرمانده به دنبال سپس CJI Ranjan Gogoi را recusal از شنیدن دادخواست خود را به دولت از بازداشتگاه در آسام در اتهامات از تعصب. در سفارش به تاریخ مارس 2, 2019, CJI Gogoi نه تنها حاضر به recuse خودش را زده خاموش فرمانده نام به عنوان درخواست و جایگزین آن با دیوان عالی کشور خدمات حقوقی کمیته. این نکته نیز مطرح شده توسط وکیل به طور کلی در طول رسیدگی در حالی که اصرار دادگاه به طور مستقیم پر کردن یک شاه در برابر فرمانده امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>